Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No pytam wlasnie...

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Śmiem wątpić :thumbdown: ale cuda się zdarzają :rolleyes:

Opublikowano

Cześć:)

Opublikowano

na lepszy początek dnia :naughty:

autostrada_do_raju.jpg

Opublikowano

SZŁOOOK :>

bry wszystkim :hi:

Opublikowano

Kurfa, zamowilem w ASO tylnia dokladke s-line i dostalem zderzak od Passata CC :decayed:

Opublikowano

Kurfa, zamowilem w ASO tylnia dokladke s-line i dostalem zderzak od Passata CC :decayed:

Jak będziesz z nimi gadał to możesz zapytać ile dokładka do tylnego zderzaka do mojej Be Piuntki ?

Opublikowano

Jak będziesz z nimi gadał to możesz zapytać ile dokładka do tylnego zderzaka do mojej Be Piuntki ?

Nie gadam z nimi bezposrednio :) Czesci zamawial mi zyczliwy czlowiek :cool1:

Do B5 szukalbym po allegro... skoro i tak masz sprzedawac za jakis czas.

Opublikowano

Pierdle...ludzie to są j**nięci na ostro :sick3:

Wszystko to takie wyższe półki...cukierek przez papierek a c**ja gołą łapą :decayed::evil: :evil:

Dziękuje za uwagę ..musiałem się przed kimś wygadać :kox:

Opublikowano

Jak będziesz z nimi gadał to możesz zapytać ile dokładka do tylnego zderzaka do mojej Be Piuntki ?

Nie gadam z nimi bezposrednio :) Czesci zamawial mi zyczliwy czlowiek :cool1:

Do B5 szukalbym po allegro... skoro i tak masz sprzedawac za jakis czas.

:P

Szukałem bardzo długo.. Dokładki sprzedają razem ze zderzakiem.. :no:

Szroty to już teraz poważne przedsiębiorstwa - w sprzedaż cześci typu "weź se Pan wykręć i daj na flaszkę" już się nie bawią.

Do tego stopnia, że jak chciałem kupić próg to gość mi owiedział, że to element karoserii więc może mi sprzedac z całą gołą budą :gwizdanie:

Żebym to jeszcze wiedział jaki mam kod lakieru :gwizdanie: To może i bym kupił od razu w kolorze...

Ma ktoś sprawdzacz lakieru po VIN ? :tongue4: W ASO życzliwi mi powiedzą czy nie bardzo ? :mysli::embarrassed:

Opublikowano

Nie kupisz w lakierze w aso nic... tylko przygotowane pod malowanie. Poza tym podejrzewam, ze bardziej oplaci sie kupic zderzak uzywke niz to w aso.

Opublikowano

Kurfa, zamowilem w ASO tylnia dokladke s-line i dostalem zderzak od Passata CC :decayed:

Moze jeszcze na tym zarobisz :naughty: :naughty: Ile taka dokladka do CC kosztuje?

Opublikowano

Nie kupisz w lakierze w aso nic... tylko przygotowane pod malowanie. Poza tym podejrzewam, ze bardziej oplaci sie kupic zderzak uzywke niz to w aso.

Wiem, chce się tylko dowiedzieć jaki mam kod lakieru.. :no:

A nie mam wlepki w kole, bo mój spec jak zakładał LPG Power to Ją odkleił.. :disgust:

Gdybym znał kod to mógłbym kupić razem ze zderzakiem z Allegro.. Czaisz.. :):seksiasty:

Opublikowano

Moze jeszcze na tym zarobisz :naughty: :naughty: Ile taka dokladka do CC kosztuje?

2200 brutto :kox: ...ale nie oplaca mi sie tego sprzedawac, bo na allegro kompletne zderzaki tylnie do CC kosztuja po 400-800 PLN, a mnie to kosztowalo 750 PLN.

Opublikowano

Kurfa, zamowilem w ASO tylnia dokladke s-line i dostalem zderzak od Passata CC :decayed:

oj tam się czepiasz :decayed: bierz i nie marudz - może kiedyś będziesz miał VWP CC, to się przyda :naughty:

Opublikowano

Mihaóek, zakładaj tą co masz - na siłę powinna wejść - będziesz pierwszy, który zrobi takiego moda :polew:

Opublikowano

Ma ktoś sprawdzacz lakieru po VIN ? :tongue4: W ASO życzliwi mi powiedzą czy nie bardzo ? :mysli::embarrassed:

Mi w ASO powiedzieli, ale jeżeli nie chcesz jechać do ASO to możesz sam sobie sprawdzić na erwin.audi.com

Za 4Euro zobaczysz startowe (fabryczne) parametry Twojego samochodu (dane podstawowe, kolorystyka, kody wyposażenia).

Tyle kosztuje 1 godzina korzystania bez prawa drukowania, ale od czego są zrzuty ekranowe:)

Opublikowano

Kurfa, zamowilem w ASO tylnia dokladke s-line i dostalem zderzak od Passata CC :decayed:

Jak będziesz z nimi gadał to możesz zapytać ile dokładka do tylnego zderzaka do mojej Be Piuntki ?

Nie chcesz wiedzieć.

Mi wymieniają maskę na drugą.

Nowa kosztuje 4000zł, a aluminiowa 8000.

Były w B5 aluminiowe maski?

Opublikowano

Były w B5 aluminiowe maski?

Produkowane przez firmę TEFAL :decayed: :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.