Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jakies rady na mega kaca ??????

Nie pić dzień wcześniej :D

żadna rada :wallbash: przynajmniej jakbym wczoraj się nawalił to bym wiedział po czym zdycham a tak to zastanawiam się czym się tak zatrułem wczoraj :kwasny:
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Oddawaj Basię, chcę ja wreszcie poznać

Cicha zgrabna dziewczyna bardzo wierna Przemowi u mnie to nawet nie chce sprzatac :naughty:

Opublikowano

Jakies rady na mega kaca ??????

Nie pić dzień wcześniej :D

Mhh - logiczne choc malo wykonalne[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2009, 14:47_________________________________________________

Jakies rady na mega kaca ??????

Nie pić dzień wcześniej :D

żadna rada :wallbash: przynajmniej jakbym wczoraj się nawalił to bym wiedział po czym zdycham a tak to zastanawiam się czym się tak zatrułem wczoraj :kwasny:

Jak ktos chce sobie pozdychac nastepnego dnia to polecam kamikadze w klubokawiarni - zamiast wodki leja spiryt. :wallbash:

Rzyga sie po tym rewelacyjne :sick3:

Opublikowano

no od czegos nazwa musi byc :P

Opublikowano

Bry again. "wypoczęty" po weekendzie :hi:

Opublikowano
:hi: śpiochy [;
Opublikowano
:hi: a ja zdycham jeszcze :wallbash:
Opublikowano

naaaajssss :kox:

selection_175_77.jpg

Co jak co, ale ta dupcia to łaaadddnnaa jest.. Zawsze uważałem że brazylia to fajny kraj.. :>

Opublikowano

Siema :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Siema buba siema raggaman[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2009, 09:46_________________________________________________brazil433xq.jpg

Opublikowano

Ja też jeszcze lekko zdycham :kwasny: - ale i tak jest zdecyzdowanie lepiej niż wczoraj :kox:

Impra u Adriana - za***ista :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Siema buba siema raggaman[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2009, 09:46_________________________________________________brazil433xq.jpg

rzeczywiście - rodowita brazylijka :polew:[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2009, 09:53_________________________________________________

Ja też jeszcze lekko zdycham :kwasny: - ale i tak jest zdecyzdowanie lepiej niż wczoraj :kox:

Impra u Adriana - za***ista :kox: :kox: :kox:

była jakaś ?? :shocked:

Opublikowano

Aydaho czepiasz sie szczegółów.. :tongue4:

Opublikowano

TAk :D Ożenił się chłopak :polew:

I to po raz drugi :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Adrian będzie nosił dwie obrączki :decayed:[br]Dopisany: Czerwiec 15, 2009, 10:00:11 _________________________________________________Ale pucha :shocked::blink:

Opublikowano

Ktos wie czy cala Dolinka Sluzewiecka dostanie nowy asfalt? [na razie jest od sobieskiego do wilanowskiej i po jednej stronie do rosoła]

Jak tak, to niedlugo bede mogl nawet na 20" do pracy jezdzic :polew:

Opublikowano

Taa... i nie jest to dobry news, :no: bo oznacza, że przez najbliższe 15 lat nie będzie przebudowywana :disgust:

Opublikowano

A sa jakies plany przebudowy?

Opublikowano

goracecheerleaderki1.jpg w446.png

ona bedzie linie na jezdni rysowac :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.