Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie. Sprawdzałem organoleptycznie czy w moje fele 16" wejdzie zacisk 321x30 z 3.0 TDI :naughty:

Ty już nam tutaj nie cwaniakuj. Wszyscy wiemy że trenowałeś ile czasu zajmie ci zdjęcie felg. :decayed:

Jak wyjeżdżałem to widziałem jak jakiś Passat stał bez felg na innym poziomie. :evil:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 20:25_________________________________________________

Pomoze mi ktos z ładowaniem plikow na tego cholernego ipoda ? :evil:

itunes

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No właśnie ten iTunes pogięty jest...nie mozna se samemu katalogów porobić :embarrassed: ..ale przyznam ..ze sprzet odtwarza muze przednio :kox:

Opublikowano

niezle Poziek :) tak trzymaj :)

Opublikowano

nie mozna se samemu katalogów porobić :embarrassed:

Dziwisz sie? Przeciez to FORD :decayed:

Pikne podsumowanie akcji z RSem: http://www.goldenline.pl/forum/audi/669042/s/3#13449266

:good:

kurde co za ludzie :) niech wszyscy weźmą Pawłowego p..... w ręke i pocałują go soczyście

Opublikowano

niezła lekturka :gwizdanie:

Opublikowano

z tej dyskusji fajne są tylko filmiki.

a sam temat bez sensu. z drugiej strony ściana-beton i koniec :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

nie mozna se samemu katalogów porobić :embarrassed:

Dziwisz sie? Przeciez to FORD :decayed:

Pikne podsumowanie akcji z RSem: http://www.goldenline.pl/forum/audi/669042/s/3#13449266

:good:

kurde co za ludzie :) niech wszyscy weźmą Pawłowego p..... w ręke i pocałują go soczyście

Boberek piękne podsumowanie :polew: :polew:

Poziek :good:

Opublikowano

nie mozna se samemu katalogów porobić :embarrassed:

Dziwisz sie? Przeciez to FORD :decayed:

Pikne podsumowanie akcji z RSem: http://www.goldenline.pl/forum/audi/669042/s/3#13449266

:good:

Się chyba jeszcze nie skończyła :wink4:
Opublikowano

Ja tam już nie mam zamiaru pisać...nie ten poziom...same corporacyje i menadżery co się znają na rsach :decayed:

Opublikowano

Ja tam już nie mam zamiaru pisać...nie ten poziom...same corporacyje i menadżery co się znają na rsach :decayed:

A czego się spodziewałeś na goldenline?? :naughty:

Opublikowano

Ja tam już nie mam zamiaru pisać...nie ten poziom...same corporacyje i menadżery co się znają na rsach :decayed:

A czego się spodziewałeś na goldenline?? :naughty:

kultury

Opublikowano

Forum jak forum, tylko założenie miało inne.. :wink4:

Opublikowano

Ja tam już nie mam zamiaru pisać...nie ten poziom...same corporacyje i menadżery co się znają na rsach :decayed:

A czego się spodziewałeś na goldenline?? :naughty:

kultury

po corporacyjnych i menadżerach... kultury.. dżołk :polew:

Opublikowano

Ja tam już nie mam zamiaru pisać...nie ten poziom...same corporacyje i menadżery co się znają na rsach :decayed:

Se wypraszam :polew:

Opublikowano

Ja tam już nie mam zamiaru pisać...nie ten poziom...same corporacyje i menadżery co się znają na rsach :decayed:

Jak Malik

Se wypraszam :)

Opublikowano

a ja nie bardzo rozumiem co tu sobie wypraszać??

poziom, manago czy znawcę eresów??

goldenline to taka nasza-klasa.. tylko dla zamożniejszych :naughty:

założenia te same..

Opublikowano

Malik, Moro99 no cóż mogę powiedzieć...taka niestety prawda...praca to jedno ale nawet na zlocie nie przewaliło się tyle wódy co na 3 dniowym szkoleniu w PwC...z czego połowy szkolenia nie pamiętam... :naughty:

Opublikowano

praca to jedno woda to drugie.

co z tego ze czasem ida bardzo blisko siebie :D

To ze pracujemy w korporacjach robi z nas "gorszych"?

W sumie to chyba tak ... wpadamy w ten mlyn i jestesmy ugniatani na ich modle.

Ale my sie nie damy :) Jeszcze duzo wodki upłynąc musi zanim sie poddamy - a zamiaru nie mamy :P

Opublikowano

Malik, Moro99 no cóż mogę powiedzieć...taka niestety prawda...praca to jedno ale nawet na zlocie nie przewaliło się tyle wódy co na 3 dniowym szkoleniu w PwC...z czego połowy szkolenia nie pamiętam... :naughty:

Spoko Poziu :pociesz:, na następnym zlocie nadrobimy :naughty::drinks::drunk::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.