Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ono po mnie przyjedzie takze jak ja bede to beda wszyscy a i smycze odbieracie dzisiaj bo trzeba mi kasy na nowe :quattro::cool:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
ono po mnie przyjedzie takze jak ja bede to beda wszyscy a i smycze odbieracie dzisiaj bo trzeba mi kasy na nowe :quattro::cool:
Dobra ja tam moge odebrać wszystko, a smycze w szczególności jestem w końcu fanem tego gadzetu i bez niego nie mogie żyć, tak więc dla mnie 10 :twisted:
Opublikowano

Oki panowie to teraz trzeba zmienic miejsce spotkan do czasu az bedzie cieplo na torwarek :rolleyes:

Opublikowano

Dlaczego?? pogonili Was pakerów :bicz:

Opublikowano

Przyszlo takich dwoch smiesznych i powiedzialo ze tak maksymalnie do 21:20 bo pozniej nas tu zatrzymaja brama a my ze to dopiero 20:30 :lol: ale pozniej wpadl gosc starszy padaka i mowi ze ma skargi :bicz:

Opublikowano
Przyszlo takich dwoch smiesznych i powiedzialo ze tak maksymalnie do 21:20 bo pozniej nas tu zatrzymaja brama a my ze to dopiero 20:30 :lol: ale pozniej wpadl gosc starszy padaka i mowi ze ma skargi :bicz:

znowu rozrabialiscie ..... :twisted:

Opublikowano

o to chodzi ze nie bylo 6 samochodow i 7 ludziow stalismy przy onowozie i nic wiecej nawet kola nie sciagalismy :lol:

Opublikowano

na wyjeżdzie skasowali nas po 2 zł :biggrin:

znowu rozrabialiscie .....

był tylko kark w szarym szetlandzie a tak to spokój :rotfl:

Opublikowano

a oniacz mial fuksa mial bilecik wazny i starczylo nam na Maca :lol:

Opublikowano
i starczylo nam na Maca

no to pewnie masa wam skoczyła chłopaki :lol:

AlCapone nie leciałeś wałem...za srebrnym B7 avantem i TT :question:

coś mi sie przedstawiło, ze to ty :rolleyes:

Opublikowano
no to pewnie masa wam skoczyła chłopaki

ten klekot pozniej ledwo co dawal rade :lol:

ale Dzik ladnie wyjechal z media :eek:

Opublikowano
AlCapone nie leciałeś wałem...za srebrnym B7 avantem i TT

coś mi sie przedstawiło, ze to ty

Tak to ja :) widzialem jakes niebieskie zolwidlo co wloklo sie potwornie prawym pasem :P

Opublikowano
jakes niebieskie zolwidlo co wloklo sie potwornie prawym pasem :P

to zes teraz pojechal po bandzie tak samo jak Zólw po pomoscie :rotfl:

Opublikowano
Tak to ja :) widzialem jakes niebieskie zolwidlo co wloklo sie potwornie prawym pasem :P

he he he ja sie rozpędzałem :lol:

jechałeś od Fildorfa :question: jak tak to widzę, że tyłem za promenada jest dużo szybcie..wyjechałęm z MM kawałek po tobie

Opublikowano
ja sie rozpędzałem

nie no co ty zólw ty tak nie szalej bo ci pikawa siadzie od tych wrazen z jazdy :lol:

Opublikowano
nie no co ty zólw ty tak nie szalej bo ci pikawa siadzie od tych wrazen z jazdy

spokojnie Łukaszku..jakaś adrenalinka musi :rotfl: ...inaczej mógłbym załapać 5 minutówkę :biggrin: co za kierą nie jest dobrym pomysłem :lol:

Opublikowano

tak fieldorfa. A jak sie wyjezdza tym "tylem"?? Tam w prawo przy BieMdabylU??

A ta TTetka to sie wlokla tez :) "co z tego, ze pod macha gwizda jak kierowca pi.."

Opublikowano

po wyjeżdzie z MM skręcasz zaraz w prawo jak do promenady, do końca uliczki i w prawo i w lewo, do końca uliczki i w lewo wzdłuż promenady, w lewo skręt, cały czas prosto przez kilka "zwalniczy" i przy głównej w lewo i na światłach w lewo, mijasz dwa światła i w prawo na wał, kawałek prosto, skręt w prawo i w dół kawałek i... są światła na których się zatrzymałeś :lol:

Opublikowano

Nie no zólw ty to mozesz uzyczyc swojego talentu w tom tomie :lol:

Opublikowano

No, wpieprzałem wczoraj suschi jak Krzysiek Jarzyna ze Szczecina i nie dotarłem. Impra była drętwa, ale musiałem być.

pozniej wpadl gosc starszy padaka i mowi ze ma skargi

Padaka łże jak pies. To żałosny wykręt. Jeśli nie uda się dodzwonić do tego dyr w MM,to rzeczywiście trzeba się będzie stamtąd katapultować :-(.

Będzie lekki problem, bo "ciepłych" zamknietych garaży jest niewiele.

Jeśli sie będziemy wynosić, to na pożegnanie myślałem jeszcze o jednym numerze. Spot w MM, na dzień dobry zakup po 1-nej najtańszej CD i wtedy niech nawet Policję wzywają (zreszta ktoś już to proponował). Oczywiście skończy sie awanturą i banicja, ale niech se nie myslą :twisted: .

Luki, oniak zostawił Ci wycieraczki?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.