Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany zrobiłem przegląd.

Nigdy tak dokładnie nie latali wokół auta.

Nie chcieli podbić bo brakowało naklejki na szybie, a jak ją chciałem nakleić pod wycieraczką to szybko mnie opier....

Masakra jakaś, coś się w tym kraju chyba zmienia.

Gdzie? :przebiegly: Żebym wiedział gdzie jeździć :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Masakra jakaś, coś się w tym kraju chyba zmienia.

Tak, zmienia się wszystko, tylko nie to co trzeba.

oooj zmienia się zmienia, u mnie i u Nosfera pod robotą, od zeszłego czwartku, straż miejska szaleje z blokadami :przebiegly:

http://www.efakt.pl/filmy/film.asp?Id=41011

Opublikowano

musze to zrobić bo strasznie mi córe oślepia i nagrzewa się za***iście w środku.

To szukamy zbiorowego ? :decayed:

ściemniam z tego samego powodu :decayed:

taaak myślę że grupowo będzie raźniej, taniej, lepiej :kox:

no to siup

ja jeszcze tu chce sprawdzić ceny - sa porządni

http://www.jaan.com.pl/autoglass/pl/kontakt/mapa/mazowieckie/

dzwoniłem do JAAN ... folia podrożała i koszt zrobienia tyłu w Avancie to 800-850 pln ... kurewa :naughty:

Opublikowano

No to staruję do Was.Zapewne będę pierwszy :decayed:

Opublikowano

No to staruję do Was.Zapewne będę pierwszy :decayed:

weź zapasowy zestaw wskaźników to Ci AQ wymienimy :decayed: :decayed:

szerokości :good:

Opublikowano

No to staruję do Was.Zapewne będę pierwszy :decayed:

a jednak ... :wallbash::polew:

Opublikowano

a jednak ... :wallbash::polew:

Prasuj garniak, zakładaj białe skarpetki i szykuj mokasyny co byś jakoś dzisiaj wyglądał :kox::naughty::polew:

Opublikowano

a jednak ... :wallbash::polew:

Prasuj garniak, zakładaj białe skarpetki i szykuj mokasyny co byś jakoś dzisiaj wyglądał :kox::naughty::polew:

nawet dzisiaj nie siadalem co bym nie wygniotl wdzianka ... :polew:

mokasyn az sie blyszczy .... :naughty:

Opublikowano

nawet dzisiaj nie siadalem co bym nie wygniotl wdzianka ... :polew:

mokasyn az sie blyszczy .... :naughty:

Będzie można sobie z Tobą fotkę zrobić ? :evil::sesese::song:

Opublikowano

nawet dzisiaj nie siadalem co bym nie wygniotl wdzianka ... :polew:

mokasyn az sie blyszczy .... :naughty:

Będzie można sobie z Tobą fotkę zrobić ? :evil::sesese::song:

a i owszem ... za 5 zł ... :polew:

p.s bede mial Vag'a .... promocyjna cena za diagnostyke to 199.99 zl ... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

A za 20 lat pusci to za 100x wieksza kwote :naughty:

Hmmm, w takim razie będę czekał 20 lat... :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

za 20lat to nie kupisz do tego baterii :gwizdanie:

Opublikowano

za 20lat to nie kupisz do tego baterii :gwizdanie:

To są standardowe baterie...

Mam już dwie gierki :kox:

http://allegro.pl/item610252031_gierka_zsrr_osmiorniczka_klasyka.html

http://allegro.pl/item617003463_wilk_lapie_jajeczka_ruska_gierka.html

Ale mi odwaliło, osz w mordę. :D

Opublikowano
  • Autor

za 20lat to nie kupisz do tego baterii :gwizdanie:

To są standardowe baterie...

Mam już dwie gierki :kox:

http://allegro.pl/item610252031_gierka_zsrr_osmiorniczka_klasyka.html

http://allegro.pl/item617003463_wilk_lapie_jajeczka_ruska_gierka.html

Ale mi odwaliło, osz w mordę. :D

kurde jakby poszukał to bym Ci oddał za free tą gierkę z wilkiem i jajkami

Opublikowano

Słyszałem ze w Radomiu na bazarze po 2 dychy chodzą :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Słyszałem ze w Radomiu na bazarze po 2 dychy chodzą :decayed:

Tomek odkąd sprzedał ałdi przestał kręcić się po mieście :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.