Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

1minute 48 sekunde

To Twój rekord ? :polew::decayed:

Opublikowano

Heh, masakra

3472284645_c71fbd1a11.jpg?v=0

Opublikowano

zobaczcie film i 1minute 48 sekunde

:decayed: :decayed:

Opublikowano

zobaczcie film i 1minute 48 sekunde

Lubi sie duze panie :D

pamiętajcie wykremować sie filtrem 30 :) jak coś to ja będę na 100%

Jakies 3 lata temu bylem na modlinie. Zarowa niesamowita, na tej p;atelni spedzilem ladnych pare godzin.... bez czapeczki :) Przez nastepny miesiac nie tyle coo skora mi schodzial co wygladalem jak tredowaty. Nigdy w zyciu sie tak nie zjaralem jak wtedy :shocked:

Opublikowano
  • Autor

Nigdy w zyciu sie tak nie zjaralem jak wtedy :shocked:

ja nie palę na takich imprezach :tongue4::wink4:

Opublikowano

Nigdy w zyciu sie tak nie zjaralem jak wtedy :shocked:

ja nie palę na takich imprezach :tongue4::wink4:

No, no. Tramp w gębie potem niemiłosierny, prawie jak po Spocie.

Opublikowano

Znam ten ból :decayed:

nie no , nie aż tak.

Troche idzie, to nie dyzel tylko benzyna :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Znam ten ból :decayed:

nie no , nie aż tak.

Troche idzie, to nie dyzel tylko benzyna :decayed:

no Redżina mówi o benzynie z LPG on board :naughty:

Opublikowano

no Redżina mówi o benzynie z LPG on board :naughty

Moje padło to wogóle nie idzie..a na LPG to za***ać się można zanim doleci się do 160 :decayed:

zdjcie042d.jpg

Pytanie co to jest ? :

a) strumiennica

B) zaginiona faja Napoleona

c) nic z tych rzeczy.. :decayed:

Opublikowano

na moje to je strumienica

a daj zdjecie tego twojego wynalazku bo jeszcze nie miałem przyjemności oglądać

Opublikowano

na moje to je strumienica

a daj zdjecie tego twojego wynalazku bo jeszcze nie miałem przyjemności oglądać

Nieeee nooo.. Gdyby była strumiennica to by zapier*alało !! :evil:

Myślę, że to Faja Napoleona :polew:

Opublikowano

na moje to je strumienica

a daj zdjecie tego twojego wynalazku bo jeszcze nie miałem przyjemności oglądać

Po mojemu to też pedalska strumiennica...tak napierdala, że koło psiarni to boję się przejeżdżać :thumbdown:

Zdjęć padaczki nie mam.. :tongue4:

Opublikowano

Pytanie co to jest ? :

Chińska gruszka do lewatywy

Opublikowano

Ja myślę, że to napletek papy smerfa :cool1:

Opublikowano

Ja myślę, że to napletek papy smerfa :cool1:

Gratulacje ..wygrałeś przejażdżkę na nocniku do Konstancina oraz cipkę z cyber skóry :polew: :polew:

...i wiadro wazeliny :P

Opublikowano

zdjcie042d.th.jpg

Co to za wiązka, którą zaznaczyłem strzałkami? :shocked::blink:

Nie boisz się tym jeździć?

BTW: Trytytki rzondzom .... :decayed::naughty:

Opublikowano

BTW: Trytytki rzondzom .... :decayed::naughty:

Aleś napisał :doh1: -- rzondzął !

Co to za wiązka, którą zaznaczyłem strzałkami? :shocked::blink:

Cieńszych się nie dało tych strzałek :polew:

Opublikowano

Nie boisz się tym jeździć?

Nie :decayed:

Czego mam się bać.. w tym aucie nie ma nic dobrego..to jeżdżąca ruina..:D

Opublikowano

BTW: Trytytki rzondzom .... :decayed::naughty:

Aleś napisał :doh1: -- rzondzął !

:embarrassed::tongue4:

Co to za wiązka, którą zaznaczyłem strzałkami? :shocked::blink:

Cieńszych się nie dało tych strzałek :polew:

Czepiasz się :decayed: Nie jestem biegły w MS Paint :kox:

A serio: co to za wiązka? Nitro? :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.