Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:decayed::naughty::kox: :gwizdanie:

btw wybiera się ktoś na 1/4 mili na LOTNISKO BEMOWO ? ==> 2 maj ?

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

dopra czas na spota i kfc :kox:

gifko_05.gif

Opublikowano

Ja się wybieram, nawet będę startował :)

Opublikowano

A można tam wdepnąć popatrzeć ? Pewnie dzikie tłumy będą.

Opublikowano

spokojna głowa nie do audi :decayed: jak skończę budowę to wpadnę na spota to sami obloookacie :cool1:[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2009, 16:51_________________________________________________

dziwnie bym się czuł bez poduchy

nie jeździłeś nigdy polonezem albo dużym f. :gwizdanie:

Krzyniek czy to jest to o czym mysle ?

:D

Opublikowano

Byliśmy 2 lata temu, sporo ludzi, ale nie żeby tłumy.

Widać i tak badzo dobrze z każdego miejsca przy pasie

Wprwawdzie Oniak wtedy wszystkim ,,sponsorował" trybunę VIP, ale z narmalnych miejsc widok też był OK

pamiętajcie wykremować sie filtrem 30 :) jak coś to ja będę na 100%

Opublikowano

no ja może też przybędę z Radomia na 1/4;>

Opublikowano

Byliśmy 2 lata temu, sporo ludzi, ale nie żeby tłumy.

Widać i tak badzo dobrze z każdego miejsca przy pasie

Wprwawdzie Oniak wtedy wszystkim ,,sponsorował" trybunę VIP, ale z narmalnych miejsc widok też był OK

pamiętajcie wykremować sie filtrem 30 :) jak coś to ja będę na 100%

Nie obiecuję na 100% ale możliwe, że będę. Blisko mam i pogoda zapowiadana fajna :)

Opublikowano

za 20lat to nie kupisz do tego baterii :gwizdanie:

To są standardowe baterie...

Mam już dwie gierki :kox:

http://allegro.pl/item610252031_gierka_zsrr_osmiorniczka_klasyka.html

http://allegro.pl/item617003463_wilk_lapie_jajeczka_ruska_gierka.html

Ale mi odwaliło, osz w mordę. :D

Tomaszu jak masz za dużo kasy to może chcesz mnie sponsorować:P W zamian mogę poszukać pare gierek z zeteseru:P

Szukaj Pan dalej.. :tongue4:

A w ogóle to co Wy pieprzyta o 1/4 mili. Patrzta na ten kox: :kox:

http://fun.from.hell.pl/2002-05-21/nu_pagadi.swf

Opublikowano

Ja się wybieram, nawet będę startował :)

Postaraj się nie celować w trybuny :decayed:

Opublikowano

..no.. 23:00 zamkniecie spota :kox:

Oskar, Kokos, Tom77, Adrian szykuje sie wesoly domek :decayed::boobs:

i nie zapomnijcie ramek klubowych :decayed:

Opublikowano

bry :hi:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2009, 06:50_________________________________________________

spokojna głowa nie do audi :decayed: jak skończę budowę to wpadnę na spota to sami obloookacie :cool1:[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2009, 16:51_________________________________________________

dziwnie bym się czuł bez poduchy

nie jeździłeś nigdy polonezem albo dużym f. :gwizdanie:

Krzyniek czy to jest to o czym mysle ?

:D

nie wiem o czym myślisz :gwizdanie:
Opublikowano

bry ogry :hi:

Opublikowano

bry :hi:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2009, 06:50_________________________________________________

spokojna głowa nie do audi :decayed: jak skończę budowę to wpadnę na spota to sami obloookacie :cool1:[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2009, 16:51_________________________________________________

dziwnie bym się czuł bez poduchy

nie jeździłeś nigdy polonezem albo dużym f. :gwizdanie:

Krzyniek czy to jest to o czym mysle ?

:D

nie wiem o czym myślisz :gwizdanie:

Kiedys to chyba ty sie mnie pytales ze szukasz kierownicy do "wynalazku" mniejszej niz 32 cm chyba :)

Opublikowano

bry :hi:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2009, 06:50_________________________________________________

spokojna głowa nie do audi :decayed: jak skończę budowę to wpadnę na spota to sami obloookacie :cool1:[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2009, 16:51_________________________________________________

dziwnie bym się czuł bez poduchy

nie jeździłeś nigdy polonezem albo dużym f. :gwizdanie:

Krzyniek czy to jest to o czym mysle ?

:D

nie wiem o czym myślisz :gwizdanie:

Kiedys to chyba ty sie mnie pytales ze szukasz kierownicy do "wynalazku" mniejszej niz 32 cm chyba :)

a jak tak to już wiem :good::decayed: nie w tym kierunku poszedłem z myśleniem :gwizdanie:
Opublikowano

Nie trza tak za***rdalać to stukać nie będzie :decayed:

Ragga adeerem za***rdalać ??? masz ty pojęcie ??? :kox: nie idzie :decayed:

Opublikowano

nie idzie :decayed

Znam ten ból :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.