Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czyli masz ludzi z VAG'ami :polew:

Nie, oni pobierają swoje opłaty, a ja pobieram opłaty za to, że oni mogą pobierać opłaty :kox:

Ale zawsze możesz to ominąć i skorzystać z wiosennej oferty promocyjnej boberka - podłączenie VAG'a i skasowanie błędów tylko 99 EURO + 22% VAT :tongue4:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pamiętajmy o tym, że w Promenadzie możemy spotkać nowych Klubowiczów. Prawda Suli? :naughty::polew:

Dokładnie Kasiu :good: - gdyby nie Promka i apteka - to bysmy sie nie spotkali :D

Dlatego ja zdecydowanie opowiadam się za Promenadą :tongue4: czy z tego powdu wiciąż zaliczam się do rookich Poziu :naughty:

Opublikowano

Ja wiem ze jest kryzys i kazdy chce zarobic ale ta cena... :kox:

Opublikowano

Ale zawsze możesz to ominąć i skorzystać z wiosennej oferty promocyjnej boberka - podłączenie VAG'a i skasowanie błędów tylko 99 EURO + 22% VAT :tongue4:

I to jest cena promocyjna :gwizdanie: - po świętach będzie 159 + VAT :decayed:

Opublikowano

czy z tego powdu wiciąż zaliczam się do rookich Poziu :naughty

Suli Ty wiecznie będziesz rookie :naughty::decayed:

Opublikowano

W takim razie skorzystam z promocji :good: A tak na powaznie jak ktos bedzie mogl to niech napisze.

Opublikowano

wp***u ..dlaczego nie ma w ankiecie Galerii Ursynów ? :polew: :polew:

o właśnie, miałbym blisko nawet samochodu z garażu bym nie wyciągał :polew:

Ragga byłeś chodzby raz w tej GU-wnianej galeryjce? mają zajefajny parking, pewnie z pinć pińcet pińdziesiąt pińć i puł furmanek wejdzie :polew:

Jeden spot i cały parking Nasz :decayed::D

Opublikowano

Czy ktoś ma konto na rapidshare? Potrzebuję coś ściągnąć.

Opublikowano

Gdzie wymienić opony na Wilanowie/ Ursynowie ?

Opublikowano

Gdzie wymienić opony na Wilanowie/ Ursynowie ?

602 636 918 :decayed::naughty:

Opublikowano

Gdzie wymienić opony na Wilanowie/ Ursynowie ?

Na Ursynowie polecam zaklad na Braci Wagów [obok feuverta].

Opublikowano

dzisiaj zapisy pewnie na za dwa tygodnie :polew:

Opublikowano

dzisiaj zapisy pewnie na za dwa tygodnie :polew:

własnie założyłem felunek

jakoś twardo sie nagle zrobiło ;)[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2009, 15:33_________________________________________________

Gdzie wymienić opony na Wilanowie/ Ursynowie ?

602 636 918 :decayed::naughty:

ja bym chętnie założył Twoje 18 na chwile ;)

Opublikowano

ja bym chętnie założył Twoje 18 na chwile ;)

teraz mam 17 na aucie

a 19 jeszcze nie założone :gwizdanie:

Opublikowano

Gdzie wymienić opony na Wilanowie/ Ursynowie ?

602 636 918 :decayed::naughty:

Cycasta Justynia czy zawsze wilgotno-ociekająca Honorata ? :decayed::naughty:

Gdzie wymienić opony na Wilanowie/ Ursynowie ?

Na Ursynowie polecam zaklad na Braci Wagów [obok feuverta].

:good:

Opublikowano

Suli Ty wiecznie będziesz rookie :naughty::decayed:

Bracie :pociesz::notworthy: Przynajmniej Ty jeden mi tutaj od staruchów nie wyjeżdzasz :D:kox:

Opublikowano

Bracie :pociesz::notworthy: Przynajmniej Ty jeden mi tutaj od staruchów nie wyjeżdzasz :D:kox:

Spokojnie....miano starucha już dawno zaklepaliśmy dla Witesa z Tarnowa :naughty:

Opublikowano

Na wilanowie Garaż Braci Polak. Bardzo patriotycznie :) 224984743, 226428692, 226426778.

Ode mnie za założenie i wyważenie alu 40 nowych polskich biorą

Opublikowano

W takim razie skorzystam z promocji :good: A tak na powaznie jak ktos bedzie mogl to niech napisze.

jest jeszcze jeden zwany Tosikiem on bierze tylko po 79,99 ale uważaj bo jest tu haczyk :naughty:
Opublikowano

Bracie :pociesz::notworthy: Przynajmniej Ty jeden mi tutaj od staruchów nie wyjeżdzasz :D:kox:

Spokojnie....miano starucha już dawno zaklepaliśmy dla Witesa z Tarnowa :naughty:

There can be only one :evil2:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.