Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ragga się hajta...

a to z miłości? czy z miłości do :sexinbed: :gwizdanie:
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a to z miłości? czy z miłości do :sexinbed: :gwizdanie:

Mi sie wydaje ,ze poprostu "zmoczył dupe" :decayed:

Opublikowano

Moze i cos w tym jest. To kiedy jest ten jakże szcześliwy "deadline" ??

Opublikowano

Ragga się hajta...

a to z miłości? czy z miłości do :sexinbed: :gwizdanie:

zgłupiał po prostu :naughty::kox:

Opublikowano

Łańcuch mu się za mocno przykrócił :polew:

Opublikowano

Łańcuch mu się za mocno przykrócił :polew:

spoko loko do takich czempionów jak Ty czy Aydahoł to mu jeszcze brakuje :tongue4::decayed::naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Ale Wy jesteście dla siebie przyjemni.. Zamiast chłopaka pocieszac i mówić że będzie dobrze to Wy od razu na niego tak naskakujecie.. ;p

Opublikowano

Łańcuch mu się za mocno przykrócił :polew:

spoko loko do takich czempionów jak Ty czy Aydahoł to mu jeszcze brakuje :tongue4::decayed::naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Poziek mówisz że "przyganiał kocioł garnkowi" ?? :naughty: :naughty:

Opublikowano

Coś tu dziś nudą zalatuje..

nasza-klasa.jpg[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 10:36_________________________________________________Zdjęcie podpisane jako "Ja też mam golfa" :D

golfiqjpg.jpg

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 10:38_________________________________________________biednedzieci.jpg[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 10:41_________________________________________________sesyja.jpg

Zawsze marzyłem by miec sesje zdjeciową, wśród śmieci w jakimś bunkrze.. ;p :polew:

To jeszcze nie są dobre foty

Dajcie mi chwile a za raz zrobie upload dobrych fotek

Opublikowano

Raga przechodzi na monogamizm ? No no, na każdego przychodzi czas :decayed:

Opublikowano

Po koleji - tylko czytajcie opisy !!!!! :polew:

naszaklasa2.jpg

Opublikowano

Nic nie widze :decayed:

Opublikowano

Ragga się hajta...to ja nie ma być ciszy :naughty: :naughty: :naughty:

Cisza przed burzą :decayed:

Ragga się hajta...

a to z miłości? czy z miłości do :sexinbed: :gwizdanie:

Spojrzałem jak kisisz ogóra i powiedziałem se .." ni chu ja ..nie bede jak Krzyniek ruszał skórą do końca życia " :decayed::tongue4::polew: :polew:

Raga przechodzi na monogamizm ? No no, na każdego przychodzi czas :decayed:

Niet :fool::decayed:

Opublikowano

Ale Wy jesteście dla siebie przyjemni.. Zamiast chłopaka pocieszac i mówić że będzie dobrze to Wy od razu na niego tak naskakujecie.. ;p

a po co go oszukiwać..... :decayed::polew:
Opublikowano

Jak to ? - u mnie sie pokazuje :confused4:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 13:52_________________________________________________no nic - podaje link :)

http://picasaweb.google.com/oskaro1982/Funny?authkey=Gv1sRgCN_9pKGxzqjwbA#

Oskaro to z tym zakladem kremacyjnym niezłe.. A co do tych lasek na cmentarzu.. To mialem je wrzucać. Ale pomyślalem ze juz wszyscy to znają.. ;p

Opublikowano

Norbiak dawaj qwa foty wykresy itd :kox:

Ty kufa wiesz ile to roboty, wiater wieje i aparat bedzie drgał i mazaki wyjdo, a wykres jest w schowku, w tym po prawej stronie, bo w tym po lewej jest ładowarka do tel. Czułeniu to bogata wersia jest ma nawet dwa schowki i... tylko schowki :decayed:
Opublikowano
  • Autor

:mysli:

selection_168_74.jpg

Opublikowano

:mysli:

selection_168_74.jpg

Takie cudo na jednym uchu, w drugim słuchawka bluetooth, dodatkowo radio CB, ewentualnie nawigacja i antyradar i pierd***a, można dostać.[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 16:04_________________________________________________a co jeśli ktoś ma 2 telefony?

Opublikowano

a co jeśli ktoś ma 2 telefony?

Wtedy wisza mu 2 c**je za uszami.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.