Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pracuje ktos w BlueCity?

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pracuje ktos w BlueCity?

Nikt żywy ..wszyscy polegli na nudę :naughty:

A co Ci trza ?

Opublikowano

pojsc do pewnego sklepu i przekazac sluchawke jakiemus sprzedawcy lub serwisantowi

probuje sie gdzies dodzwonic od 10 rano i albo telefon wylaczony albo nie odbieraja.

Opublikowano

pojsc do pewnego sklepu i przekazac sluchawke jakiemus sprzedawcy lub serwisantowi

probuje sie gdzies dodzwonic [...]

:polew:

Opublikowano

Wygrałem Ipoda w konkursie Forda na którym stała teresa :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ipod Shufle ? :wink4:

Ps. gratulacje :polew: :polew: To pewnie za te sesje zdjęciowe jej tyłka.. :polew:

Opublikowano

pojsc do pewnego sklepu i przekazac sluchawke jakiemus sprzedawcy lub serwisantowi

probuje sie gdzies dodzwonic od 10 rano i albo telefon wylaczony albo nie odbieraja.

KORZEN WIDOCZNIE MAJĄ CIEBIE GDZIEŚ :D:D:D :polew: :polew: :polew:

Wygrałem Ipoda w konkursie Forda na którym stała teresa :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ragga to się ciesz :P

Opublikowano

Ipod Shufle ? :wink4:

Ps. gratulacje :polew: :polew: To pewnie za te sesje zdjęciowe jej tyłka.. :polew:

Nie wiem :decayed: Muszę jechać odebrać :polew: :polew:

Pierwszy raz coś wygrałem kurna :tongue4:

Trza było wypełnić kupona ..na pytanie które brzmiało " Gdzie byś pojechał na weekend nowym fordem ka " :D :D [br]Dopisany: Grudzień 29, 2008, 03:26:56 _________________________________________________iPod nano-chromatic :naughty:

Opublikowano

Ipod Shufle ? :wink4:

Ps. gratulacje :polew: :polew: To pewnie za te sesje zdjęciowe jej tyłka.. :polew:

Nie wiem :decayed: Muszę jechać odebrać :polew: :polew:

Pierwszy raz coś wygrałem kurna :tongue4:

Trza było wypełnić kupona ..na pytanie które brzmiało " Gdzie byś pojechał na weekend nowym fordem ka " :D :D [br]Dopisany: Grudzień 29, 2008, 03:26:56 _________________________________________________iPod nano-chromatic :naughty:

A gdzie napisales ze bys pojechal?

Opublikowano

Na spota :naughty:

Opublikowano

Na spota :naughty:

to byla poja pierwsza mysl

ale nie na weekend

Opublikowano

A gdzie napisales ze bys pojechal?

W tym sęk , że nigdzie ..napisałem pseudo poetyckie brednie :naughty::decayed:

Na spota :naughty:

haha :polew:

Opublikowano

A gdzie napisales ze bys pojechal?

W tym sęk , że nigdzie ..napisałem pseudo poetyckie brednie :naughty::decayed:

Na spota :naughty:

haha :polew:

konkrety! :D

Opublikowano

Rajmund, ten Ipod na allegro kosztuje 700zł / jeśli masz 16GB :P Hehehe trafiło sie ślepej kurze.. :polew:

Opublikowano

Rajmund, ten Ipod na allegro kosztuje 700zł / jeśli masz 16GB :P Hehehe trafiło sie ślepej kurze.. :polew:

będzie na Turbo :0

Opublikowano

konkrety! :D

Co ja Ci będę swoje patenty sprzedawał :tongue4::D

Rajmund, ten Ipod na allegro kosztuje 700zł / jeśli masz 16GB :P Hehehe trafiło sie ślepej kurze.. :polew:

Się zobaczy ile i jaki ..ale fakt..ceny nie małe :wink4:

będzie na Turbo :0

Turbo juz mam...myślałem nad IC z orurowaniem do samego kolektora :polew:

Opublikowano

Witam,

potrzebuje pomocy. Mechanik odlaczyl mi akumulator od reszty samochodu i okazalo sie ze moje radio audi gamma jest popsute. Klawisze nie dzialaja. To samo stwierdzili mechanicy i elektronicy w Auto Viva na Polczynskiej. Dzis kupilem sobie na radio audi delta. Oswietlenie i klawisze w porownaniu do poprzedniego modelu dzialaja w sposob poprawny. Jednak podany kod nie jest przyjmowany. Pytanie brzmi: gdzie w Warszawie mozna tanio i szybko..najlepiej jeszcze jutro albo dzis usunac blokade z radia?

Czekam na wasza pomoc dzieki :)

Opublikowano

Witam,

potrzebuje pomocy. Mechanik odlaczyl mi akumulator od reszty samochodu i okazalo sie ze moje radio audi gamma jest popsute. Klawisze nie dzialaja. To samo stwierdzili mechanicy i elektronicy w Auto Viva na Polczynskiej. Dzis kupilem sobie na radio audi delta. Oswietlenie i klawisze w porownaniu do poprzedniego modelu dzialaja w sposob poprawny. Jednak podany kod nie jest przyjmowany. Pytanie brzmi: gdzie w Warszawie mozna tanio i szybko..najlepiej jeszcze jutro albo dzis usunac blokade z radia?

Czekam na wasza pomoc dzieki :)

jak wpisujesz kod?
Opublikowano

Szut - nie masz imienin dzisiaj ?

Nie wiem czy Szut ma, ale wiem, że ja mam.. :tongue4:

Opublikowano

Hehe, Bryniu, ale to dopiero teraz mi się przypomniało. Sorry noo.. :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.