Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pakuj dupsko w sytronetta i dawaj , pójdziemy do człowieka-błyskawicy w BK :naughty: :naughty: :naughty:

Namówiłeś mnie. :decayed: Będę między 19 - 20:00...

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
siorka mi mówiła że to oglądali w TV i jeszcze jak się niemiec z polakiem dogaduje i ten mu auto kradnie a tamten bierze odszkodowanie i kupuje nówkę wink i nie ma się co dziwić później że niemcy mówią ze polacy to złodzieje,

ja też widziałem ten film... to chyba "Młode Wilki"?

Opublikowano
siorka mi mówiła że to oglądali w TV i jeszcze jak się niemiec z polakiem dogaduje i ten mu auto kradnie a tamten bierze odszkodowanie i kupuje nówkę wink i nie ma się co dziwić później że niemcy mówią ze polacy to złodzieje,

ja też widziałem ten film... to chyba "Młode Wilki"?

:polew: :polew:
Opublikowano
:zemdlal::D
Opublikowano

Jesli juz wpadniemy to napewno nie dzisiaj :> ale może w niedalekiej przyszlości... :naughty:

Opublikowano

Namówiłeś mnie. :decayed: Będę między 19 - 20:00...

taki miałem zamiar :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

o cos dla poźka ;)

Jak oszukać laser-radar

Jechać zygzakiem :polew:

Opublikowano
  • Autor

Kolkov przypomnij mi to ci pokaże podświetlenie

spoko spoko ja będę ok 19:30, a lampeczki mam ori :naughty: tylko wyrezać muszę...

Opublikowano

ja już sie zawijam na spota :)

Opublikowano

ja już sie zawijam na spota :)

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

to gdzie ty mieszkasz ????

Opublikowano

Jakbys bywal czesniej, to bys wiedzial, ze spoty zaczynaja sie juz po 17 :naughty:

Opublikowano

o fakin szit , to juz sie zbieram

Opublikowano

No ja niestety dzisiaj nie mogę, ale za tydzień będę :)

Opublikowano

<abstynent> Mam 32 lata i jeszcze nigdy nie byłem pijany.Czy ktoś mógłby mi powiedzieć, jakie ma odczucia osoba nietrzeźwa. Wolę się tego dowiedzieć od Was, bo sam bym się tak nie zeszmacił.

<bucik> My, szmaty, także mamy swój honor. Nie dowiesz się.

<aileen> chcesz jagodziankę?

> <bini> a z czym?

> <aileen> ...

> <aileen> z truskawkami, k**wa.

:decayed:[br]Dopisany: 24 Marzec 2009, 21:35_________________________________________________pany jak tam gość przy kasie w KFC może to ten :naughty:

<ja> kupuje cos w kfc

<ja> i typowi się kasa coś ro***bała

<ja> naprawia naprawia i do mnie z tekstem 'proszę się nie stresować ja jestem po politechnice zaraz sobie z tym poradzę'

Opublikowano

A co tam frekwencja.. Zmieści się jeszcze 10 paździochów.. :decayed::naughty:

Tylko prosimy , nie przyjeżdzajcie gnojowozami :decayed:

co masz na mysli moskal ?? :mysli::disgust:
Opublikowano

A co tam frekwencja.. Zmieści się jeszcze 10 paździochów.. :decayed::naughty:

Tylko prosimy , nie przyjeżdzajcie gnojowozami :decayed:

co masz na mysli moskal ?? :mysli::disgust:

gnojowóz = diesel

gnój = olej napędowy

Opublikowano

Szpecu, a jednak żyjesz masakratorze browarów :shocked:

Opublikowano

Zima wrocila... :polew:

Probowalem sie poslizgac, ale za malo sniegu. Ciekawe, czy rano bedzie znowu czarno... :cool1:

Opublikowano

Zima wrocila... :polew:

Probowalem sie poslizgac, ale za malo sniegu. Ciekawe, czy rano bedzie znowu czarno... :cool1:

stabilizatory z RSa daja rade ??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.