Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam diagnoze z ASO - zegary spalone. Ktos musial zrobic zwarcie jak szukalem akumulatora - dziekuje :hi:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:thumbdown:
Opublikowano

:wallbash: tylko czemu my tej klemy nie podwiazalismy jednak a bo miało to potrwać moment :thumbdown:

teraz bedzie nauczka dla reszty jak się zmienia AQ

Opublikowano

:wallbash: tylko czemu my tej klemy nie podwiazalismy jednak a bo miało to potrwać moment :thumbdown:

Miało ... Tylko jakiś żartowniś schował akumulator :wallbash::kwasny:

----

Nauczka jak rezać na spotach. O ile w ogóle rezać.

Zawsze upoważniona/wyznaczona przez właściciela auta osoba (do której ma zaufanie) pilnuje co się z samochodem dzieje pod nieobecność właściciela. Nawet krótką nieobecność :thumbdown:

Opublikowano

Ja bym wyznaczył ciebie Andy :) Wracam a tam 2 aq podpięte .

Opublikowano
:foch::bicz::decayed:
Opublikowano

:polew:

no 24 V mogłyby narobić lepszego bałaganu, tej zimy juz kolega opowiadal jak odpalal osobówke z cieżarówki nawet nie dał rady przekrecić :blink:

Opublikowano

mam diagnoze z ASO - zegary spalone. Ktos musial zrobic zwarcie jak szukalem akumulatora - dziekuje :hi:

Kurczę :(

Myślałem Adaś, że nie będzie aż tak źle :confused4:

Rzeczywiście należą się szczególne podziękowania dla żartownisia :wallbash:

Opublikowano

Rzeczywiście należą się szczególne podziękowania dla żartownisia :wallbash:

Soczysty kop w c**j :decayed:

[br]Dopisany: Marzec 20, 2009, 08:48:52 _________________________________________________

:kox: :kox: :naughty:

Opublikowano

O w k**wę... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...

Opublikowano

siema ogry :hi:

Opublikowano

O w k**wę

Niezla relacja online... :D

Opublikowano

O w k**wę

Niezla relacja online... :D

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Siema ogry :hi:

Opublikowano

joł leszcze :)

Opublikowano

Mam na sprzedanie dystanse 20mm na wszystkie koła + 20 srub 5x112 otwór centr. 57.1

dla klubowiczów cena 170pln , w razie czego PW

http://www.allegro.pl/item590357067_dystanse_20mm_4_sztuki_20_srub_rozstaw_5x112.html

Opublikowano

Co to za życie :sick3::kox:

Opublikowano

Nie

Opublikowano

ja spoko, trochę zamulony ale jest :kox:

mango mi najbardziej smakowała :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.