Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To jak koledzy środa o 21?? :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja mam ustawkę z A3 w środe,Malikus dołączasz się?

Opublikowano

e środa lipton..najlepiej poniedziałek 22 :decayed:

Opublikowano

Kto ma ochotę dziś na przejażdżkę quadem?

Opublikowano

Ja mam ustawkę z A3 w środe,Malikus dołączasz się?

Mam nadzieje że jeszcze Poziek się dołączy :) choć pewnie mnie objedzie ale jestem ciekawy jego pojedynku z Tobą :naughty: ja się ustawie z Poziem ale tylko z czystej ciekawości o jaką odległość dostane :decayed:

Coś czuje że moja skrzynia nie wytrzyma środowego wieczoru :kox: :kox: :kox: Maćko będzie miał co do roboty :decayed: :decayed:

Opublikowano

ja bym Quadem pojezdzil - ale quada nie mam :P

Opublikowano

W egipcie taki quadzik to 20$ i 2-3 godziny zapindalania po pustyniach :) oczywiście benzyna na koszt wypożyczalni :decayed::polew:

Opublikowano

W egipcie taki quadzik to 20$ i 2-3 godziny zapindalania po pustyniach :) oczywiście benzyna na kosz wypożyczalni :decayed::polew:

no to w wakacje musiało być fajnie jak dolar ~2pln[;

Opublikowano

BRY Wam wszystkim cholera jasna, BRYmaszu* się kłania!!

Dziś na Grójeckiej zarobiłem 600zł i 11pkt. No tak to jeszcze nie miałem, i to kuffa z anteną na dachu. :wallbash:

_________________________________________________

*) Zdejmijta te ankiete, bo tak powinien wyglądać mój nick... :decayed:

Opublikowano

Brymasz?[br]Dopisany: 29 Marzec 2009, 17:13_________________________________________________Ześ pobił rekord z tymi punktami, pochwal się nam co zrobiłeś?

Opublikowano

było dzwonić do KICHOLA :) on ogarnia tamte rejony :evil:

Opublikowano

Dogonili Cię nie oznakowanym czy stali i suszyli??

Opublikowano

Ześ pobił rekord z tymi punktami, pochwal się nam co zrobiłeś?

Czysta rozumiem, pincet rozumiem, ale nie kur*a szejset. Nic nie dało rady zagadać. Pierwszy raz takiego służbiste spotkałem. :wallbash:

Jechałem 116/h Grójecką wśród innych samochodów i mnie wysuszyli - banał. :kwasny:

A przy tym taki wykład dostałem, że później 90 na tempomacie do samego Radomia. :D

Opublikowano

Noo... dzis sporo misiakow w wawie... jak wracalem z Plonska to na samej wislostradzie 3 suszary + vectra nieoznakowana. Masakra jakas.

Opublikowano

Tomaszu ale co za samą prędkość 600zł i 11 punktów?? czy coś jeszcze było do tego? bo jak za samą prędkość to coś za dużo

Opublikowano

3 suszary + vectra nieoznakowana. Masakra jakas.

Zbieraja na paliwo :decayed:
Opublikowano

Tomaszu ale co za samą prędkość 600zł i 11 punktów?? czy coś jeszcze było do tego? bo jak za samą prędkość to coś za dużo

Nie wiem czy za dużo czy nie. Mówił, że ma tak w taryfikatorze to muszę mu wierzyć. To i tak podobno dolna granica.

W sumie to był teren zabudowany, więc sporo za dużo.. :>

Opublikowano

przy starym tarfyfikatorze powinieneś dostać max 500zł i 10 pkt..z tego co wiem jeszcze nie ma nowego taryfikatora..ale Who knows ???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.