Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ragga jak tam twoj sprzet. Naprawiłeś juz??

To Ragga ma z TYM problemy? :shocked::blink:

:naughty:

podobno nie może "przeładować" ... a mówiłem że o lufe trzeba dbać :decayed:

Notlaufy łapie? :decayed:

Opublikowano

Ragga jak tam twoj sprzet. Naprawiłeś juz??

To Ragga ma z TYM problemy? :shocked::blink:

:naughty:

podobno nie może "przeładować" ... a mówiłem że o lufe trzeba dbać :decayed:

Notlaufy łapie? :decayed:

"laufy" to są jak wyciąga z futerału :decayed:

Opublikowano

podobno nie może "przeładować" ... a mówiłem że o lufe trzeba dbać :decayed:

Stulejke ma ???? :decayed:

Opublikowano

Poziek, Oniak ...coś dla Was mam nadzieję o Was w niedalekiej przyszlości a już dzisiaj możecie na spocie pokazać drift między filarami :kox:

Opublikowano

Ragga jak tam twoj sprzet. Naprawiłeś juz??

Dziś przyjechałem do pracy..na pełnym stresie :decayed:

To Ragga ma z TYM problemy? :shocked: :blink

Nevver :naughty:

Stulejke ma ???? :decayed

To ma Suli :polew:

podobno nie może "przeładować" ... a mówiłem że o lufe trzeba dbać :decayed

Moja lufa wychuchana, wypieszczona :D

Opublikowano

j**any :slina:

Opublikowano

Bardzo komercyjny ten film.

Ładnie gość ogarnia ale widać że film nie był kręcony z jednego podejścia.

Opublikowano

Bardzo komercyjny ten film.

Ładnie gość ogarnia ale widać że film nie był kręcony z jednego podejścia.

Co to znaczy bardzo komercyjny? :D

Film koksik, trudno nakrecic takie video "za jednym przejazdem". Bez przesady.

Wybuch pod przyczepa :kox:

Opublikowano

No film koksik to prawda, technicznie zrobiony pierwsza klasa

Opublikowano

:siema:

Pany będzie ktoś miał dzisiag vaga na spocie???

Opublikowano

:siema:

Pany będzie ktoś miał dzisiag vaga na spocie???

Tak - uderzaj do gościa ono - on dzisiaj ma dyżur z VAGiem :cool1: :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

:siema:

Pany będzie ktoś miał dzisiag vaga na spocie???

Tak - uderzaj do gościa ono - on dzisiaj ma dyżur z VAGiem :cool1: :gwizdanie: :kox:

tylko tak delikatnie bo gościu nerwowy jest i może być niewesoło :naughty::decayed:

:kox:

Ragga będzie miał kolegę na forum :naughty:http://www.a4-klub.pl/smf/odp_warszawawitam_wszystkich_audimaniakow-t82440.0.html;msg925057;boardseen#new

Opublikowano

Tak - uderzaj do gościa ono - on dzisiaj ma dyżur z VAGiem :cool1: :gwizdanie: :kox:

tylko tak delikatnie bo gościu nerwowy jest i może być niewesoło :naughty::decayed:

:kox:

to może dam sobie spokój z tym vagiem

a kto ma dyżur za tydzień?

Opublikowano

Pozatym Oniak ma VAGa do wersji Mustang Bullit 2008 :decayed:

Opublikowano

Kurfa... poszedlem do sklepu jak zwykle w srodku pracy - po jakies zarcie, a tu...

Drozdzowka z... nasieniem jablkowym :polew:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Norbi!! Chwal sie drechowozem :kox:

Opublikowano

Poziek, Oniak ...coś dla Was mam nadzieję o Was w niedalekiej przyszlości a już dzisiaj możecie na spocie pokazać drift między filarami :kox:

Filmik za***isty.. Ciekawe jak długo go kręcili.. Fajny jest ten moment przy tych pomarańczowych pachołkach jak wchodzi na centymetry.. Albo chwile wcześniej ta akcja z niebieskimi balonikami.. Efektowne..

Jestem bardzo ciekawy ile dubli było..

Opublikowano

Norbi!! Chwal sie drechowozem :kox:

330xd ???

Fajny jest ten moment przy tych pomarańczowych pachołkach jak wchodzi na centymetry

dokładnie - najlepsze ujęcie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.