Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Miętosiłem już sylykona , i nie w Sofii :decayed:

NO I JAK BYŁO ?dziwne uczucie ?

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

moskal masz bez makijażu :naughty:http://urod.ru/uploads/032009/002pe5pc.jpg ps. wchodzicie na własną odpowiedzialność

nowa laska Adamooo :naughty::decayed:

Opublikowano

moskal masz bez makijażu :naughty:http://urod.ru/uploads/032009/002pe5pc.jpg ps. wchodzicie na własną odpowiedzialność

nowa laska Adamooo :naughty::decayed:

a myślałem że Adasia to jest ta

raaawr149.jpg

jak widać bardzo się pomyliłem :polew:[br]Dopisany: 26 Marzec 2009, 11:59_________________________________________________Malik dzięki za dobre wyjaśnienie w sprawie zrywek :good::notworthy:

Opublikowano

a myślałem że Adasia to jest ta

raaawr149.jpg

Aż się zaśliniłem :polew:

Opublikowano

No wiec w sofii bylem kilka razy ale miałem okazje miętolić tylko naturalsy, po 2kg sztuka :D

Opublikowano

A dzie ? :decayed:

mam (miałem) koleżanke :naughty:

raaawr149.jpg

:good: co ciemna to ciemna :good:

Poziek , niezła lalunia. naprawde Adasia ?? :decayed:

Opublikowano

Poziek , niezła lalunia. naprawde Adasia ?? :decayed

widziałem jak w cynamonie leciał z nią w ślimaka :naughty:

Opublikowano

jak nazywa się fachowo ten wyłącznik ze zdjęcia??.....

......

Zrywka. Montowana najczęściej w sprzętach pływających. Łodziach motorowych, skuterach, itd.

obstawiałem właśnie takie zastosowanie :wink4: dzięki za potwierdzenie. Malik a nie wiesz gdzie coś takiego można nabyć ?

w każdym sklepie ze skuterami wodnymi, sprzętem pływającym albo po prostu naszym kochanym allegro

np. :naughty:

http://allegro.pl/item588270916_zrywka_bezpieczenstwa_kluczyk_honda_johnson.html

Uczulam na fakt, że do danego sprzętu dodawane jest czasami kilka zrywek, które załączają różne moce silnika.

Np. do mocnego skutera wodnego może być zrywka pozwalająca silnikowi na pracę z mocą 250PS i druga ograniczająca jego moc do 150PS. Może być nawet trzecia, która pozwala tylko na 100PS.

Chodzi o to żeby jakiś niedoświadczony lamuch nie rozbił sprzętu od razu na jakimś pomoście.

na blokadzie jest ogranicznik ?? nie wiedziałem a pływałem już na kilku i to wszystko Kawy robione pod zawody ( tylko stojące )

zrywki za kazdym razem wydawały mi się identyczne :mysli: ale skoro tak to nie wiedziałem

zielony jest potworem :kox:

scaled.php?server=240&filename=img1833.jpg&xsize=640&ysize=480

Opublikowano

Poziek , niezła lalunia. naprawde Adasia ?? :decayed

widziałem jak w cynamonie leciał z nią w ślimaka :naughty:

fakin szit :decayed:

Opublikowano

Orientuje sie ktos ile moze kosztowac wyslanie paczki 30KG np. pocztexem?

Opublikowano
  • Autor

Przesłanie dla ziemian!

:doh1:

wytrzymałem 2min :laghing2:

Opublikowano

Orientuje sie ktos ile moze kosztowac wyslanie paczki 30KG np. pocztexem?

Pocztex ma pojebane stawki. 50PLN za paczkę do 20kg, 100PLN za paczki 20-50Kg.

Wysyłałem opony ostatnio kolesiowi. Spakowane w dwa pakunki jak sie okazało po 21kg.

Kurier chcial za każdy stówę no bo w końcu przedział od 20kg. Ale niestety zdradził że stawka obowiązuje do 50kg więc związałem wszystko razem i wysłałem jako jeden pakunek 42kg za stówkę :)

Opublikowano

Aż się zaśliniłem :polew:

Dorodna cytrynka :naughty::kox:

Opublikowano

Przesłanie dla ziemian!

a co to za poj.eb ???

Fly i Nosferski do Was to przesłanie

Opublikowano

Ragguś Włatco postuff , pochwal się lepiej gdzie wyhaczyłeś taki avatarek :naughty: :naughty:

Opublikowano

Ragguś Włatco postuff , pochwal się lepiej gdzie wyhaczyłeś taki avatarek :naughty: :naughty:

Stare dzieje..stawiaj beczkę w Bierhalle to się dowiesz :kox::P

Opublikowano

Stare dzieje..stawiaj beczkę w Bierhalle to się dowiesz :kox::P

Ty to wszystko za piwo mówisz :kox::naughty::tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.