Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

bry :hi:

pany czy jest możliwość sprawdzenia czy ktoś aktualnie używa swojego maila ? napisałem już kilka wiadomości i zero odzewu - nie wiem czy dana osoba zmieniła adres czy po prostu unika odpowiedzi.

Opublikowano

bry :hi:

pany czy jest możliwość sprawdzenia czy ktoś aktualnie używa swojego maila ? napisałem już kilka wiadomości i zero odzewu - nie wiem czy dana osoba zmieniła adres czy po prostu unika odpowiedzi.

W opcjach wiadomości można zaznaczyć sprawdzenie dostarczenia oraz przeczytania. Dostajesz wtedy email zwrotny inormujący Cię o dostarczeniu maila do skrzynki adresata i osobny email po przeczytaniu wiadomości.

Niestety większość programów pocztowych pozwala na ominięcie tych opcji. Informują adresata o tym, że zaznaczyłeś opcję sprawdzania odczytu i mogą nie wysłać emaila zwrotnego.

Opublikowano

zaznaczałem tą opcję i niestety nic, więc chyba odpuszczę

Opublikowano

zaznaczałem tą opcję i niestety nic, więc chyba odpuszczę

Krzyniu daj sobie na luz ... napisz maila do następnej dupeczki z odlotów :nose::kox::this::naughty::song:

Opublikowano
:mysli::tongue4:
Opublikowano

za kazdym razem kiedy widze to zdjecie... padam :) Jeszce mi sie nei znudzilo. Wspaniały klasyk

242853378_2.jpg

Opublikowano

yo

polecam wyprawe kutrem na Dorsza na Bałtyku ... qrewa, ale fan :kox:

Opublikowano

a masz jakiegos dorsza czy tylko spalone czoło i kaca? :D

Opublikowano

a masz jakiegos dorsza czy tylko spalone czoło i kaca? :D

To tak jak kiedyś były organizowane wycieczki "na grzyby" zakładowym autobusem :polew:

Opublikowano

a masz jakiegos dorsza czy tylko spalone czoło i kaca? :D

12 sztuk - w sumie ok 30 kg :decayed:

Opublikowano

Właśnie mam zamiar się wybrać na dorsze :) Byłem w zeszłym roku na Atlantyku na merlinie. Mi niestety nie udało się złapać ale widziałem jak złapali takiego 350kg. uczucie nie do opisania. tylko pozazdrościć temu co go holował. 6 chłopa wciągało go na pokład.

Opublikowano

yo

polecam wyprawe kutrem na Dorsza na Bałtyku ... qrewa, ale fan :kox:

na dorsza to ja proponuje Norwegie .... :kox:

Opublikowano

Właśnie mam zamiar się wybrać na dorsze :) Byłem w zeszłym roku na Atlantyku na merlinie. Mi niestety nie udało się złapać ale widziałem jak złapali takiego 350kg. uczucie nie do opisania. tylko pozazdrościć temu co go holował. 6 chłopa wciągało go na pokład.

no to nie masz co jechać :decayed: Dorsz a Merlin - jest różnica .... na naszej łódce gość walnął przypadkiem łososia 12 kg ale to sie zdarza 1 na milion .... w dodatku zaatakował na pilkera dorszowego :decayed: kawał rybki ale Merlin takich nie zauważa :decayed:

[br]Dopisany: 05 Maj 2009, 14:14_________________________________________________

yo

polecam wyprawe kutrem na Dorsza na Bałtyku ... qrewa, ale fan :kox:

na dorsza to ja proponuje Norwegie .... :kox:

taaa - na szczupaka też, jedzie się tam a na miejscu nagle wszyscy rozkładają ręce mówiąć " dzisiaj wyjątkowo nie biorą" .. i tak prawie zawsze :decayed:

Opublikowano

7a24b9f8541241397532.jpg

Hehe, no cóż, panienki pracujące w Hooters nie grzeszą inteligencją :)

Opublikowano

7a24b9f8541241397532.jpg

Hehe, no cóż, panienki pracujące w Hooters nie grzeszą inteligencją :)

Fota niewyraźna, ale ta laska nawet cyckami zbyt wielkimi też nie grzeszy ...

Opublikowano

No, bywają różne :)

hooters_whit.jpg

Opublikowano

biorę tą w środku :kox:

Opublikowano

taaa - na szczupaka też, jedzie się tam a na miejscu nagle wszyscy rozkładają ręce mówiąć " dzisiaj wyjątkowo nie biorą" .. i tak prawie zawsze :decayed:

jezdze co roku na 10 dni na wyspe kolo Trondheim i dziennie wyjmuje kilka ładnych sztuk 6-12 kg każda... :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.