Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak łukasz mówi ze sie nie da to sie nie da ;) a on wie co mówi ;) i o czym mysli :)

:witch1:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:decayed: skoro lukaszr tak mówi to mogę jedynie mu pokiwać :tongue4:

co prawda kolega dostał zdjęcie z numerami na szybie ... ale on wolno jeździ więc się nie liczy :naughty:

Opublikowano

co prawda kolega dostał zdjęcie z numerami na szybie ...

A konkretnie ? Możesz załatwić skan tego zdjęcia skoro niby odczytali numery z naklejki ?

Przy okazji (auto na warszawskich blachach - ciekawe co robi w tym momencie jego żona) :polew:

03091b268d4e8ee0med.jpg

Opublikowano

U nas to i tak lipa bo na focie ściągną numery z naklejki na szybie :kwasny:

po coś nakleił ? :decayed:

no i ja woze w schowku

trzeba ją przykleić pod wycieraczką tak żeby nie było jej widać [br]Dopisany: 07 Kwiecień 2009, 12:45_________________________________________________

co prawda kolega dostał zdjęcie z numerami na szybie ...

A konkretnie ? Możesz załatwić skan tego zdjęcia skoro niby odczytali numery z naklejki ?

2 lata temu dawali zdjecie

teraz juz nie

Edit. 4 lata temu

Opublikowano

hejka all:)

[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2009, 12:47_________________________________________________W końcu dziś dostałam skórke na swoja tapicerkę wiec koniec z jazdą na gołych gąbkach :notworthy:

Opublikowano

Zdjęcia z 2005 roku. Kasza nic nie widać.

Z tego co kojarzę wtedy w Rapidach siedziała optyka Canona 3.2 Megapiksela.

Nie wiem czego używają dzisiaj.

ca04a32b8ec059bbmed.jpg

f34811bf1338c456med.jpg

Opublikowano

W końcu dziś dostałam skórke na swoja tapicerkę wiec koniec z jazdą na gołych gąbkach :notworthy:

I co w związku z tym ?? :przebiegly:

Opublikowano

hejka all:)

cześć :)

Opublikowano

U nas to i tak lipa bo na focie ściągną numery z naklejki na szybie :kwasny:

po coś nakleił ? :decayed:

dokładnie, ja już 4lata śmigam bez i jeszcze żaden misiek który mnie kontrolował :wink4: się o nią nie pytał, raz tylko kazali mi rejestrację przykręcić bo leżała na siedzeniu :naughty: jak powiedziałem że walnąłem zająca i odpadła, a jak misiek zobaczył popękaną ramkę to mi uwierzył :decayed:
Opublikowano

Zdjęcia z 2005 roku. Kasza nic nie widać.

Z tego co kojarzę wtedy w Rapidach siedziała optyka Canona 3.2 Megapiksela.

Nie wiem czego używają dzisiaj.

Wtedy pracowały tylko Fotorapidy zwykłe o rozdzielczości 1,4 mln pikseli.

Teraz są różne urządzenia, a jeżeli chodzi o Fotorapidy to są modele C i D o rozdzielczości 4 mln pikseli.

Opublikowano

W końcu dziś dostałam skórke na swoja tapicerkę wiec koniec z jazdą na gołych gąbkach :notworthy:

I co w związku z tym ?? :przebiegly:

No np. wolniej będzie wsiąkać... :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

W końcu dziś dostałam skórke na swoja tapicerkę wiec koniec z jazdą na gołych gąbkach :notworthy:

I co w związku z tym ?? :przebiegly:

No np. wolniej będzie wsiąkać... :gwizdanie:

:decayed:

ładnie :decayed::polew: :polew: :cool1:
Opublikowano

to ja bym jeszcze te gąbki wyprał przed założeniem skórki :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

W końcu dziś dostałam skórke na swoja tapicerkę wiec koniec z jazdą na gołych gąbkach :notworthy:

I co w związku z tym ?? :przebiegly:

No np. wolniej będzie wsiąkać... :gwizdanie:

:decayed:

..aleś ojciec doj**ał :polew: :polew: :polew: :polew: :polew::kox:

Opublikowano

Nie ma ktos z was 16" fel do sprzedania ? Znajomek do B5 chce kupić :gwizdanie:

Opublikowano

Nie ma ktos z was 16" fel do sprzedania ? Znajomek do B5 chce kupić :gwizdanie:

franio chyba coś ma ale dokładnie nie pamiętam :wink4:
Opublikowano

Nie ma ktos z was 16" fel do sprzedania ? Znajomek do B5 chce kupić :gwizdanie:

użyj opcji :szukaj: .......... :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

[quote name= :ssij::dziura: :palacz:adaho ]

Nie ma ktos z was 16" fel do sprzedania ? Znajomek do B5 chce kupić :gwizdanie:

użyj opcji :szukaj: .......... :decayed: :decayed: :decayed:

:ssij::dziura::palacz:

Opublikowano

Ale marazm na tych warsiawskich. Jak my mamy dobić do 4 tysięcy stron do końca roku?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.