Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tom-Szu

Wielki-Szu

Szustek

Tostek

Motszu

Shitsu :decayed:

Szustron, Szustroen.

JELCZ :decayed:[br]Dopisany: Marzec 27, 2009, 02:43:49 _________________________________________________To tak żeby nie odbył się dzień bez d*p... mam dla Was ..

Super pośladki

perrierwool.jpg

:decayed::kox: :kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

O w k**wę...

Żeby sprawdzić wyniki ankiety to musiałem na coś zagłosować, więc zagłosowałem na "Łoszusta". :decayed:

Widzę, że top 1 to "BryTomek", ni ch*ja nie zgadzam się na to!! :bicz2:

Co do Ikarusa - to jak Pany, może faktycznie jakaś zrzutka? Krzyniek bedzie szoferem. :kox: To byłaby dobra promocja naszego Klubu. :naughty:

Opublikowano
do tego stopnia mi się podoba, że każdemu kto zagłosuje na BryTomek zapewniam przejażdżkę Evelinką

ale w tym momencie to nie bedzie demokratyczne głosowanie :thumbdown:

ps. zagłosowałem na BryTomek :decayed:

Opublikowano

do tego stopnia mi się podoba, że każdemu kto zagłosuje na BryTomek zapewniam przejażdżkę Evelinką

ale w tym momencie to nie bedzie demokratyczne głosowanie :thumbdown:

ps. zagłosowałem na BryTomek :decayed:

Cholera to i ja zmieniam na BryTomek, a co tam. :decayed:

EDIT: Hmm, nie mogę zmienić. A czy za same chęci zagłosowania na BryTomek też przysługuje przejażdżka?? :decayed:

Opublikowano

szszszszszuuuuuuuuuuuuuuuuuuuutooooooomaaaaaszszszszzzzzzzzzzzzzzzzzzzuuuuuuuuuusssssssssttttttttttttttt

taki proponuje :)

Opublikowano

mam jeszcze pomysł na nowy nick dla Tomasz, ale już pewnie za póno: SIKIRATKA

Opublikowano

szszszszszuuuuuuuuuuuuuuuuuuuutooooooomaaaaaszszszszzzzzzzzzzzzzzzzzzzuuuuuuuuuusssssssssttttttttttttttt

taki proponuje :)

za***ać się można przy logowaniu :decayed::naughty:

Opublikowano
  • Autor

to teraz rano będzie "bry BryTomek"? :polew:

Opublikowano

to teraz rano będzie "bry BryTomek"? :polew:

Pierwszy, który tak napisze dostaje bana ! :evil:

Opublikowano

mam jeszcze pomysł na nowy nick dla Tomasz, ale już pewnie za póno: SIKIRATKA

A co to je? :co:

za***ać się można przy logowaniu

Na szczęście korzystam raczej z jednego komputera, na którym jestem zawsze zalogowany. :decayed:

Pierwszy, który tak napisze dostaje bana !

Nosfer, mądrze prawisz, tylko kto tego bana da..? :tongue4:

Opublikowano
mam jeszcze pomysł na nowy nick dla Tomasz, ale już pewnie za póno: SIKIRATKA

A co to je? co

zapytaj Kabaret Moralnego Niepokoju :naughty:

Opublikowano

zapytaj Kabaret Moralnego Niepokoju :naughty:

A w jakim to skeczu? :mysli:

Opublikowano

BryTomek hm .... a co na to Bryńka chyba też musi wyrazić zgodę na powielanie "połowy" swojego nicka :naughty:

Opublikowano
  • Autor

BryTomek hm .... a co na to Bryńka chyba też musi wyrazić zgodę na powielanie "połowy" swojego nicka :naughty:

No co tysz z Radumia :gwizdanie:

Opublikowano

BryTomek hm .... a co na to Bryńka chyba też musi wyrazić zgodę na powielanie "połowy" swojego nicka :naughty:

Eeee, tam.

Zrobi się grupowe odświeżanie nicków:

- brywit

- bry-niek

- bry_kaszR

- bry_ziek

- bry_no

- bry_skal

- bry_man

- bry_kas

- bry_rbi

- ooo_bry

...

Opublikowano

BryTomek hm .... a co na to Bryńka chyba też musi wyrazić zgodę na powielanie "połowy" swojego nicka :naughty:

Eeee, tam.

Zrobi się grupowe odświeżanie nicków:

- brywit

- bry-niek

- bry_kaszR

- bry_ziek

- bry_no

- bry_skal

- bry_man

- bry_kas

- bry_rbi

- ooo_bry

...

Przy tej opcji mój nick powinien brzmieć Bry - śka :polew: :polew:

Opublikowano

wit.s :good: na weekend możemy próbę zrobić :naughty: mój nowy jest :kox:

Opublikowano

koniec świata, z tymi warsiafskimi ogrami :>

Opublikowano

koniec świata, z tymi warsiafskimi ogrami :>

dobrze j**nięci wfszyscy to fakt :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.