Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na Solcu grałem kiedyś - nawet spoko

Też tam jeździłem pogrywać od czasu do czasu - jestem za :wink4:

Ty ? Co tam robiłeś ? Odbijałeś piłeczkę główką :decayed::naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Na prawdę polecam ten sprzęcik. Do tej pory przekonałem oniaka i ojca oniaka. Odtwarza praktycznie każdy standard audio/video jaki do tej pory wyszedł. Oczywiście z cyfrowym dźwiękiem i napisami (txt, srt, sub, itd). Nie do zdarcia.

Malik a rmvb obsługuje?? Jaki jest koszt tego cacka?

Nie mam pojęcia co to za dziwny format.

Ja puszczam na tym przede wszystkim Divx-y i filmy HD (.mkv, .wmf, .vob)

Świetnie radzi sobie z odtwarzaniem gotowych obrazów ISO, zrobionych z DVD czy z BluRay.

Tutaj masz cenę: http://allegro.pl/item640840407_dvico_tvix_m_6500a_h_264_hdd_odtwarzacz_sieciowy.html

Opublikowano
Opublikowano

..a wczoraj spędziłem pół dnia z ryjem pod maską po wężowi od chłodzenia postanowiło się pęknąć :wallbash:

A masz ochotę w weekend zrobić powtórkę ? Na 99% Trójniki mi znowu puszczają (wytrzymały miesiąc :wallbash:).

Mój spec miał mi wsadzić aluminiowe, czy tam miedziane -- wsadził takie same plastiki jakie były.. :no:

Póki co muszę swoją zrobić..i dojść dlaczego w lewej lampie działa mi wszystko prócz świateł mijania :wallbash:

No Panowie..w końcu 8 stron porządnej lektury ..i na c**j komu CKM :decayed::polew:

Opublikowano

Malik czepiasz sie szczegółów ;p Tak to trochę wyglada bo za nią las.. Ciekawe co ona tam robiła..

Jak to co? Przyszła na "grzyby" :polew:

Classic:

Jedna są i dobre strony kryzysu :D Na większą koszulkę już nie starczyło ;-)

JaroD

Opublikowano

Już chciałem napisać nareszcie coś nowego, a tu Zonk

Przepraszamy, nie możesz obecnie gościć na tym profilu, ponieważ został on zablokowany.[br]Dopisany: 30 Maj 2009, 14:13_________________________________________________http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,6667887,Dwukrotnie_przekroczyl_smiertelna_dawke_alkoholu_.html

Opublikowano

nie dziwię się, laska zapodała zdjęcie tylny profil z majtami w kolanach :decayed:

Opublikowano

Krzyniu jak ty to robisz, że zawsze takie rodzyneczki znajdujesz???? :gwizdanie:

Opublikowano

Krzyniu jak ty to robisz, że zawsze takie rodzyneczki znajdujesz???? :gwizdanie:

Sam zakłada takie konta i wgrywa fotki z porno stron :polew:

BTW: To konto to był typowy fejk, dlatego zostało zablokowane.

Opublikowano

Zakłada takie konta, a w podpisie pisze, że odważniejsze fotki wyśle na maila.. :P ...Za doładowanie telefonu :polew:

Opublikowano
  • Autor

Zakłada takie konta, a w podpisie pisze, że odważniejsze fotki wyśle na maila.. :P ...Za doładowanie telefonu :polew:

cfaniak :polew: :polew: :polew:

_________________________________________________

http://moto.allegro.pl/item647435580_alufelgi_lm_technik_10_8_5x17_5x112.html :kox:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

probuje sobie to wyobrazic .... :naughty:

Ty ? Co tam robiłeś ? Odbijałeś piłeczkę główką :decayed::naughty:

SSIJCIE wieśniaki :kox::naughty::tongue4:

Opublikowano

Halo Przyjemniaczki.

Sprawdzi no mnie który w ETCe numer pompy wtryskowej do mojego toi toi'a

Z góry dzięki

Opublikowano

Sprawdzi no mnie który w ETCe numer pompy wtryskowej do mojego toi toi'a

Raczej nie chcesz jej kupowac w ASO :polew:

Opublikowano

Sprawdzi no mnie który w ETCe numer pompy wtryskowej do mojego toi toi'a

Raczej nie chcesz jej kupowac w ASO :polew:

To już wiem :D

Spróbuję jej gdzieś poszukać, jeszcze nie wiem czy kupić, czy regenerować

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.