Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No tak, to wszystko wyjaśnia. :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak to się można przejechać myląc się o 1,5 st. :polew:

Opublikowano

Jak to się można przejechać myląc się o 1,5 st. :polew:

Przy 35 kmh nie ma miejsca na błąd :angry:

Opublikowano

Jak to się można przejechać myląc się o 1,5 st. :polew:

Przy 35 kmh nie ma miejsca na błąd :angry:

na lodzie przy 15 km/h tez nie

Opublikowano

Jak to się można przejechać myląc się o 1,5 st. :polew:

Przy 35 kmh nie ma miejsca na błąd :angry:

na lodzie przy 15 km/h tez nie

A przy 80 km/h?

Opublikowano

:polew: :polew:

A przy 80 km/h?

i to na oblodzonym bruku zlanym olejem silnikowym, tworzącym nawierzchnię Super Slicky without any control & no mercy?

_________________________________________________

Ale gadka.. bierem się za robotę lepiej.. Norma spamu na dziś wykonana :wink4:

Opublikowano

czesc

musze wymienic maskę w swojej niuni. nie wiecie gdzie moge kupic i mopalowac maskę do b6 w cenach niższych niż w ASO?

Opublikowano

aaa... w posiłek....

:polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 19 Luty 2009, 11:21_________________________________________________durczokbyadamthewizzardlx6.jpg

Opublikowano

czesc

musze wymienic maskę w swojej niuni. nie wiecie gdzie moge kupic i mopalowac maskę do b6 w cenach niższych niż w ASO?

Mam maskę do B6, leży w garażu, niemalowana :wink4:

Opublikowano

Poziu a jaki stan? napisz na PM ile byś za nią chiał :hi:[br]Dopisany: 19 Luty 2009, 11:48_________________________________________________Kamilek za***isty :polew: :polew: rozjebało mnie :polew:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Dawajcie dzisiaj pod M1 , jest kox :kox::good::evil:

Opublikowano
ciesz się ze lejesz za free na stojaka :polew: inni muszą za to płacić [br]Dopisany: 19 Luty 2009, 15:07_________________________________________________panowie co do ślizgania to:

cytuję z AKP:

No to się przejechałem...

""Za delikatne "przelecenie" bokiem przez Kaufland zostałem ukarany grzywną w wysokości 500zł

Wiem, ze nie ma się czym chwalić - ale pozostaje kwestia slusznosci wystawienia mandatu karnego.

Cytuje:

"w dniu 17.02.2009 niezachowanie nalezytej ostroznosci przez prowadzącego pojazd poza drogą publiczną i zagrozenie bezpieczenstwa innych osob"

(wpisał złą date - powinno być 18.02 - mozna coś na tym utargowac?)

dodam iż akcja wydarzyła się kilka minut po 23:00 - w poblizu 200m nie bylo zadnych osob. Radiowóz dojechał z zaskoczenia jak juz sie zatrzymałem grzecznie i zgasiłem pojazd. (mogłem wiać)

Funkcjonariusze zaczeli mnie straszyc, ze zaczną mi coś tam kumulować i za dyskusje dostane drugie 500zł za kolejne przytoczone "niebezpieczenstwo" - mają do tego prawo?

Nie chciałem przyjać mandatu. - to zaczeli straszyć, ze w sadzie coś tam skumuluje mi sie po 10-ciokroć i padala suma "6000zł"...?

Na przyszłość:

Jak sie zachowywać w takich sytuacjach?

Przyjmowac mandat czy iść do sądu?

Pozdrawiam n .... """""

Opublikowano

daj linka do tego tematu Krzyniu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.