Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:!:

Słuchajcie, najprawdopodobniej zwolnię jedną miejscówkę na Zlot (tzn. po prostu chyba pojadę sam). Może ktoś jest chętny, żeby przygarnąć to miejsce?

Czyli jednak było kolacjo-śniadanie z koleżanką ? :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:!:

Słuchajcie, najprawdopodobniej zwolnię jedną miejscówkę na Zlot (tzn. po prostu chyba pojadę sam). Może ktoś jest chętny, żeby przygarnąć to miejsce?

Czyli jednak było kolacjo-śniadanie z koleżanką ? :polew: :polew: :polew:

z tego co wychwyciłem wcześniej to bez śniadania bo pisał że w nocy wracał do domku :gwizdanie:
Opublikowano

Pany, wybiera się ktoś na driftowanko na śniegu :naughty:

Opublikowano
:mysli: tak się właśnie zastanawiam. Ale z miła chęcią ja też bym gdzieś sie poslizgał
Opublikowano

Lecimy z Poziowcem upalać, tylko chłopina się musi w robocie ogarnąć.

Opublikowano

:!:

Słuchajcie, najprawdopodobniej zwolnię jedną miejscówkę na Zlot (tzn. po prostu chyba pojadę sam). Może ktoś jest chętny, żeby przygarnąć to miejsce?

Czyli jednak było kolacjo-śniadanie z koleżanką ? :polew: :polew: :polew:

z tego co wychwyciłem wcześniej to bez śniadania bo pisał że w nocy wracał do domku :gwizdanie:

Ale w nocy była piękna pogoda... :dance:

Opublikowano

Witam panowie,moze widzial ktos z was ciemno zielonego forda mondeo w sedanie model gdzies z 98 roku,poczatek tablic probnych LU data czasowa na żółtym tle

Opublikowano

Witam panowie,moze widzial ktos z was ciemno zielonego forda mondeo w sedanie model gdzies z 98 roku,poczatek tablic probnych LU data czasowa na żółtym tle

łi?

Opublikowano

Witam panowie,moze widzial ktos z was ciemno zielonego forda mondeo w sedanie model gdzies z 98 roku,poczatek tablic probnych LU data czasowa na żółtym tle

łi?

Korzen łi tzn. tak z francuskiego :D
Opublikowano

raczej chodziło o kłi-tam :decayed:

Opublikowano

Witam panowie,moze widzial ktos z was ciemno zielonego forda mondeo w sedanie model gdzies z 98 roku,poczatek tablic probnych LU data czasowa na żółtym tle

:shocked: :shocked: :shocked: niemożliwe..

Jesli auto z tablicami LU to nie może byc sedan, musi byc kombi , tam wszyscy jezdza duzymi rodzinnymi kombi z anteną na dachu , cos ci sie pomyliło.. :decayed:

Opublikowano

Pany, wybiera się ktoś na driftowanko na śniegu :naughty:

Ja właśnie wróciłam z M1. Niezłe lodowisko się zrobiło pod parkiem smaku :kox:

Opublikowano
Franio , zabiłbyś się decayed nawet nie masz pojęcia jak "to" idzie.

Namów kiedyś na spocie Poziowego na rollercostera, tylko faktycznie weź pieluchy. nie musisz sie wstydzić i możesz założyć przy nas, ci co jeździli sa wyrozumiali w tym temacie decayed

wiem, widziałem kiedyś ich miny już po małej rundce :naughty:

Opublikowano

Pany, wybiera się ktoś na driftowanko na śniegu :naughty:

Ja właśnie wróciłam z M1. Niezłe lodowisko się zrobiło pod parkiem smaku :kox:

Ja też właśnie wróciłem z M1 :dance: Nawet byłą raggamanowa Viagrę spotkałem :decayed:

Z nowym kierowcą w środku :gwizdanie:

Opublikowano

bry :hi:

Z nowym kierowcą w środku :gwizdanie:

kierownik czy kierowniczka ???

Opublikowano

dobry :hi:

:!:

Słuchajcie, najprawdopodobniej zwolnię jedną miejscówkę na Zlot (tzn. po prostu chyba pojadę sam). Może ktoś jest chętny, żeby przygarnąć to miejsce?

Czyli jednak było kolacjo-śniadanie z koleżanką ? :polew: :polew: :polew:

z tego co wychwyciłem wcześniej to bez śniadania bo pisał że w nocy wracał do domku :gwizdanie:

Ale w nocy była piękna pogoda... :dance:

piękna pogoda.... tylko na co :mysli::naughty:
Opublikowano

na odśnieżanie przd domem , syzyfowa praca :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.