Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a nazwy części też masz po polsku czy tylko program??

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ta "slizgaweczka" jest niedaleko FACTORY ursus :D

To z Arkadii bliżej do M1 i koło Leroy jeszcze można potrenować...

Opublikowano

O ile pamiętam to po polskiemu są... :good:

EDIT:

Są po polsku nazwy części.

Opublikowano

a nazwy części też masz po polsku czy tylko program??

Wszystko.

Może dzisiaj spocik pod M1? Był ktoś ,oglądał ,latał ? Bo jak ma mnie wypizgać na parkingu to już wole sie poślizgać.

Ciekawe czy nie stopniało - posiedzimy w Arkadii i można około 20 pojechać pod M1 :wink4:

Opublikowano

No właśnie a ja nie i dlatego zacząłem d*pę zawracać , chyba bazy mam jakieś po hu..

Opublikowano

a nazwy części też masz po polsku czy tylko program??

Wszystko.

Może dzisiaj spocik pod M1? Był ktoś ,oglądał ,latał ? Bo jak ma mnie wypizgać na parkingu to już wole sie poślizgać.

Ciekawe czy nie stopniało - posiedzimy w Arkadii i można około 20 pojechać pod M1 :wink4:

Jak będę wylatał z doma ok. 1900, to zahaczę o Leroy'a i może M1, to zobaczę jak warunki.

Opublikowano

No właśnie a ja nie i dlatego zacząłem d*pę zawracać , chyba bazy mam jakieś po hu..

Pierwsze słyszę o ETCE któa interfejs ma po PL, a resztę w innym języku lub odwrotnie.

Opublikowano

Pany, jaka jest najnowsza aktualizacja ETKI? Lukaszr w tym temacie chyba mocno z orientowany jest widzę, więc do Ciebie głównie to pytanie... :)

Opublikowano

Nie dam rady wpasc na spota bo zaraz jade z kumplem po felgi i moze o 19 bede w domu i ustawilem sie tam z paroma znajomymi ... to jest kawałek za factory bo na parkingach to sie skonczylo bo zaraz gonia ...

Opublikowano

Pany, jaka jest najnowsza aktualizacja ETKI? Lukaszr w tym temacie chyba mocno z orientowany jest widzę, więc do Ciebie głównie to pytanie... :)

A gdzie wzmianka o butelce ??? :decayed:

Opublikowano

Poleci ktos miejsce gdzie mi dobrze ustawia zbieznosc na Ursynowie?

Opublikowano

Poleci ktos miejsce gdzie mi dobrze ustawia zbieznosc na Ursynowie?

Tosik :decayed:

Opublikowano

Pany, jaka jest najnowsza aktualizacja ETKI? Lukaszr w tym temacie chyba mocno z orientowany jest widzę, więc do Ciebie głównie to pytanie... :)

Jeżeli chodzi o AUDI to 740 (ETKA 7.0).

A gdzie wzmianka o butelce ??? :decayed:

Widzisz moskal, ta młodzież w dzisiejszych czasach jest jakaś taka niereformowalna :polew:

Opublikowano

A gdzie wzmianka o butelce ??? :decayed:

Widzisz moskal, ta młodzież w dzisiejszych czasach jest jakaś taka niereformowalna :polew:

Pierwszy raz mam wrażenie, że piszecie coś z sensem :decayed::polew:

Opublikowano

:hi: wlasnie mi net ruszyl :wallbash:

niestety na spocik nie dojade (brak transportu) ,a chetnie bym wpadl na: vagowanie,wyrwac od kogos jakas ETKE,ELSE,MAPY DO RNS`A,INSTRUKCJE OBSLUGI. ...AAA I JESZCZE KSIAZKOWY PLAN WARSZAWY :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Widzisz moskal, ta młodzież w dzisiejszych czasach jest jakaś taka niereformowalna :polew:

Tragedia :polew: :polew: :polew:

Pierwszy raz mam wrażenie, że piszecie coś z sensem :decayed::polew:

nieee-eee

niestety na spocik nie dojade (brak transportu) ,a chetnie bym wpadl na: vagowanie,wyrwac od kogos jakas ETKE,ELSE,MAPY DO RNS`A,INSTRUKCJE OBSLUGI. ...AAA I JESZCZE KSIAZKOWY PLAN WARSZAWY :polew: :polew: :polew:

ale ty nie przyjeżdzasz po raz pierwszy więc możesz pewnych rzeczy takich jak : vagowanie,wyrwac od kogos jakas ETKE,ELSE,MAPY DO RNS`A,INSTRUKCJE OBSLUGI. ...AAA I JESZCZE KSIAZKOWY PLAN WARSZAWY wymagac od starych klubowiczów bez ponoszenia kosztów (czyt. Wódka) :) :)

Opublikowano

Kokos co z twoją furą ?

Moja stoi u Filipowskiego :disgust:

Opublikowano

Widzisz moskal, ta młodzież w dzisiejszych czasach jest jakaś taka niereformowalna :polew:

Tragedia :polew: :polew: :polew:

Pierwszy raz mam wrażenie, że piszecie coś z sensem :decayed::polew:

nieee-eee

niestety na spocik nie dojade (brak transportu) ,a chetnie bym wpadl na: vagowanie,wyrwac od kogos jakas ETKE,ELSE,MAPY DO RNS`A,INSTRUKCJE OBSLUGI. ...AAA I JESZCZE KSIAZKOWY PLAN WARSZAWY :polew: :polew: :polew:

ale ty nie przyjeżdzasz po raz pierwszy więc możesz pewnych rzeczy takich jak : vagowanie,wyrwac od kogos jakas ETKE,ELSE,MAPY DO RNS`A,INSTRUKCJE OBSLUGI. ...AAA I JESZCZE KSIAZKOWY PLAN WARSZAWY wymagac od starych klubowiczów bez ponoszenia kosztów (czyt. Wódka) :) :)

no co ja poradze ze taki malo bystry jestem i nie pomyslalem o tym na pierwszym spocie :(:wink4:

Kokos co z twoją furą ?

Moja stoi u Filipowskiego :disgust:

ŻONA :kwasny:,mam nadzieje ze to nie bedzie norma :gwizdanie:

Opublikowano

ŻONA :kwasny:,mam nadzieje ze to nie bedzie norma :gwizdanie:

Coś się rozhulała ostatnio :gwizdanie: :decayed:

Wiesz co robić ..

istockphoto_162629_naughty_little_toys.jpg

:bicz3: :polew: :polew:

Opublikowano

ŻONA :kwasny:,mam nadzieje ze to nie bedzie norma :gwizdanie:

Coś się rozhulała ostatnio :gwizdanie: :decayed:

Wiesz co robić ..

istockphoto_162629_naughty_little_toys.jpg

:bicz3: :polew: :polew:

:good::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.