Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Widzę, że zaczynacie robić na spotach oborę. :D

Może zgadajcie się w klubem BMW. :naughty:

Te te od BeMeWe wara :decayed:
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Widzę, że zaczynacie robić na spotach oborę. :D

Może zgadajcie się w klubem BMW. :naughty:

Trzeba by bylo wtedy jakies gustowne, klubowe dresy zamówić :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: widze ze wesolo wczoraj bylo :naughty:

Widzę, że zaczynacie robić na spotach oborę. :D

Może zgadajcie się w klubem BMW. :naughty:

Trzeby bylo wtedy jakieg gustowne klubowe dresy zamówić :gwizdanie:

i dzisiaj tez sie zaczyna :gwizdanie:

Opublikowano

Widzę, że zaczynacie robić na spotach oborę. :D

Może zgadajcie się w klubem BMW. :naughty:

Trzeba by bylo wtedy jakies gustowne, klubowe dresy zamówić :gwizdanie:

Co jak co.. Ale ja kur** dresu nie założe.. No chyba że będzie różowy.. :polew:

:hi: yrB [br]Dopisany: 17 Czerwiec 2009, 09:23_________________________________________________Oskaro, a tak swoją drogą to chciałbym cie w dresie zobaczyc..

Napewno wyglądałbyś seksownie.. ;p :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Trzeba by bylo wtedy jakies gustowne, klubowe dresy zamówić :gwizdanie:

ty ty od dresików wara :decayed::naughty:

Opublikowano

Elo :hi:

Opublikowano

Kto jezdzi czerwonym avantem B5 na blachach WH [naklejka+ramki] ?

Opublikowano

Kto jezdzi czerwonym avantem B5 na blachach WH [naklejka+ramki] ?

Ja, a co? :baseball:

:decayed:

Opublikowano

nie, Kokos_owi puściły nerwy :gwizdanie: :decayed:

i skończyło sie to tylko na "spier.dalaj" ???? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

nie wierze :decayed:

a zaczeło się tak niewinnie - zatrabiłem na Oskara, on na mnie -> ja znowu a potem dołączyło do nas pozostałe stado i 'sekiurity' omal nie zemdlał :decayed:

ale za to miał praaaawdziwy ....dzwięk przestrzenny :polew: :polew:

Opublikowano

To pasuje do tego wątku: :decayed:

[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2009, 11:15_________________________________________________Norbi, co za beemke se kupiełeś? Dawaj foty. :wink4:
Opublikowano

nie, Kokos_owi puściły nerwy :gwizdanie: :decayed:

i skończyło sie to tylko na "spier.dalaj" ???? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

nie wierze :decayed:

a zaczeło się tak niewinnie - zatrabiłem na Oskara, on na mnie -> ja znowu a potem dołączyło do nas pozostałe stado i 'sekiurity' omal nie zemdlał :decayed:

ale za to miał praaaawdziwy ....dzwięk przestrzenny :polew: :polew:

O jebacze!!! :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2009, 11:19_________________________________________________

To pasuje do tego wątku: :decayed:

[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2009, 11:15_________________________________________________Norbi, co za beemke se kupiełeś? Dawaj foty. :wink4:

Kurna każdy chce foty,a ja nie mam fotów. Poza tym u mnie na wsi tak net bangla,że jakbym zaczął wrzucać na ksiakiegoś picasa czy cuś to do wiesny trzebabyło by czekać. w każdem bądź razie 330Dyyy kompi :decayed:, czyli jak to Oniak mawia kupa :polew:[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2009, 11:23_________________________________________________Słuchajcie ogry znajoma poszukuje A4 B6 i przesłała mi stronkę z alledżro jakie modele bierze pod uwagę, oceńcie i napiszcie który w/g Was jest warty obejrzenie, co zawiera pakiet S-Line i generalnie na co zwrócić uwagę przy wyborze 1.9 PD.

