Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie załamuj się taka jest stolica , a po za tym chyba się już przyzwyczaiłeś trochę śmigasz po Warszawce :naughty::tongue4:

Dobra spadam na spota Pzdr PIXI :hi:

tja;P teraz ciężko się przyzwyczaić jak co chwila się przeprowadzałem ale już na stałe osiadłem i powoli ogarniam nowe drogi :kox: też zaraz pojadę ;)
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

i jak tam spocik? dawno mnie nie bylo i musze to koniecznie nadrobić :) w tyg. sprzeglo juz bede mial nowe bo mi padlo po ostatnim zlocie a3-club.net i melduje sie w nastepny wtorek z Wami :)

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: firma Rondel :polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2009, 00:26_________________________________________________

i jak tam spocik? dawno mnie nie bylo i musze to koniecznie nadrobić :) w tyg. sprzeglo juz bede mial nowe bo mi padlo po ostatnim zlocie a3-club.net i melduje sie w nastepny wtorek z Wami :)

Jak bylo na na spocie ?? - mhhh, oglądales Tokyo Drift ? - bylo podobnie ale lepiej - same za***iste d*py, glosna muza, odpicowane A4 - to chleb powszedni na spotach w Promenadzie :kox:

Opublikowano

to chleb powszedni na spotach w Promenadzie :kox:

a na torwarze znowu Carmen Electra smażyła mi kiełbaski :gwizdanie: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

to chleb powszedni na spotach w Promenadzie :kox:

a na torwarze znowu Carmen Electra smażyła mi kiełbaski :gwizdanie: :kox: :kox: :kox:

To dziwne - to musiala sie tam przenisc jak pojechalismy juz do domu :kox:

Opublikowano

to chleb powszedni na spotach w Promenadzie :kox:

a na torwarze znowu Carmen Electra smażyła mi kiełbaski :gwizdanie: :kox: :kox: :kox:

To dziwne - to musiala sie tam przenisc jak pojechalismy juz do domu :kox:

Szwagier zapomniał dodać, że jego Carmen jest z lateksu, gumy i domieszki kauczuku na ustach :decayed:

Po dmuchaniu nie idzie się spać tylko zatyka się korek, żeby powietrze z niej nie uszło :D

Opublikowano

to chleb powszedni na spotach w Promenadzie :kox:

a na torwarze znowu Carmen Electra smażyła mi kiełbaski :gwizdanie: :kox: :kox: :kox:

może się tam za tydzień przeniesiemy.... ochroniarz się przypluł i ktoś mu powiedział żeby spier*** (się oddalił) :naughty::kox:
Opublikowano

to chleb powszedni na spotach w Promenadzie :kox:

a na torwarze znowu Carmen Electra smażyła mi kiełbaski :gwizdanie: :kox: :kox: :kox:

To dziwne - to musiala sie tam przenisc jak pojechalismy juz do domu :kox:

Szwagier zapomniał dodać, że jego Carmen jest z lateksu, gumy i domieszki kauczuku na ustach :decayed:

Po dmuchaniu nie idzie się spać tylko zatyka się korek, żeby powietrze z niej nie uszło :D

SYNU...nie wiesz jeszcze co cie czeka...a takiś odważny :gwizdanie:

Opublikowano

SYNU...nie wiesz jeszcze co cie czeka...a takiś odważny :gwizdanie

Wiem .. przeraża mnie to :decayed::song:

ochroniarz się przypluł i ktoś mu powiedział żeby spier***

Nie ma to jak kultura na wysokim poziomie.

Opublikowano

ochroniarz się przypluł i ktoś mu powiedział żeby spier*** (się oddalił) :naughty::kox:

niech zgadnę...oniak sypnął slangiem ? :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2009, 01:04_________________________________________________

SYNU...nie wiesz jeszcze co cie czeka...a takiś odważny :gwizdanie

Wiem .. przeraża mnie to :decayed::song:

niech cie nie przeraża...bo ci pałka nie stanie gdy będzie potrzeba :naughty::decayed:

Opublikowano

niech cie nie przeraża...bo ci pałka nie stanie gdy będzie potrzeba :naughty::decayed:

I znowu będzie problem :D

Ragga, tak źle i tak nie dobrze :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

bry :hi:

Opublikowano
  • Autor

:cygaro:

yrbyrybyrb...

Opublikowano

ochroniarz się przypluł i ktoś mu powiedział żeby spier*** (się oddalił) :naughty::kox:

niech zgadnę...oniak sypnął slangiem ? :naughty: :naughty:

nie, Kokos_owi puściły nerwy :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

nie, Kokos_owi puściły nerwy :gwizdanie: :decayed:

i skończyło sie to tylko na "spier.dalaj" ???? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

nie wierze :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ochroniarz się przypluł i ktoś mu powiedział żeby spier*** (się oddalił) :naughty::kox:

niech zgadnę...oniak sypnął slangiem ? :naughty: :naughty:

nie, Kokos_owi puściły nerwy :gwizdanie: :decayed:

to co chciał ten ochraniacz? doj*b... się za rzucanie petów?

Opublikowano

nie, Kokos_owi puściły nerwy :gwizdanie: :decayed:

i skończyło sie to tylko na "spier.dalaj" ???? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

nie wierze :decayed:

tak bo Kokos siedział już w aucie i nie chciało mu się wysiadać :wink4:[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2009, 08:06_________________________________________________

to co chciał ten ochraniacz? doj*b... się za rzucanie petów?

używanie sygnału dźwiękowego :decayed:
Opublikowano

niech cie nie przeraża...bo ci pałka nie stanie gdy będzie potrzeba :naughty::decayed:

Za młody jestem żeby mi narzędzie odmówiło posłuszeństwa :decayed:

I znowu będzie problem :D

Ragga, tak źle i tak nie dobrze :polew: :polew: :polew:

Kaine problem :tongue4:

Opublikowano

Widzę, że zaczynacie robić na spotach oborę. :D

Może zgadajcie się w klubem BMW. :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.