Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
woże je w samochodzie jak coś to możemy się spiknąć..

będziesz we wtorek :question: jak tak to odbiorę...jak nie to pdjade do knajpy po pracy :wink:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pewno będe..jak coś to się zdzwonimy :)

Opublikowano

To co chlopaki jutro na Torwarku :question: o 19

Opublikowano
To co chlopaki jutro na Torwarku o 19

bede! Zaprezentuje swojego karawana :wink:

Opublikowano

Taka pogoda to nie bedziemy siedziec w garazu pora wyjsc na swieze powietrze :rotfl:

Opublikowano
chlopaki ze tak sie wtrace pod koniec marca albo na pocztku kwietnia bede w warszawie na szkoleniu z pracy, tylko nie wiem czy brac auto czy jechac pociagiem, znajdziecie dla mnie odrobinke czasu?????

Pociągiem będzie wygodniej (ominiesz korki, wygodniej, firma zapłaci za bilet I klasy:biggrin: ) - chyba polecam, autkiem będzie większy fun.

Czy znajdziemy :twisted: , no mowa. Dawaj tylko znać jak i kiedy :biggrin:

[ Dodano: 12-03-2007, 09:47 ]

Taka pogoda to nie bedziemy siedziec w garazu pora wyjsc na swieze powietrze

No, ja też będę, chociaż o 19,00 to jeszcze trochę wiatrem pizga - będę musiał szpeszkę i szaliczek zabrać :rotfl:

Opublikowano

to i moze ja sie pokaże .... :twisted:

Opublikowano
Takie dziewczyny były na zlocie, aja pierdziałem w stołek w smierdzącej warszawce

No widzisz chłopie :biggrin: A wczoraj baaardzo trudno się było skupić na rozmowie o motoryzacji. Parę razy nawet jakieś głupoty gadałem :rotfl:

[ Dodano: 12-03-2007, 09:53 ]

to niebieski w tle to S4 czy S4 look

Żółwiu - nie pytaj mnie o takie rzeczy- nie zwróciłem uwagi :rotfl:

Trzeba przyznać, ze dziewczyny w Klubie - :eek: :biggrin: :a4fan:

Opublikowano

lukas23, kiedy przyjezdzasz na jablko? :rolleyes:

Opublikowano

Lookier, jak znajde chwile czasu jak narazie mi to nie przeszkadza takze jeszcze troche sie poszlajam ale w 100% sie zglosze pogadamy jutro :a4fan:

Opublikowano

Panienki. Co z piątkowym uszankowym spotem. Jak na razie tylko Lukas, Lookier i ja się zdeklarowaliśmy. Co z resztą? Szumu narobiliścta, to się deklarować, bo jak nie to zapalnuję sobie jakiś wyjazd.

Opublikowano

Wit jutro to sie obgada na zywo bo wiesz moza jakas cenzura Kochanki te sprawy :rotfl:

Opublikowano
Jak na razie tylko Lukas, Lookier i ja się zdeklarowaliśmy

Najwyżej sami pobalujemy. Będzie wiecej dla nas :biggrin:

Opublikowano
Wit jutro to sie obgada na zywo bo wiesz moza jakas cenzura Kochanki te sprawy

Fakt. Ja też powinienem sie pilnować, bo nie wiadomo pod jakim nickiem moja "żona" się chowa :rotfl: .

Opublikowano

A własnie co do RAMEK bo ja mam jeszcze czyjs komplecik tylko kogo to Plastka :question:

Opublikowano
ale na forum ma nadal zakaz i tak zostanie

Biedny chłopak , nie dość że jeździ skodą to jeszcze kobieta go bije hyhyhy

Opublikowano
A własnie co do RAMEK bo ja mam jeszcze czyjs komplecik tylko kogo to Plastka

Jak nikt sie nie przyzna to ja przejme chetnie!

Opublikowano

GRRRRRRRRRRRRR!!! Czemu nie mogę wstawić pie*rzonego zdjecia w podpis. W profilu wyświetla się, że jest OK.

Opublikowano

Bo pewnie chciales wstawic to z Brynia a na takie to trzeba miec koncesje od Łukasza :rotfl:

Opublikowano
Bo pewnie chciales wstawic to z Brynia a na takie to trzeba miec koncesje od Łukasza

I wcale nie przeszkadzałoby mi, ze w tle nie ma mojego auta :twisted: .

No Lukas, tak napisałeś, ze mój komentarz/odpowiedź może być tylko poza forum :rotfl::rotfl::rotfl:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.