Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale osochozi? :kox: Calkiem przyjemne. Chetnei zapuscilbym tam motorówkę :D

A taki se znalazla powod, ze jej nie wyszlo... zenujace :thumbdown:

no o to chodzi że jest :good::naughty: :drool: a ta szuka dziury w całym [br]Dopisany: 25 Marzec 2009, 14:19_________________________________________________
mega kox :kox:
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dobry chłop.. poszedł starał się iść w ślady Szwagra :tongue4

jeszcze wiele zasp przed nim :decayed:

Opublikowano

STFU-Stop_Posting.jpg

mam podobne ino bardziej intymne i to kolega od nas z klubu :decayed:
Opublikowano

Dobry chłop.. poszedł starał się iść w ślady Szwagra :tongue4

jeszcze wiele zasp przed nim :decayed:

Wydaje Ci się :decayed: Masz szok urazowo-pobukowinowy :D:tongue4:

Opublikowano

Dobry chłop.. poszedł starał się iść w ślady Szwagra :tongue4

jeszcze wiele zasp przed nim :decayed:

i dziupli ...przynajmniej daj mu wiewiórki wypłoszyć :decayed:

Opublikowano

i dziupli ...przynajmniej daj mu wiewiórki wypłoszyć :decayed:

Odezwał się Tachomiński łowca :decayed:

Opublikowano

Piasek k-6 to ty stales obok takiej srebrenj BMW i pomocy drogowej pod arkadia ok 20:00?

tak a przejeżdżałeś:)
Opublikowano

zaraz łobok :) Takie za***iste czerwone b5 na wyczesanych felgach, nie mogles przeoczyc... :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 25 Marzec 2009, 15:26_________________________________________________Ekoogłoszenie

8loda.jpg

Opublikowano

ale sypie śnieg, na woli aż się ciemno zrobiło, jakieś oberwanie chmury normalnie - oj będzie slisko :evil:

Opublikowano

wyczesanych felgach

jakich ??? ta nędzną replike smiesz nazywać "wyczesaną" ????

Opublikowano

ale sypie śnieg, na woli aż się ciemno zrobiło, jakieś oberwanie chmury normalnie - oj będzie slisko :evil:

Nieźle. Ja w Ożarowie mam czyste niebo i śłońce. A to zaledwie kilka km od Ciebie :)

Opublikowano

:hi:

na ochocie też zapitala śnieg i czarne jak w pupie u murzyna ....( oczywiście niebo )

Opublikowano

ale sypie śnieg, na woli aż się ciemno zrobiło, jakieś oberwanie chmury normalnie - oj będzie slisko :evil:

Nieźle. Ja w Ożarowie mam czyste niebo i śłońce. A to zaledwie kilka km od Ciebie :)

Idzie w Twoją stronę. Don't worry :kox:

Opublikowano

jeju na włochach

na ulicy żwikra i muchomorka :) sypie tak ze szok masakra i wogule tragedia

Opublikowano

A Ty na letnich... :polew:

Na ursynowie wiosna :)

Opublikowano

dzis zostaje w warszawie :)

wiec loozik stawiam auto w garazu i juz :)

Opublikowano

I u mnie snieg przy*ebal, ledwo drugi blok widze :decayed:

Opublikowano

u mnie juz świeci słonce :)

Opublikowano

wyczesanych felgach

jakich ??? ta nędzną replike smiesz nazywać "wyczesaną" ????

Kolego wyluzuj :thumbdown:

Po pierwsze żartowałem, chociaż mi się bardzo podobają, a po drugie to nie żadna replika tylko oryginalne felgi audi. Nawet ci podpowiem 4F0 601 025 AF :tongue4:

Nie rozumie skąd ta niepotrzebna agresja. Twoje na pewno są fajniejsze :evil:

Opublikowano

Michał widzisz teraz to samo co My z Boberkiem mieliśmy przed chwilą u Siebie ... :tongue4:

Na szczęście ja mam zimówki i nie chowam oooo w garażu ( sory Piotr ) Pzdr :good:

I wreszcie kuźwa wyszło słońce :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.