Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siemaneczko :)

Może jakiś obiadek? Chińczyk, pizza, sałatka?

W legionowie na Warszawskiej, w pawilonach na górze jest niezły sklepik. Ja sie tam zaopatrywałem i jestem zadowolony. Instalacja przebiegła szybko i pomyślnie..

Potwierdzam, potwierdzam. Chłopaki znaja się na rzeczy i do tego sa bardzi mili i pomocni. A ceny tez mają bardzo przystepne :)

.i.Kali.i. widze ze z Legionowa jestes :)

A obiadek by sie przydał.. Moze jakiś chinol.. :P Np. Złoty smok :)[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2009, 14:31_________________________________________________http://www.mototube.pl/film/59/oslepiony-przez-fotoradar-1/[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2009, 14:32_________________________________________________

O ku*** dużo z niego zostało.. :/ :shocked:

Opublikowano

Ajdahouuu zweryfikowałem twoja wczorajszą wypowiedź na temat wpisania się na listę Paintballerów :chytry:

Chciałeś zagarnąć sobotę 27.06.. Razem z Flayerem - Jeśli pasuje Ci (Wam) przyszła Niedziela (21.06) to zapraszam :good: :good:

Na niedzielę są miejsca. Dwa na pewno.. :kox:

Opublikowano

dzięki ale w tą niedziele nie dam rady :kwasny:

Opublikowano

Do przyszłej niedzieli postaram się rozwiązać problemy więc miejsce na 90% będzie :good: W razie gdybys miał ochotę przyjebać serię :naughty:

Opublikowano

Mnie w ta niedziele nie ma w wawie... :cool1:

Opublikowano

W razie gdybys miał ochotę przyjebać serię :naughty:

sie wie :decayed:

Opublikowano

i.Kali.i. widze ze z Legionowa jestes :)

A obiadek by sie przydał.. Moze jakiś chinol.. :P Np. Złoty smok

jakby nie patrzeć Legionowo to moja mała ostoja :)

A na obiadek dzisiaj Cielęcina Specjalna Azjatycka na Ostro :) Co prawda nie ze złotego smoka ale równie dobrego chińczyka mamy przy firmie:)

Pomoże ktoś?

http://www.a4-klub.pl/smf/all_bez_znaczkow_czy_ze_znaczkami-t933.150.html

Opublikowano
Opublikowano

Spaky Aleje Jerozolimskie 228 to jest stacja Orlenu obok Mastersa chłopaki są kotami w CB :good:

http://www.allegro.pl/item654179215_cb_radio_alan_109_ic_100_hustler_sklep_w_wa.html

tu masz jedną z ich aukcji, ja właśnie jestem w trakcie zakupu jakiegoś eko zestawu dla początkującego a właściwie powracającego do zabawy po 15 latach.

Panowie ... gdzie w W-wie znajde sprawdzonego sprzedawce CB-Radia ???

Moge polecic

http://cbradio24.pl

drożej na zestawie podanym wyżej prawie 10% drożej, akurat tyle co kosztuje strojenie zestawu

Opublikowano

przyjebać serię :naughty:

ale komuś ???

czy na klate ?? :decayed:

Opublikowano

przyjebać serię :naughty:

ale komuś ???

czy na klate ?? :decayed:

mamo :D

Opublikowano

było :cool1:
Opublikowano

jakby nie patrzeć Legionowo to moja mała ostoja :)

A na obiadek dzisiaj Cielęcina Specjalna Azjatycka na Ostro :) Co prawda nie ze złotego smoka ale równie dobrego chińczyka mamy przy firmie:)

Nie taka mała.. Wiem coś na ten temat. A co do obiadku, to gdzie takie pyszności serwują??

Opublikowano

Seria NA KLATĘ ? :polew: Ale zwyrol ! :nabijasie:

Opublikowano

Seria NA KLATĘ ? :polew: Ale zwyrol ! :nabijasie:

żebyś sie chłopcze w niedziele nie musiał przekonać jak "to" smakuje :polew: :polew: :polew::kox:

Opublikowano

Seria NA KLATĘ ? :polew: Ale zwyrol ! :nabijasie:

żebyś sie chłopcze w niedziele nie musiał przekonać jak "to" smakuje :polew: :polew: :polew::kox:

Boli jak hoooy :evil:

I fajne siniaki się po tym ma :naughty:

Opublikowano

No ciekaw w jestem jaki z Ciebie wyjdzie :P

Pewnie będziesz siedział godzinami w tym lesie w jakis krzorach.. Zchowany za korzeniem.. A jedyne co usłyszysz przed moim strzałem to swój własny ciężki oddech i kapiące Ci ze strachu gluty :evil:

blair-witch-2.jpg

Opublikowano

Zchowany za korzeniem.

Wiedziałem, że Korzeń jest po ciemnej stronie mocy :D:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.