Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tylko spokój może nas uratować :naughty: to jest to

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tak podejrzewam, ze jakbym nowym RS4 wpadl sami byscie do mnie przybiegli :wink4:

przyjedz przyjedz pojezdzimy :) i wtedy będziesz miał duzo kolegów kazdy będzie skakał w koło Ciebie :)

zastanów sie co ty piszesz wogule

bo smieszny jestes

na początku zawsze jest trudno

z czasem moze wkońcu uda ci sie cos powiedziec

Opublikowano

co za wątek wogóle :confused4: tak jest przecież we wszystkich grupach. co tu rozkminiać :no:

Opublikowano

Nie no czocher wyluzuj i nie skacz na swiezaka :)

Ja jestem raz na dwa miesiace i tez zawsze czuje sie jak nowy :) Nawet mi sprawdzali gdzie był bity :polew:

A z ta RS4 to cos jest. Myslisz, ze skad mailik ma tyle kolegow? :polew: :polew:

Opublikowano

noo tak się zajarali że nawet vaga nie chcieli udostępnić ... może to był taki specjalny tylko do rs4

qr** nikt mnie nie lubi ... idę się powiesić :polew::decayed:

Opublikowano

Wenta: "mamy jeszcze 15 sekund... a za chwile spokojnie panowie to dużo czasu" :naughty:

Coś jak ten pilot Czopika z filmiku: "Nie pękamy, jedziemy dalej .." kiedy prawie dzwona by zaliczyli :decayed:

nom :decayed:

http://interia360.pl/artykul/z-pamietnika-hipokrytki-czyli-katolickiej-narzeczonej,17051[br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 11:47_________________________________________________MRoger następnym razem wezmę vaga....

Opublikowano

Jaki Waszym zdaniem moje auto ma kolor (pytanie szczególnie do tych, którzy widzieli moją A4 na żywo) ? :mysli:

Nie wiem czy w ogłoszeniach pisać grafit czy czarny, dlatego piszę "grafit (prawie czarny)". :decayed:

e1b472c17125cdc7med.jpg

Opublikowano

Ciemny grafit.. :wink4: -- WULKANICZNY :naughty: :naughty:

Opublikowano

ja bym powiedzial, ze czarny :) Ale grafit brzmi bardziej fancy :)

Opublikowano

A moze taki kolorek jak moja czyli grafitowy metalik :naughty:

Opublikowano

:wink4: Ale na żywo widać, że to nie jest czarny.. Grey Wulcano Funky Fresh :cool1:

A masz kod lakieru ?? :wink4: ---> http://www.vwgolf.pl/?page_id=498

Opublikowano

co do VAGa to przepraszam ze czoraj wszytskim nie pomogłem ale też chciałem pogadać ze znajomymi a nie 2 godziny latac z kompem i diagnozowac auta

a nie wyskakujecie z prejetnsjami

albo

BOBER - chodz, sprawdz, podepnij no bez jaj (po pierwsze to nie po nazwisku prosze bo za takie cos to napewno nie pomoge, jesli ktos cos chce to wie jak sie nazywam dla zapominalskich PIOTREK nick z forum BOBEREK a nie BOBER niektórzy chyba tego nie kumają)

wszystko jest dla ludzi ale z umiarem i podejsciem odpowiednim :)

pozdrawiam :)

Opublikowano

co do VAGa to przepraszam ze czoraj wszytskim nie pomogłem ale też chciałem pogadać ze znajomymi a nie 2 godziny latac z kompem i diagnozowac auta

A śmiałeś się ze mnie :tongue4:

Opublikowano

noo tak się zajarali że nawet vaga nie chcieli udostępnić ... może to był taki specjalny tylko do rs4

fajans nikt mnie nie lubi ... idę się powiesić :polew::decayed:

ale to nie o Tobie?

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,6208456,Samobojstwo_na_czacie.html?skad=rss

Opublikowano

Boberek dzisiaj ma kiepski dzień.. :decayed:

To na 100% przez kobitę !!

Zawsze maczają we wszystkim swoje wszystkowiedzące palce !! :disgust::polew:

Opublikowano

juz wcale mi nie jest do śmiechu

teraz bede przyjmował prośby na PW

max 3 a 4 samochody na spot i koniec

nie robie logów bo mi sie nie chce i nie umiem itp

moge jedynie posprawdzać jak sie zapala jakas kontrolka i juz :)

nic wiecej ja tez mam swój wolny czas i mam ochote spędzać go gadając z kolegami

ja siedzie w pracy 8 do 9 godzin na dzień i też nie mam ochoty patrzec kolejne 2 godziny w monitor

[br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 12:30_________________________________________________

Boberek dzisiaj ma kiepski dzień.. :decayed:

To na 100% przez kobitę !!

Zawsze maczają we wszystkim swoje wszystkowiedzące palce !! :disgust::polew:

z kobieta akurat nie mam problemu :P jest wszytsko OK

ale wczoraj sie troche poddenerwowałem

szczególnie jak ktos drze sie do mnie BOBER BOBER :( co mnie wk***ia nie miłosiernie

Opublikowano

Co za dzień ... jakieś ogólne wkur... chyba panuje.

Opublikowano

troszkę przeginka :confused4:

aleś mnie wypatrzył :decayed: morda mi się nie zamykała i prawie na MO się wpakowałem ( nigdy ich tam nie ma o 6:30 :shocked: )

właśnie się miałem pytać czy o tej porze stoją gdziekolwiek, bo leciałeś bezpardonowo hardcore, a ja jak debil stałem na wiadukcie :decayed:

ale widzę że i oni czasem lubią zaskoczyć, albo chcieli się pochwalić nowym odblaskowym radiowozem zanim słońce wzejdzie :polew:

Opublikowano

Spoko bober wyluzuj ... damy se po razie na następnym spocie i będzie :good:

Gdym miał takie ciśnienie to bym Cię wczoraj zdominował :tongue4:

Poza tym ja wolę jak mi Krzyniek robi :polew: a wy nic nie kumacie :kox:

EDIT:

ups ... Boberek oczywiście :rolleyes:

Opublikowano

:wink4: Ale na żywo widać, że to nie jest czarny.. Grey Wulcano Funky Fresh :cool1:

A masz kod lakieru ?? :wink4: ---> http://www.vwgolf.pl/?page_id=498

To może już zostańmy przy tym ciemnym graficie.. :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.