Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chodzilo mi tylko o wykasowanie instepkcji (2min roboty)

zapraszam ..... 50 zł ...

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zapraszam ..... 50 zł ...

Robisz niezdrową konkurencję ... poza tym nie przyjeżdżasz na spoty więc sio :kox::naughty::polew:

Opublikowano

zapraszam ..... 50 zł ...

Robisz niezdrową konkurencję ... poza tym nie przyjeżdżasz na spoty więc sio :kox::naughty::polew:

oj tam ... daj zarobic .... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

oj tam ... daj zarobic ....

:good:

co do spotu Redbull to jak na razie promenada w/g głosowania :cool1:

jak dla mnie to dostosuje się do większości :naughty:

Opublikowano

Ciekaw jestem na jakie miejsce zlotu szanowne grono sie zdecyduje. Swój pierwszy zlot zaliczyłem chyba 11 listopada ...Arkadia była pusta... a na parkingu tylko około 6 pięknych Audi A4. Myślałem ze cos podejrzę, dowiem sie jakiś ciekawostek, ktoś cos doradzi... mam nadzieje ze jutro będzie lepiej. Frekwencja wieksza... bo inaczej kumple z pracy z Honda Civic Klub nie dadzą mi żyć.

Sie rozumie ze za 10 min będę wiedział gdzie jutro sie udać. :>

Pozdrawiam :P

Opublikowano

oj tam ... daj zarobic .... :polew: :polew: :polew:

W sumie to i dobrze, przynajmniej będzie powód żebyś się w końcu pojawił :naughty::wink4::tongue4:

Opublikowano

Patrząc na to, że do końca ankiety zostały dwie minuty szykuję się na jutro do Promki. :decayed:

Vox populi vox dei.

Opublikowano

No i rodzynek wykrakał ...Promenada :good:

Opublikowano

A gdzie dokladnie w tej Promenadzie sie ustawiamy? od Goclawia czy od Ostrobramskiej?

Poprosilbym o jakies info dla nowicjuszy

Opublikowano

III piętro na wielopoziomowym

Opublikowano

Starość poszła spać :notworthy: jutro trza zerknąć Burt ... ja sam nie wiem bo do promenady pojadę 1-wszy raz :kox::good:

Opublikowano

A ja pitole i rozwalam gryla na torwarze :kox:

Opublikowano

III piętro na wielopoziomowym

Dzięki Suli za namiar ... może jakieś szczegóły ;( :hi:

Opublikowano

Nie rób scen Leszczu :naughty:

Ja jutro pewnie przyjadę z zupełnie zrysowanym berecikiem :kox:

Jak nie przyjadę, to znaczy, że bałem się wsiąść za kółko po tym praniu mózgu :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2009, 00:22_________________________________________________

III piętro na wielopoziomowym

Dzięki Suli za namiar ... może jakieś szczegóły ;( :hi:

Wjazd jest "od tyłu" - czyli od ulicy Rychniewskiego/ Nowaka- Jeziorańskiego. Wjeżdżasz na samą górę i lokujesz się tuż zaraz - w w pobliżu :>

Opublikowano

Nie rób scen Leszczu :naughty:

Ja jutro pewnie przyjadę z zupełnie zrysowanym berecikiem :kox:

Jak nie przyjadę, to znaczy, że bałem się wsiąść za kółko po tym praniu mózgu :gwizdanie:

normalnie dachowałem :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

NO to skoro moje dziecko ma jutro poznac innych towarzyszy to warto jutro odwiedzic reczna myjnie na rogu Sobieskiego i Sikorskiego.

III pietro...hmm najwyzej troche pojezdze troche po parkingu :)

Jakie jest prawdopodobienstwo ze znajdziemy tyle miesjca zeby stanac w tyle osob w jednym miejscu a nie w roznych zakamarkach Promenady ?

Opublikowano

Na III poziomie o tej porze zawsze było miejsce :cool1:

Opublikowano

Dojazd do Promenady jest mozliwy z 2 stron:

1) albo od ul. Fieldorfa --> ul.Nowaka-Jeziorańskiego

2) od ul. Ostrobramskiej - skręt do Promenady od razu za budynkiem Polsatu. Wtedy z lewej strony mijamy parking na powietrzu, a objezdzamy Promenade dookoła gdzie w koncu dojedziemy do ul. Nowaka-Jezioranskiego a potem juz tylko wjazd na wielopoziomowy parking.

Akurat ten parking nie jest jakiś zakrecony zeby znalezc miejsce spotu...Po prostu wjedzamy na 1 pietro i caly czas jedziemy w gore az do 3 poziomu. Jest tylko jeden sposob zeby dojechac na 3 piętro takze nie ma rozbieżnosci co do miejsca w ktorym sie wyjedzie na 3 poziomie :)

Probowalem znalezc jakas mapke parkingu zeby wkleic ale nic nie ma na necie.

Opublikowano

Jakie jest prawdopodobienstwo ze znajdziemy tyle miesjca zeby stanac w tyle osob w jednym miejscu a nie w roznych zakamarkach Promenady ?

spot w Promenadzie nie jest pierwszy raz, więc spoko, naprawdę duzo aut sie mieści :wink4:

Opublikowano

Gdybyście robili za 2tyg w Promenadzie to bym się do was wbił z Adamooo pokazać nowy nabytek.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.