Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Taaaa.... uratowałeś sytuacje :wink:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a gdzie jest cala reszta ekipy :question: ono to pewnie nie wie w ktorej czesci laptoka zostawil i na forum nie moze wskoczyc lub cos gotuje (mniej realne) :biggrin:

a co do chomika to niezle polecial chlopaczyna ale wazne ze juz jest ok

Opublikowano

jest tak cichutko jak nigdy.

ono sprzata w domku na przyjecie gosci

Opublikowano

Ja mysle ze reszta nie moze odnalezc "różowego tematu" i dlatego ich nie ma :lol::rotfl:

Opublikowano

kurde szkoda chlopaka, ale dobrze,ze juz OK.

Gdyby jechal :audi: nigdy by do tego nie doszlo ;P

Opublikowano

panowie sugeruje trening przed wyjazdem na zlot :)

Opublikowano

Plastikowa naklejka na klapkę wlewu paliwa :question::rotfl:

dodano

Qffa - pierdzielnęło mi się i przeczytałem "tuning" zamiast "trening" :rotfl::rotfl::rotfl:

Opublikowano

Żyje żyje tylko nie mam qwa netu w domu ale może dzisiaj już będzie :)

Panowie kto ma dostęp do kompa Macintosh z nagrywarką DVD , STRASZNIE potrzebny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

Chlopaki moje AUDI SPRZEDANE dzisiaj pojechalo sobie jezdzic po Warszawie :cry:

Pazdzioch sprzedany teraz szukajcie nowego A4 ale juz nie pazdziocha tylko prawdziwego DZIKA :twisted: i w :quattro:

Opublikowano
Chlopaki moje AUDI SPRZEDANE dzisiaj pojechalo sobie jezdzic po Warszawie :cry:

Pazdzioch sprzedany teraz szukajcie nowego A4 ale juz nie pazdziocha tylko prawdziwego DZIKA :twisted: i w :quattro:

gratulacje .... i powodzenia w szukaniu nowego ... :twisted:

Opublikowano
Chlopaki moje AUDI SPRZEDANE dzisiaj pojechalo sobie jezdzic po Warszawie

Pazdzioch sprzedany

No, GRATUL chłopie. :biggrin:

Czyżby nowy Klubowicz? To może powstrzymaj się od tak entuzjastycznego oceniania byłego :twisted:

Opublikowano

No moze i nowy klubowicz nie wiem mlody gosc ze 2 lata starszy odemnie mam nadzieje ze nie bedzie dzwonil z pretensjami bo ogladal go 2 dni

Opublikowano

Brawo widzę że miałem jeszcze okazję Twoją już byłą :a4fan: poznać i to można powiedzieć że załapałem się na ostanie kilometry pod Twoją wodzą :lol: No a teraz czekam jak zawitasz w rodzinne strony nowszą :a4fan: :biggrin:

Opublikowano
Brawo widzę że miałem jeszcze okazję Twoją już byłą

a no wtedy to juz jej ostatnie tchnienie bylo :wink:

No a teraz czekam jak zawitasz w rodzinne strony nowszą

no mam nadzieje ze cos szybko znajde bo ta kase to zaraz przepije :rotfl: bedziesz poinformowany chudineze o spocie w zamosciu :cool:

Opublikowano
bo ta kase to zaraz przepije

No to trzeba koledze pomóc.

Dawaj Lukas - zainwestujemy kaskę :twisted:

Opublikowano

Lukas bierz A6, nie bede sam, jest wypasik :biggrin:

Opublikowano
Lukas bierz A6

nie no co ty Wojtek ja nie mam tych gabarytów co ty bede wygladal jak Tomboy w tej S8 no nie POZIEK :lol:

szukam A4 :a4fan:

Opublikowano

lukas to na spoty zajedziesz autobusem z plecakiem wypelnionym polarami

Opublikowano

no mowi sie trudno jakos trzeba dojechac szkoda ze Tomboy odpadl bo bysmy razem chodzili na PeKaeSa :rotfl:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.