Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:polew: :polew:

dajecie ...az sie bronxem przytopilem :polew:[br]Dopisany: 23 Marzec 2009, 21:21_________________________________________________ale w sumie Andy dal dobry pomysl..jutro wyciagam z zastepczej Astry AQU i wieszamy go na jajcach winnego ..

Lukas .. mozesz odetchnac - przewodniczacy Cie wykluczyl :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Lukass nie jest podejrzany bo by nie podniósł akumulatora.

pierdołem :polew: :polew:

do komisji to jeszcze chemika brakuje jako wykonawca wyroku :decayed:

Opublikowano

Lukass nie jest podejrzany bo by nie podniósł akumulatora.

pierdołem :polew: :polew:

do komisji to jeszcze chemika brakuje jako wykonawca wyroku :decayed:

skoro pierdnales to Ty bedziesz najlepszym chemikiem ..takim Magiem wrecz :decayed:

Opublikowano
Lukas .. mozesz odetchnac - przewodniczacy Cie wykluczyl

wiedzialem ze bylem głownym podejrzanym ale fakt ten aq ważył prawie tyle co ja :wink4:

do komisji to jeszcze chemika brakuje jako wykonawca wyroku

toż to bedzie jak krzesło elektryczne a nie zwykły akumulator :shocked:

Opublikowano

ada ś nie pierdłem tylko pierodłem a to różnica :tongue4:

chemikiem czy magiem mogę być aby Mr Iskierka nie zostać

:laghing2:

Opublikowano

dobra dobra pierdles az sie na Tarcho zastrzeslo :decayed: ale zawsze mozemy to zwalic na plyty tektoniczne - wkoncu polska to prawie jak Filipiny :decayed:

Opublikowano

Barański: Myślisz, że nie kłamał?

Gross: Z akumulatorem na jajach jeszcze nikt nie kłamał...

Opublikowano

Sori adaho kaska poszła na PW :tongue4:[br]Dopisany: 23 Marzec 2009, 21:57_________________________________________________gdyby Lukas mnie nie popchnął to ta klema by nie opadła, oddał mi j**aniec tylko 250 zeta, a przecież za wymiane pewnie też beknę.

Adaś zerkaj co jakiś czas na PW, w A4-banku przelewy latają całą noc :decayed:

Opublikowano

Ale to co Norbi sprzedałes eSSSe bo ta komisja w takim składzie to tania nie jest sam oniak to z 10 tys za godzine, Witek za jedną swoją wypowiedz pobiera 3 tys. a adamooo to za byle pare groszy tenisówek sobie nie bedzie brudził :shocked:

Opublikowano

niewiem Kate, nie zlapalem nikogo za reke ... ale slyszalem ze cos komus 'blysnelo' jak szukalem aku :kwasny:

Adaś, błysnęło jak odłączaliście akumulator, a nie podczas szukania nowego, a schowanie akumulatora (nota bene przeze mnie jak wspominałem Tobie na spocie) nie miało z tym nic wspólnego.

Zresztą jak poszło iskrzenie to stałem obok i mówiłem, że nie może tak być, bo elektronika jest na to wrażliwa - dokładnie w ten sam sposób mój znajomy spalił kiedyś sterownik w Oplu (koszta dość spore) stąd wiem, że trzeba przy zmianie akumulatora bardzo uważać na klemy :no4:

Opublikowano

Czukundur to Ty!!!!!!!!!!!!!

Jak mogłeś!!!!!!!!

Opublikowano

Czukundur to Ty!!!!!!!!!!!!!

Jak mogłeś!!!!!!!!

Jeżeli chodzi o schowanie aku to ja, ale na pewno nie miało to nic wspólnego z tymi iskrami, które poszły dużo wcześniej niż Adaś zaczął go szukać.

Opublikowano
O Żółwiu zapomniałeś

Żółw sie nie nadaje bo puszcza bąki i ma dziwne miny podczas tego precedensu

eb453afc97c845b7med.jpg

Opublikowano

Przyjechałem na spota, kłapnąłem drzwiami i poszła iskra..

Opublikowano

a Ty kto ??

a to ten co mu koncówke upierniczyli na zlocie :decayed:

Dobrze że Norbiego nie dorwali bo bylby teraz NOR :shocked:

Opublikowano

Dobrze że Norbiego nie dorwali bo bylby teraz NOR

mi też koncówkę upier... człowieku ;( :shocked::sorry::boobs::hahaha::banan3:
Opublikowano

Opiłem się cytrynówy i gdzieś posiałem... :gwizdanie:

Opublikowano

Lukas dobry bąk nie jest zły :piroman:

ufo przyleciało to się dziwnie spojrzałem :>

ale poziek to jakis niewyraźny z lekka :co:

Opublikowano

ale poziek to jakis niewyraźny z lekka :co:

Zapomniał wziąć Rutinoscorbin :decayed:

Opublikowano
ale poziek to jakis niewyraźny z lekka

a co się dziwisz po takim bąku to każdy byłby niewyraźny :decayed:

Raga co to za pani w avatarku ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.