http://moto.allegro.pl/18065_b6_2000_2004.html?id=18065&shops=&hide_categories_form=0&motoad=0&state=0&city=&view=gtext&order=t&buy=0&listing_sel=2&listing_interval=7&price_from=&price_to=34000&a_text_i%5B1%5D%5B0%5D=2001&a_text_i%5B1%5D%5B1%5D=2003&a_text_i%5B4%5D%5B0%5D=&a_text_i%5B4%5D%5B1%5D=&a_text_i%5B5%5D%5B0%5D=&a_text_i%5B5%5D%5B1%5D=2000&a_enum%5B12%5D=all&a_enum%5B13%5D=all&a_text_i%5B14%5D%5B0%5D=130&a_text_i%5B14%5D%5B1%5D=&a_enum%5B15%5D=all&a_enum%5B16%5D=2&a_enum%5B178%5D=all&a_enum%5B199%5D=a

Opublikowano

Kurna każdy chce foty,a ja nie mam fotów. Poza tym u mnie na wsi tak net bangla,że jakbym zaczął wrzucać na ksiakiegoś picasa czy cuś to do wiesny trzebabyło by czekać. w każdem bądź razie 330Dyyy kompi :decayed:, czyli jak to Oniak mawia kupa :polew:

Kupa czy nie, do Ciebie Dy nie pasuje. :decayed:

Chciaż z drugiej strony do mnie też nie... :wink4:

Opublikowano

Kurna każdy chce foty,a ja nie mam fotów. Poza tym u mnie na wsi tak net bangla,że jakbym zaczął wrzucać na ksiakiegoś picasa czy cuś to do wiesny trzebabyło by czekać. w każdem bądź razie 330Dyyy kompi :decayed:, czyli jak to Oniak mawia kupa :polew:

Kupa czy nie, do Ciebie Dy nie pasuje. :decayed:

Chciaż z drugiej strony do mnie też nie... :wink4:

Ale to Dyyy ładnie wymiata, nie wiem czy jeźziłeś Oniakowozem, podobne odczucia.
Opublikowano
Kupa czy nie, do Ciebie Dy nie pasuje. decayed

Co za różnica czy D czy PB , ma za***rdalać. :)

Opublikowano
Kupa czy nie, do Ciebie Dy nie pasuje. decayed

Co za różnica czy D czy PB , ma za***rdalać. :)

karewa nikt nie ma takiego talentu do przekazywania zwięzłej informacji jak oniak :decayed::kox:

Opublikowano

Panowie ... gdzie w W-wie znajde sprawdzonego sprzedawce CB-Radia ???

jakies namiary,kontakty itp ...

Opublikowano

Ja się z chęcią ustawie z tym Dyyy :gwizdanie:

Spaky Aleje Jerozolimskie 228 to jest stacja Orlenu obok Mastersa chłopaki są kotami w CB :good:

Opublikowano

Panowie ... gdzie w W-wie znajde sprawdzonego sprzedawce CB-Radia ???

Moge polecic

http://cbradio24.pl

Opublikowano

Panowie ... gdzie w W-wie znajde sprawdzonego sprzedawce CB-Radia ???

jakies namiary,kontakty itp ...

W legionowie na Warszawskiej, w pawilonach na górze jest niezły sklepik. Ja sie tam zaopatrywałem i jestem zadowolony. Instalacja przebiegła szybko i pomyślnie..

Opublikowano

Siemaneczko :)

Może jakiś obiadek? Chińczyk, pizza, sałatka?

W legionowie na Warszawskiej, w pawilonach na górze jest niezły sklepik. Ja sie tam zaopatrywałem i jestem zadowolony. Instalacja przebiegła szybko i pomyślnie..

Potwierdzam, potwierdzam. Chłopaki znaja się na rzeczy i do tego sa bardzi mili i pomocni. A ceny tez mają bardzo przystepne :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.