Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

taaa - na szczupaka też, jedzie się tam a na miejscu nagle wszyscy rozkładają ręce mówiąć " dzisiaj wyjątkowo nie biorą" .. i tak prawie zawsze :decayed:

jezdze co roku na 10 dni na wyspe kolo Trondheim i dziennie wyjmuje kilka ładnych sztuk 6-12 kg każda... :naughty:

super .. to może jakieś klubowe dorsze wyjdą przy okazji ? :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

biorę tą w środku :kox:

Bierz jak da :) Jak da to ja te z lewej. :kox: Kto bierze małysza? :D

Opublikowano

No, bywają różne :)

hooters_whit.jpg

Ta po lewej i środkowa kox :kox::decayed:

Opublikowano

ta po prawej też fajna ino ma najgorszą pozycję [ale z tej perspektywy chociaż uszy widać] :decayed::kox:

Opublikowano

ta po prawej też fajna ino ma najgorszą pozycję [ale z tej perspektywy chociaż uszy widać] :kox:

szczerze mowiac to na uszy nawet nie spojrzalem :decayed:

Opublikowano

Wiem, wiem, że ja znowu nie o d... (sorry), ale może wspomożecie jakimiś namiarami na tłumikarza (najlepiej Targówek/Białołęka), gdzie dostanę ... dwie końcóweczki z Passata B6, diesel lub benzyna, ciemne/czarne :notworthy:

I fotki poglądowe.

b6tdi.jpg

b6fsi.jpg

Opublikowano

taaa - na szczupaka też, jedzie się tam a na miejscu nagle wszyscy rozkładają ręce mówiąć " dzisiaj wyjątkowo nie biorą" .. i tak prawie zawsze :decayed:

jezdze co roku na 10 dni na wyspe kolo Trondheim i dziennie wyjmuje kilka ładnych sztuk 6-12 kg każda... :naughty:

super .. to może jakieś klubowe dorsze wyjdą przy okazji ? :naughty:

Jak potrzebujecie kogoś żeby pokazał wam jak się łowi łososie na dublery to dajcie znać :decayed::kox:

Opublikowano

Wiem, wiem, że ja znowu nie o d...

Zapraszamy do działu technicznego :D:tongue4:

Opublikowano

taaa - na szczupaka też, jedzie się tam a na miejscu nagle wszyscy rozkładają ręce mówiąć " dzisiaj wyjątkowo nie biorą" .. i tak prawie zawsze :decayed:

jezdze co roku na 10 dni na wyspe kolo Trondheim i dziennie wyjmuje kilka ładnych sztuk 6-12 kg każda... :naughty:

super .. to może jakieś klubowe dorsze wyjdą przy okazji ? :naughty:

Jak potrzebujecie kogoś żeby pokazał wam jak się łowi łososie na dublery to dajcie znać :decayed::kox:

:polew: :polew:

Opublikowano

siema trolle :hi:

Opublikowano

siema trolle :hi:

Siema :hi:

Ciachasz już Residenta ?

Opublikowano

Ciachasz już Residenta ?

jeszcze kurewa nie mam , chyba dziś przyjdzie , mam nadzieje.

jak przejde to ci moge użyczyć

Opublikowano

bry...

kto nie zamknął dziś lodówki ? -- zimno jak chol...

Opublikowano

Ciachasz już Residenta ?

jeszcze kurewa nie mam , chyba dziś przyjdzie , mam nadzieje.

jak przejde to ci moge użyczyć

Kutwa, pogralibyśmy On-line Co-op, tylko muszę się jakoś ogarnąć, bo mam jak to się mówi po Jamerykańsku: "INSUFFICIENT FUNDS" :disgust:

Opublikowano

Niedźwiedź szaleje w lesie... strasznie podniecony, wszystko co się rusza ma zamiar grzmocić. Wiewiórka schodzi sobie z drzewa, ten dopada do niej, łapie ją za szyję i dawaj, ale to mu nie wystarcza...zza krzaków wychyla się lisica, dopada do niej i zaczyna gwałcić. W pewnym momencie lisica krzyczy "och niedźwiedziu, jaki z ciebie wspaniały kochanek, jakiego masz ogromnego i owłosionego pisiora", a niedźwiedź robi głupią minę i myśli "... o k**wa ! Nie zdjąłem wiewiórki!"

Opublikowano

Kutwa, pogralibyśmy On-line Co-op,

a tam można jakoś blueconnecta podpiąć żeby to hulało ????

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.