Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

nie ma to jak fura z jajami :polew:

selection_167_99.jpg

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ay... GAy :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Dzięks Chłopy za namiar pompkowy

rozumiem, że dałeś poszalec swojej "pompce" Wiciu :decayed:

:D:decayed:

y :hi:

Oszczędność słowa w czasach recesji :decayed:

Opublikowano

Się widzę z rana rozkreciliście :D

Fly -dzięki, no rzeczywiście jest.

I tajemniczy okazł się być tajemniczą :naughty:

Opublikowano

I tajemniczy okazł się być tajemniczą :naughty:

To tylko nick :polew:

Opublikowano

I tajemniczy okazł się być tajemniczą :naughty:

To odetchnąłeś z ulgą? :polew:

Opublikowano

I tajemniczy okazł się być tajemniczą :naughty:

To tylko nick :polew:

z tym trzeba uważać :decayed:

Opublikowano

A!

Odpowiedź na propozycję z przesłanego mi z Forum maila, brzmi: "Jestem zainteresowany"

Wysłałbym PW, tylko autor maila się nie podpisał i nie wiem do kogo mam pisać :D

Odezwij się via PW tajemniczy nieznajomy :naughty:

Wiciu, w mailu jest napisane kto wysłał do Ciebie maila. Początek brzmi tak:

The following is an email sent to you by NAZWA NICKA via your account on Audi A4 Klub Polska.

Muszę w końcu zmienić treść tego maila, bo rzeczywiście jest trochę nieczytelny :wink4:

Opublikowano

A!

Odpowiedź na propozycję z przesłanego mi z Forum maila, brzmi: "Jestem zainteresowany"

Wysłałbym PW, tylko autor maila się nie podpisał i nie wiem do kogo mam pisać :D

Odezwij się via PW tajemniczy nieznajomy :naughty:

Chyba wolałbyś tajemniczą nieznajomą.. :)

Bry wszystkim :hi:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

Myślałem, że ten "spamer" to takie świrki-świrki z Waszej strony :embarrassed:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=topiccount;topic=45 :polew: Ja pitole prawie 1000 postów które tak naprawdę można zawrzeć w trzech słowach.. Całe szczęście, że są ode mnie lepsi.. :P

Opublikowano

Myślałem, że ten "spamer" to takie świrki-świrki z Waszej strony :embarrassed:

tylko tobie z tym do śmiechu.

Opublikowano

bry :hi:

a nie jestes zarejestrowany na jakimś forum civica ????

Stary..tam ludzie nie wiedzą jak żyją..a co dopiero jak odpowietrzyć samochód. Zadasz pytanie i prawie zero reakcji.. szał napletka :wallbash:

Za to na naszym forum dostaniesz 20 odpowiedzi i wszystkie nie na temat :polew:

Opublikowano

Myślałem, że ten "spamer" to takie świrki-świrki z Waszej strony :embarrassed:

tylko tobie z tym do śmiechu.

:bicz: :bicz:

Opublikowano

:bicz: :bicz:

Widzisz , takimi postami tylko utwierdzasz nas w przekonaniu , że ksywa jest jak najbardziej trafna :kox::polew:

Opublikowano

Myślałem, że ten "spamer" to takie świrki-świrki z Waszej strony :embarrassed:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=topiccount;topic=45 :polew: Ja pitole prawie 1000 postów które tak naprawdę można zawrzeć w trzech słowach.. Całe szczęście, że są ode mnie lepsi.. :P

Jeszce trochę i zpoziuje Szwagra.. znaczy się pobije Poźka :decayed:

Za to na naszym forum dostaniesz 20 odpowiedzi i wszystkie nie na temat

Lepiej cyc niż nic :naughty:

Opublikowano

Ragga jak tam twoj sprzet. Naprawiłeś juz??

Opublikowano

Ragga jak tam twoj sprzet. Naprawiłeś juz??

To Ragga ma z TYM problemy? :shocked::blink:

:naughty:

Opublikowano

A kiedy Honda nie robiła problemów? :polew:

Opublikowano

Ragga jak tam twoj sprzet. Naprawiłeś juz??

To Ragga ma z TYM problemy? :shocked::blink:

:naughty:

podobno nie może "przeładować" ... a mówiłem że o lufe trzeba dbać :decayed:

Opublikowano
:polew: Juz tak to jest jak sie wpycha coś i nie wie sie gdzie.. ;p

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.