Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Prawda jest taka, że każdy z was jakby miał możliwość to by umoczył :gwizdanie: :cool1:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak nazywa się fachowo ten wyłącznik ze zdjęcia??.....

......

Zrywka. Montowana najczęściej w sprzętach pływających. Łodziach motorowych, skuterach, itd.

obstawiałem właśnie takie zastosowanie :wink4: dzięki za potwierdzenie. Malik a nie wiesz gdzie coś takiego można nabyć ?

w każdym sklepie ze skuterami wodnymi, sprzętem pływającym albo po prostu naszym kochanym allegro

np. :naughty:

http://allegro.pl/item588270916_zrywka_bezpieczenstwa_kluczyk_honda_johnson.html

Uczulam na fakt, że do danego sprzętu dodawane jest czasami kilka zrywek, które załączają różne moce silnika.

Np. do mocnego skutera wodnego może być zrywka pozwalająca silnikowi na pracę z mocą 250PS i druga ograniczająca jego moc do 150PS. Może być nawet trzecia, która pozwala tylko na 100PS.

Chodzi o to żeby jakiś niedoświadczony lamuch nie rozbił sprzętu od razu na jakimś pomoście.

Opublikowano

sensacja!!! :polew:

w niedzielę w galeri mokotów widziałem Dodę :kox: z Radziem, powiem szczerze bez zazdrości, na początku nie poznałem, małe pokurczę, podchodzące z buzi pod "szlaufa" z nie naturalnie ( nieproporcjonalnie do ciała) dużymi piersiami i tyle :decayed:

Też ją widziałem na żywca. Na imprezie firmowej w lipcu była "gwiazdą wieczoru" , faktycznie taki mały prypeć z wielkim cycem i kilogramem tapety :thumbdown:

Prawda jest taka, że każdy z was jakby miał możliwość to by umoczył :gwizdanie: :cool1:

nie lubie blondi :thumbdown: tylko czarne :good:

Opublikowano

Prawda jest taka, że każdy z was jakby miał możliwość to by umoczył :gwizdanie: :cool1:

W Diodę ?

Ni chu ja :sick3:[br]Dopisany: Marzec 26, 2009, 10:51:59 _________________________________________________

nie lubie blondi :thumbdown: tylko czarne

Totalne bezguście :decayed::polew::tongue4:

Opublikowano

:bla:

Dla samego score`a .. :naughty::grzywa:

Opublikowano

moskal

elena-barolo-1.jpg

???? :banan3::cygaro:

Opublikowano

moskal

elena-barolo-1.jpg

???? :banan3::cygaro:

Daj jej zdjęcie zanim przeszło przez Photoshopa :decayed:

[br]Dopisany: 26 Marzec 2009, 11:03_________________________________________________nawet brwi ma domalowane :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Daj jej zdjęcie zanim przeszło przez Photoshopa :decayed:

Jakby się rozkraczyła przed Tobą..to byś z wrażenia kule pogubił :decayed:

Zaczął się jąkać i potykać o własnego napleta :D

Opublikowano

No mi sie doda osobiscie nie podoba, ale jak mówi Poziek, nie wygoniłbym z wyra :D Pobawil bym się tym osiągnięciem chirurgii plastycznej :cool1: Nigdy nie miętoliłem silikona :thumbdown:

Opublikowano

Daj jej zdjęcie zanim przeszło przez Photoshopa :decayed:

np. tutaj

Barolo04.jpg

Już nie wygląda tak słodko.

Opublikowano

No mi sie doda osobiscie nie podoba, ale jak mówi Poziek, nie wygoniłbym z wyra :D Pobawil bym się tym osiągnięciem chirurgii plastycznej :cool1: Nigdy nie miętoliłem silikona :thumbdown:

widzę że nie byłeś w Sofii, tam można tego uświadczyć na własnej grabie :>

Opublikowano

Nigdy nie miętoliłem silikona :thumbdown

Wpadnij na spota ...zasponsoruję Ci :decayed:

jkk-SILIKON%20RTV%20300oC.JPG

[br]Dopisany: Marzec 26, 2009, 11:12:21 _________________________________________________

Już nie wygląda tak słodko.

Dobrze wygląda..na pewno ma konkretne jebnięcie z cyca :naughty::decayed:

Opublikowano

Nigdy nie miętoliłem silikona :thumbdown

Wpadnij na spota ...zasponsoruję Ci :decayed:

jkk-SILIKON%20RTV%20300oC.JPG

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

SZWAGIER :good:

Opublikowano

Jakby się rozkraczyła przed Tobą..to byś z wrażenia kule pogubił :decayed:

Zaczął się jąkać i potykać o własnego napleta :D

To przede wszystkim musialbym mieć twój charakter :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

To przede wszystkim musialbym mieć twój charakter :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Albo moje kule bo w Twoich podobno wiatr już wieje :polew: :polew:

Opublikowano

Albo moje kule bo w Twoich podobno wiatr już wieje :polew: :polew:

wiatr to ci w tym durnym łbie wieje :)

Opublikowano

Albo moje kule bo w Twoich podobno wiatr już wieje :polew: :polew:

wiatr to ci w tym durnym łbie wieje :)

Czasami :decayed: .. nie stresuj się Daffidof...zagadaj z Alem na spocie to może i Ty pomiętosisz sylikona na to konto :tongue4::D

Opublikowano

Czasami :decayed: .. nie stresuj się Daffidof...zagadaj z Alem na spocie to może i Ty pomiętosisz sylikona na to konto :tongue4::D

Ja bym nawet pokusił sie o stwierdzenie że "często" a nie "czasami" :)

Raguś ja sie nie stresuje , znasz mnie.

Miętosiłem już sylykona , i nie w Sofii :decayed:

Opublikowano

Ja bym nawet pokusił sie o stwierdzenie że "często" a nie "czasami" :)

Jakbym nie był z lekka pindolnięty to byśmy się nie dogadali :D

:cygaro:

Miętosiłem już sylykona , i nie w Sofii :decayed:

A dzie ? :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.