Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chyba rybą z portu :decayed:

Oby nie śledziem :decayed:

a śledź to niby co :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ostrzegam, że Spanky zapowiedział, że nie będzie znał litości :kox:

Ten napompowany mięśniak zawsze błaga o litość jak przyjeżdża na spota więc pewnie znowu będzie błagał o to samo albo spęka i w ogóle nie przyjedzie - zaczaimy się z poźkiem na niego i znowu będzie wpier... :naughty::kox::silacz::yeee::evil:

Opublikowano

chyba rybą z portu :decayed:

Oby nie śledziem :decayed:

a śledź to niby co :decayed:

To mi raczej na dorsza wygląda.

Opublikowano

a śledź to niby co :decayed:

Ryba..tylko bardziej jebie niż ryba :decayed:

Opublikowano

Ostrzegam, że Spanky zapowiedział, że nie będzie znał litości :kox:

Ten napompowany mięśniak zawsze błaga o litość jak przyjeżdża na spota więc pewnie znowu będzie błagał o to samo albo spęka i w ogóle nie przyjedzie - zaczaimy się z poźkiem na niego i znowu będzie wpier... :naughty::kox::silacz::yeee::evil:

:nabijasie: Kutwa ja to chyba do tej pory nie wiem który Ogr to Spanky :decayed:

Ale będzie ostro :evil:

Opublikowano

Może ktoś jeszcze ma ochotę dopisać się na Paintball = Niedziela 21.06

Ostrzegam, że Spanky zapowiedział, że nie będzie znał litości :kox:

i nie będzie uciekał .... e co to za zabawa strzelać do nieruchomego celu a jeszcze tak jak Łukaszr pisze "napompowany mięśniak" to już w ogóle grzech nie trafić :gwizdanie: :polew:
Opublikowano

Może ktoś jeszcze ma ochotę dopisać się na Paintball = Niedziela 21.06

Ostrzegam, że Spanky zapowiedział, że nie będzie znał litości :kox:

To jednak 21.06 ??? - ja pisalem ze nie moge :kwasny:

Opublikowano

Może ktoś jeszcze ma ochotę dopisać się na Paintball = Niedziela 21.06

Ostrzegam, że Spanky zapowiedział, że nie będzie znał litości :kox:

To jednak 21.06 ??? - ja pisalem ze nie moge :kwasny:

toż jest dwie tury :cool1:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2009, 10:49_________________________________________________no chyba że zależy CI na postrzelaniu do Spanky_ego no to tylko jeden termin :decayed:
Opublikowano

mie sie nie otwiera cosik :thumbdown:

Opublikowano

Może ktoś jeszcze ma ochotę dopisać się na Paintball = Niedziela 21.06

Ostrzegam, że Spanky zapowiedział, że nie będzie znał litości :kox:

To jednak 21.06 ??? - ja pisalem ze nie moge :kwasny:

Jesteś na 28.06 :doh1: są dwie tury :wink4::naughty:

Wszyscy na biednego Spankeja się szykują :polew:

Leave Spanky alone ! :polew: :polew:

chris-crocker.jpg

Biorę go do swojej drużyny :decayed:

Opublikowano

czy leave :naughty:

Opublikowano

czy leave :naughty:

:polew: :polew: raczej !

Opublikowano

prezenterka pogody :good:

Opublikowano

czy leave :naughty:

:polew: :polew: raczej !

bo już myślałem że skazujesz go na życie sam na sam ze swoim bagnetem :decayed:

Opublikowano

Ostrzegam, że Spanky zapowiedział, że nie będzie znał litości :kox:

Ten napompowany mięśniak zawsze błaga o litość jak przyjeżdża na spota więc pewnie znowu będzie błagał o to samo albo spęka i w ogóle nie przyjedzie - zaczaimy się z poźkiem na niego i znowu będzie wpier... :naughty::kox::silacz::yeee::evil:

Wszyscy na biednego Spankeja się szykują :polew:

napisze krótko i zwięźle :

mięso armatnie mile widziane

ZAPRASZAM ... :naughty:

Opublikowano
:naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

Z paszczy słaba, ale reszta. :naughty:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2009, 11:20_________________________________________________Sorry za OT. Znaczy sie nie o d*pach.

Mam problem z autkiem. Jak jest ciepło, tak powyżej 15st i auto sie nagrzeje trzesie sie jak stary merc. Kuba od filiposzczaka twierdzi, ze to pompka moze byc (ze zlaczke w wydechu ("dyfuzor") mam ok) i zebym pojechal do jakiegosc goscia co jest obok Chojnackiego ale to ode mnie w ch*j daleko.

Nie zna ktoś kogoś kto się na pompce zna a jest troche bardziej w warszawie?

Dziekuje za uwage :hi:

Opublikowano

Siem

Potrzebuję jakiegoś machera od zawieszenia w wawie ... :confused4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.