Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jeszcze trochę i po pionowych ścianach będą jeździć :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Maj 2009, 07:27_________________________________________________http://www.sbs6.nl/web/show/id=125661/langid=43/media=68628/page=1

i później mają takie zdanie o polaczkach...

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kto wczoraj na C.... eSą B5 (WL ....) killowal prawie wszystkich?? tylko chyba z S6 rowno szli

Czarna? Po Legionowie czarna jeździ. I to chyba nawet RS a nie S :kox:

jakis taki ciemny ale nie czarny.

Opublikowano

Kurvvvva człowiek raz na 2 tygodnie wyjedzie z parkingu na miasto pod market sie polansować A4 i zderzak przedni do wymiany :wallbash:

Opublikowano

Dawaj dawaj Brynia, ja za chwilę się zbieram.

Opublikowano

Kto wczoraj na C.... eSą B5 (WL ....) killowal prawie wszystkich?? tylko chyba z S6 rowno szli

Czarna? Po Legionowie czarna jeździ. I to chyba nawet RS a nie S :kox:

jakis taki ciemny ale nie czarny.

A to nie ten chłopaczyna co pokazał się z raz na spocie ? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Kurvvvva człowiek raz na 2 tygodnie wyjedzie z parkingu na miasto pod market sie polansować A4 i zderzak przedni do wymiany :wallbash:

Ty zrobiłeś, czy komuś się po prostu nie spodobała Twoja A4 :disgust:

Opublikowano

2 miejsce klasa AWD Turbo Drag :)

Opublikowano

2 miejsce klasa AWD Turbo Drag :)

14 Michał W.. SUBARU IMPREZA 14.402 ET 13.323 ?

Opublikowano

Najlepszy czas miałem 13.241 ale nie wiem czemu nie ma ich na stronie... i tak jestem zdziwiony bo myślałem że będą co najwyżej wysokie 13

Opublikowano

Gratuluje. Scooby, porządna fura :decayed:

Opublikowano

Dzięki :) porządna fura to będzie jak zagości w niej inna motorownia która na luzie pozwoli kręcić niskie 11-nastki :decayed:

Opublikowano

Dzięki :) porządna fura to będzie jak zagości w niej inna motorownia która na luzie pozwoli kręcić niskie 11-nastki :decayed:

z jaka skrzynią ? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Oczywiście tylko kłowa :decayed: można od biedy tak jak jedna Subarynka z Wawy na 6-cio biegowej z STI ale za bardzo ryzykowne, kłowa jest pewniejsza :) ewentualnie można synchronizowaną kłówke żeby skrzynia była bardziej ,,uliczna" ale mi tam ciężko wchodzące biegi nie przeszkadzają :wink4: :wink4:

Opublikowano

Ponad 700 km.

Moto rulez.

Opublikowano

Ponad 700 km.

Moto rulez.

Pierdykasz tylko dzisiaj?

Opublikowano

Ponad 700 km.

Moto rulez.

Pierdykasz tylko dzisiaj?

cały długi weekend :cool1:
Opublikowano

Ponad 700 km.

Moto rulez.

Pierdykasz tylko dzisiaj?

cały długi weekend :cool1:

Bingo.

Opublikowano

Ponad 700 km.

Moto rulez.

Pierdykasz tylko dzisiaj?

cały długi weekend :cool1:

Bingo.

Ehh to ja raptem 500...

Chyba założę kostkę ;)

Opublikowano

bry.

to kiedy panowie ustawiamy się na wspólną przejażdżkę :naughty: :?:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.