Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Uważasz, że zbiornik paliwa jest bardziej istotny niż temat z dupeczkami ?

Jeśli tak jest ,to skończy sie to Banem :decayed: nie widze innego wyjścia

Dobra David..wpindol mu bana i po krzyku :decayed:

moja żonka kazała mi sie przestac ślinić bo obciach robię:)

:polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dokladnie

Prawy blotnik, czyli co? Zjezdzales z ronda i bus Ci wjechal?

dokładnie jak Kolega napisał :confused4: nie zdążyłem wyhamować jak się wpasowałem w jego felge bo on nawet nie hamował.

Opublikowano

Czyja wina?

Opublikowano

Dobra David..wpindol mu bana i po krzyku :decayed:

Poczekaj bo chwile jestem zajęty. Zaraz sobie zmienie status na Admina i załatwie gościa :kox: :kox: :kox:

Raguś co to za przyjemna kreseczka w Twym avatarze tak na mnie spogląda ?????

Opublikowano

Trzeba zasilić konto niejakiego ŁukaszaRR..i po chwili masz dostęp do wszystkich działów..łącznie z tym gdzie są dupeczki :decayed::polew:

W końcu jakiś sensowny post :naughty::polew:

Opublikowano

:kwasny: moja, bo zjechałem na jego pas aby zjechać z ronda a on jechał swoim.Dzisiaj albo jutro koleś z warty przyjedzie nacyka zdjęć i na warsztat wstawiam auto:/ wściekły jestem jak cholera no ale trudno już nie cofnę czasu.

Opublikowano

:kwasny: moja, bo zjechałem na jego pas aby zjechać z ronda a on jechał swoim.Dzisiaj albo jutro koleś z warty przyjedzie nacyka zdjęć i na warsztat wstawiam auto:/ wściekły jestem jak cholera no ale trudno już nie cofnę czasu.

Ciesz się, że mnie nie zdążyłeś poznać, bo na błotniku mogłoby się nie skończyć :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Raguś co to za przyjemna kreseczka w Twym avatarze tak na mnie spogląda ?????

Moja Pani :kox:

Poczekaj bo chwile jestem zajęty. Zaraz sobie zmienie status na Admina i załatwie gościa :kox: :kox: :kox:

Za to , że wczoraj się nie przywitał też by się należało .. zrób mu podwójnego bana i tylko wjazd do tematu spocików Podlaskich ..tam sie nic nie dzieje :polew::good:

W końcu jakiś sensowny post :naughty::polew:

Musze dbać o Twoje fundusze :decayed:

Opublikowano

:kwasny: moja, bo zjechałem na jego pas aby zjechać z ronda a on jechał swoim.Dzisiaj albo jutro koleś z warty przyjedzie nacyka zdjęć i na warsztat wstawiam auto:/ wściekły jestem jak cholera no ale trudno już nie cofnę czasu.

Ciesz się, że mnie nie zdążyłeś poznać, bo na błotniku mogłoby się nie skończyć :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: a no to uwazam ze kolega powinien sie cieszyć :)

Opublikowano

Musze dbać o Twoje fundusze :decayed:

Dobry dzieciak jesteś ... będą jeszcze z Ciebie ludzie :kox::naughty::polew:

Opublikowano

Zauważyłem, że ostatnio nie ma żadnych fotek dupeczek..ubolewam nad tą kwestią bo jakoś trzeba odciągnąć wzrok od papierów w pracy .. :naughty:

Tak więc :kox: :kox:

sandeewestgate04hp3.jpg

Soczysta :kox::naughty::cool1::slina:[br]Dopisany: Marzec 25, 2009, 12:20:43 _________________________________________________

Dobry dzieciak jesteś ... będą jeszcze z Ciebie ludzie :kox::naughty::polew:

Zapomniałem dodać, że stawiasz przy następnej okazji :decayed::polew:

Także wypada na to, że pełnisz rolę skarbnika :black::P

Opublikowano

Ale kox pogoda mi się wczoraj trafiła na trasie do Radomia. Uwielbiam takie warunki. :kox:

Tez wczoraj tamtedy jechalem. Wracalem z Kielc i tarczyn minalem ok. 20.30 - wtedy jeszcze dalo rade. Na szczescie quattro on board daje rade ;) a tak furka wygladala po podrozy :)

8d97ebddf7c0b6ecmed.jpg

Opublikowano

Piasek k-6 to ty stales obok takiej srebrenj BMW i pomocy drogowej pod arkadia ok 20:00?

Opublikowano

Dobry dzieciak jesteś ... będą jeszcze z Ciebie ludzie :kox::naughty::polew:

Nie dzieciak tylko OJCIECFAILD :gwizdanie: :naughty:

Dobry chłop.. poszedł starał się iść w ślady Szwagra :tongue4:

Opublikowano

Nie dzieciak tylko OJCIEC :gwizdanie: :naughty:

Dobry chłop.. poszedł w ślady Szwagra :tongue4:

:polew: :polew:

Coś dla Ciebie :tongue4:

STFU-Stop_Posting.jpg

Opublikowano

Za to , że wczoraj się nie przywitał też by się należało .. zrób mu podwójnego bana i tylko wjazd do tematu spocików Podlaskich ..tam sie nic nie dzieje :polew::good:

sie robi

Fajna Pani :decayed:

Piasek k-6 to ty stales obok takiej srebrenj BMW i pomocy drogowej pod arkadia ok 20:00?

tez widziałem

Opublikowano

Fajna Pani :decayed

Wiem :pali::witch:

:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.