Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

czesc wszystkim :hi: dzis troche lepiej na asfalcie. nawet sie nie spoznilem do pracy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Ty byś kapiszonie przyjechał na spota czasem...

nie mów, że się stęskniłeś :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosfer, czy ten element na łańcuszku to słynny "sutościsk" ??? czy mnie oczy mylą ????
:boobs::toon::evil2:

Ty byś kapiszonie przyjechał na spota czasem...

Święta prawda.. tej jego zarośniętej gęby to już nie widziałem z pół roku.. :gwizdanie:

To już nawet Norbiak klaustrofobii w domu dostał i wyszedł do ludzi :kox: od 17.00 czatuje na pierwszych spotowiczów, a o 23.00 zamyka kolumnę wracających do domu z uśmiechem na ustach i poczuciem spełnienia w oczach ! :polew:

_________________________________________________

ale z napędem QUATTRO
w końcu trzeba wykorzystać to quattro póki jest biało
z jazdy fajne ale to i tak to nie jest to Q .........
Śnieg + mróz + QUATTRO
wrażenia z jazdy fajne ale to i tak to nie jest to Q .........

Kłatro, Kłatro, Kłatro :yeah: pupa nie kłatro :bicz3: :bicz2::bla:

:evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłatro, Kłatro, Kłatro :yeah: pupa nie kłatro :bicz3: :bicz2::bla:

:evil: :evil:

:foch::ssij::sesese::decayed:

----

Aaa tam. Kfatro, nie kfatro. A pamiętajom jak wczoraj pod M1 ten koleś tym pudełeczkiem popylał wokół samochodu ochroniarzy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heheheh Nosfer fajnie się jeździ QUATTRO po takich parkingach wieczorami :P . Lukaszr dzięki za numer aktualnej wersji ETKI. Było zaje..cie na spocie.

Ah i instrukcje pasażera mojego podczas przejazdu na parkingu Liroja - trafne i podziękowali za nie :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc wszystkim :hi: dzis troche lepiej na asfalcie. nawet sie nie spoznilem do pracy :naughty:

Dziś już znacznie lepiej, bo wczoraj to była porażka ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mów, że się stęskniłeś :decayed:

wszyscy się stęskniliśmy :wstydliwy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty byś kapiszonie przyjechał na spota czasem...

nie mów, że się stęskniłeś :decayed:

Za Tobą NIE! Za Siwkiem :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

[br]Dopisany: 18 Luty 2009, 10:11_________________________________________________O której wracaliście z pod M1?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w nocy było łaadnie na drogach. :thumbup:

a daj spokój, jak wracałem to gość przede mną przy***ał w taką bryłkę śniegu co odpadła od ciężarówki z chlapacza, tylko nie przewidział że to jest zamarznięte i ma właściwości kamienia :shocked:[br]Dopisany: 18 Luty 2009, 10:42_________________________________________________a i jeszcze jedno, panowie mam problem ze słuchawką bluetooth noki BH-600 telefon (nokia 6500C) nie znajduje jej, macie jakieś pomysły, czy po prostu nowa rzecz a jest uwalona :kwasny:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzyniu, sprawdź w instrukcji czy ta słuchawka na pewno powinna współgrać z Twoim telefonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eae114faacnz6.jpg

Pani wychowawczyni przysłała Ci sprawdzian Twojego syna ???? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za taki rysunek dałbym chociaż 1 pkt na zachętę. Pani okazała się wredna. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w nocy było łaadnie na drogach. :thumbup:

a daj spokój, jak wracałem to gość przede mną przy***ał w taką bryłkę śniegu co odpadła od ciężarówki z chlapacza, tylko nie przewidział że to jest zamarznięte i ma właściwości kamienia :shocked:[br]Dopisany: 18 Luty 2009, 10:42_________________________________________________a i jeszcze jedno, panowie mam problem ze słuchawką bluetooth noki BH-600 telefon (nokia 6500C) nie znajduje jej, macie jakieś pomysły, czy po prostu nowa rzecz a jest uwalona :kwasny:

Znajdować urządzenie bluetooth powinno nie zależnie czy pasuje czy nie ... zwalony bluetooth albo prędzej po prostu nie włączony w słuchawce lub w telefonie ... blondi :tongue4::polew: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tasiemiec? :shocked:

Dwadzieścia parę lat temu w szkole też się o tym uczyłem.

Ciągle klepią to samo? Po co? Nic nie zmieniono w programach nauczania przez 20 lat?!

Po ch**** tasiemiec tym biednym dzieciom z podstawówek?! :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i jeszcze jedno, panowie mam problem ze słuchawką bluetooth noki BH-600 telefon (nokia 6500C) nie znajduje jej, macie jakieś pomysły, czy po prostu nowa rzecz a jest uwalona kwasny

przytrzymaj przycisk na słuchawce tak długo, aż zacznie cały czas świecić i w tym momencie możesz jej szukać telefonem i ją przypisać i tak z każdym następnym telefonem. W danej chwili możesz mieć przypisany tylko 1 telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i jeszcze jedno, panowie mam problem ze słuchawką bluetooth noki BH-600 telefon (nokia 6500C) nie znajduje jej, macie jakieś pomysły, czy po prostu nowa rzecz a jest uwalona kwasny

przytrzymaj przycisk na słuchawce tak długo, aż zacznie cały czas świecić i w tym momencie możesz jej szukać telefonem i ją przypisać i tak z każdym następnym telefonem. W danej chwili możesz mieć przypisany tylko 1 telefon.

chyba tak już robiłem i nic, a co do tego czy pasuje czy nie to ze strony http://www.nokia.pl/produkty/akcesoria/wszystkie-akcesoria/zestawy-sluchawkowe/bezprzewodowe-zestawy-sluchawkowe/bezprzewodowy-zestaw-sluchawkowy-bh-600/kompatybilnosc wychodzi że nie jest kompatybilna :kwasny: kutfa chyba się komuś w orange dostanie wiązanka w stylu "durczoka"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...