Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Malik nie chcę Cię podpuszczać... allee... :naughty:

http://www.bbc.co.uk/polish/020620161219.shtml

(kto wie, z czym to można jeszcze zsychnonizoawć... :kox:

PS.

Nie masz przypadkiem gdzieś takiego mikroprocesora ? :mysli:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a jakis xbox-sik ?? czy cos ??

miło by było w cos pograc ;)

Opublikowano

a jakis xbox-sik ?? czy cos ??

miło by było w cos pograc ;)

Ale wtedy z opcją masowania pośladów żeby nogi nie drętwiały w trakcie dłuższej nasiadówki ...

Opublikowano

Mi sie zawsze marzył sracz z podgrzewaną dechą :decayed::polew:

Opublikowano

malik to juz wiesz jakie mamy preferencje wiec prosimy Cie abys sie dostosował ;)

Opublikowano

Malik nie rób takiego wypasitego sracza bo każdy będzie do Ciebie posiskał rzucić gruzem o porcelanę :polew:

Opublikowano

apropos melonów :naughty:http://www.joemonster.org/art/10615/Ile_ona_ma_lat[br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 14:34_________________________________________________i nie narzekajmy na polskich drogowców http://www.joemonster.org/art/10604/Roboty_drogowe_po_rumunsku

Opublikowano

Możesz poprawić, bo dałeś linka na swoją pocztę :fool::ad:

Opublikowano

Ragguś poważnie piszesz ? :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Ragguś poważnie piszesz ? :kox: :kox: :kox:

Serio serio :wink4: To bylo najlepsze bo wyslala jakies 3 foty :decayed:

Opublikowano

Wklejaj inne :banan3:

Opublikowano

Panowie wczoraj byłem w trasie i niestety na spota nie dotarłem. Mam pytanie czy ktoś z VAG`iem miałby dziś chwilę żeby zdiagnozować problem??? Wskaźnik temperatury leży cały czas na 50`C i ani drgnie. Wydaje mi sie, ze wszystko inne dziala dobrze, dmuchawa zapodaje cieplym powietrzem. Nie wiem czy to czujnik czy termostat. A i dodam ze wczoraj po stwierdzeniu usterki przejechalem tak 400km, nie wiem czy to ma jakies znaczenie. Ostatnio w ASO slono mnie skasowali i jakos do nich mnie juz nie ciagnie.POMOCY

Opublikowano

Panowie wczoraj byłem w trasie i niestety na spota nie dotarłem. Mam pytanie czy ktoś z VAG`iem miałby dziś chwilę żeby zdiagnozować problem??? Wskaźnik temperatury leży cały czas na 50`C i ani drgnie. Wydaje mi sie, ze wszystko inne dziala dobrze, dmuchawa zapodaje cieplym powietrzem. Nie wiem czy to czujnik czy termostat. A i dodam ze wczoraj po stwierdzeniu usterki przejechalem tak 400km, nie wiem czy to ma jakies znaczenie. Ostatnio w ASO slono mnie skasowali i jakos do nich mnie juz nie ciagnie.POMOCY

wymień czujnik :)

dzis nie dam rady ale we wtorek zapraszam na spota :)

Opublikowano

wymień czujnik :)

dzis nie dam rady ale we wtorek zapraszam na spota :)

Nie wiadomo do końca czy to czujnik.

Przyczyna może być też inna.

Trza sprawdzić wpierw.

Kolega Karolp6 skąd jest?

Opublikowano

z ursynowa :) pokazuje sie czasem na spotach w arkadii. a4 avant quattro na tablicach TOS

Opublikowano

Kojaże kolegę, szczególnie rejestrację. Jak się nic nie dzieję, to możesz spokojnie z tym jeździć do następnego spota.

Opublikowano

powiem wam ze po ostatnim wtorkowym slizganiu pod M1 bylem w serwisie wymienic zamek w klapie bagaznika i napatrzylem sie na biedakow co im popadaly pompy wspomagania od krecenia kolek. ASO nie moglo sie obrobic hehe.

Opublikowano

z ursynowa :) pokazuje sie czasem na spotach w arkadii. a4 avant quattro na tablicach TOS

Wpadnij do mnie kolo 18:00. Okolice Galerii Mokotów. Dasz radę?

Opublikowano

pewnie ze dam. o 17 koncze prace wiec przed 18 bede w okolicach galerii mokotow. A gdzie dokladnie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.