Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

adas, jak fura?

no zegary spalone :kwasny: naprawa 500pln + robocizna .. w dupe jeza :wallbash: ale powinien byc gotowy na srode

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie lepiej kupic nowe? :rolleyes: [w sensie - uzywane]

Opublikowano

adas, jak fura?

no zegary spalone :kwasny: naprawa 500pln + robocizna .. w dupe jeza :wallbash: ale powinien byc gotowy na srode

A znalazł się żartowniś który je zniszczył?

Opublikowano

niewiem Kate, nie zlapalem nikogo za reke ... ale slyszalem ze cos komus 'blysnelo' jak szukalem aku :kwasny:

Opublikowano

niewiem Kate, nie zlapalem nikogo za reke ... ale slyszalem ze cos komus 'blysnelo' jak szukalem aku :kwasny:

Lipa na maksa. :confused4: Skoro miał ochotę na taki głupi żart, to powinien mieć na tyle odwagi cywilnej, żeby się przyznać do szkód które wyrządził i ponieść koszty naprawy/ zmiany. :no::kwasny::thumbdown:

Opublikowano

Nie wiem po co robisz Kasia sensacje z tego co sie stalo... jesli ktos sie do tego przyczynil - to faktycznie byloby w smak przyznac sie i pomoc w naprawie... ale Lukas pisal tez cos o tym [jesli dobrze pamietam], ze klemy same spadly i sie zaiskrzylo...

Opublikowano

Nie wiem po co robisz Kasia sensacje z tego co sie stalo... jesli ktos sie do tego przyczynil - to faktycznie byloby w smak przyznac sie i pomoc w naprawie... ale Lukas pisal tez cos o tym [jesli dobrze pamietam], ze klemy same spadly i sie zaiskrzylo...

Fly ja nie wiem o co ci chodzi. Nie robie żadnej sensacji, stwierdzam co uważam i tyle z mojej strony.

Opublikowano

Widział prawie wszystko oprócz klemy plusowej oraz tego kto schował akumulator i powiem że jeśli nie pewne 2 osoby, które były blisko i w miarę szybko zdjęli tą klemę po raz drugi to Adamowi patrząc po tych iskierkach co były przez sekundę to np. po 4 sekundach spaliło by pewnie pół samochodu a nie tylko zegary. Winni w klemach są tylko Ci co nie zaproponowali żeby je podwiązać czyli np. Ja :wallbash:

Opublikowano

Doooobra ja wiem kto to zrobił ...

To Norbi...on zawsze jest na spotach :D

Opublikowano

Norbi jak zobaczył co sie dzieje to pierwszy wiał żeby nie dostać :baseball:

Opublikowano

Kurde w piątek zaprowadziłem do rogala leona 2.0 TDI (coś nie halo z turbawą) diagnoza ,upalony wirnik , qqrwa bryka przebieg 70 tyś zero programu zero rezania , co za gówno robią. Turbawa w ASO Seat 7700zł + wymiana , sie uśmiałem :D

A z tym aq na spocie to faktycznie jakiś tajemniczy don pedro , hyhyhy

Opublikowano

A z tym aq na spocie to faktycznie jakiś tajemniczy don pedro , hyhyhy

w morde chyba przyjadę zobczyć tego don pedro, wszedzie o nim słychac :decayed:

Opublikowano

Proponuje stworzyć komisje śledczą i przeprowadzić dochodzenie :D

Opublikowano

dobra dajmy sobie spokoj juz z tym moim pazdziochem i aku. Poradze sobie z naprawa i sprawa zamknieta.

a na spocie nic wiecej nie robie :hi:

ps. tak myslalem ze to Norbi :decayed: :decayed:

Opublikowano

Adaho całą zabawe psujesz :polew: ,nareszcie jakiś ciekawy temat w tej rzece tandetnego spamu :P

Opublikowano

Adaho całą zabawe psujesz :polew: ,nareszcie jakiś ciekawy temat w tej rzece tandetnego spamu :P

dobra kurfa .. ono mianuje przewodniczacym Komisji - jutro ma byc winny a Komisja wyznaczy kwote kary + odsetki + premia dla Komisji Sledczej

Opublikowano

Juz widze komisje ono, wit.s oraz adamooo :polew:

Opublikowano
jutro ma byc winny a Komisja wyznaczy kwote kary + odsetki + premia dla Komisji Sledczej

Powoli , musze sie zapoznać z aktami sprawy :D Od jutra zaczynam przesłuchania .

Lukass nie jest podejrzany bo by nie podniósł akumulatora.

Opublikowano

:decayed:

Zamiast wariografu można użyć rzeczonego akumulatora.

Podłączając go do jajec ... :evil:

Opublikowano
Lukass nie jest podejrzany bo by nie podniósł akumulatora.

:tongue4:

Zamiast wariografu można użyć rzeczonego akumulatora.

AndyN my juz go lepiej drugi raz nie wyciagajmy z tego samochodu

adamooo bedzie wykorzystywany zamiast wariografu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.