Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema dzikusy, jak tam PENTHOUSE się czuję? Mnie całe plecy i brzuch do tej pory jeszcze boli ze śmiechu. :notworthy:

Ja może nie PENTHOUSE :wink4: , ale podobnie do Ciebie wszystkie mięśnie mnie bolą i brzuch ze śmiechu też. Dzięki za sobotnią noc :naughty: :naughty: :naughty:

Wszystko co złe to wina Oniaka :tongue4::cool1:

Dla nas jesteś już w PENTHOUSE TEAM :kox: :kox: :kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

http://www.popsex.pl/11286/pomyleniec/

Suli, musisz koniecznie to obejrzeć :)

Zajebioza :kox: :kox: :kox:

Zobaczcie 1:37 - tak się kończą skoki w mieście :polew: :polew: :polew: :polew:

Siema dzikusy, jak tam PENTHOUSE się czuję? Mnie całe plecy i brzuch do tej pory jeszcze boli ze śmiechu. :notworthy:

Ja może nie PENTHOUSE :wink4: , ale podobnie do Ciebie wszystkie mięśnie mnie bolą i brzuch ze śmiechu też. Dzięki za sobotnią noc :naughty: :naughty: :naughty:

Wszystko co złe to wina Oniaka :tongue4::cool1:

Taa :yes2:On jest temu winien :naughty:

Saturday night fever :travolta::punk: połączone z pool party :beach::dance2:

Ja powolutku dochodzę do siebie :> Jak dobrze, że wziąłem sobie urlop :decayed:

Idę zrobić sobie poranną kawę :> :kawa:

Opublikowano

Wszystko co złe to wina Oniaka :tongue4::cool1:

chyba Wojtka - straszny to nerwus :decayed:

Opublikowano

Wszystko co złe to wina Oniaka :tongue4::cool1:

chyba Wojtka - straszny to nerwus :decayed:

Wszystko przez teściową, że go nie powstrzymała :)

Opublikowano

Wszystko co złe to wina Oniaka :tongue4::cool1:

chyba Wojtka - straszny to nerwus :decayed:

Wszystko przez teściową, że go nie powstrzymała :)

Tesciowa wygladala na grozna - gdyby nie zona Wojtka to Oniak by dostal od niej wp***dol :polew:

A swoja drogą - ktoś powinien nagrać te akcje

Opublikowano

Wszystko co złe to wina Oniaka :tongue4::cool1:

chyba Wojtka - straszny to nerwus :decayed:

Wszystko przez teściową, że go nie powstrzymała :)

bała się że Wojtas ją potem ukaże ... w p......upke :polew:

Opublikowano

Wszystko co złe to wina Oniaka :tongue4::cool1:

chyba Wojtka - straszny to nerwus :decayed:

Wszystko przez teściową, że go nie powstrzymała :)

bała się że Wojtas ją potem ukaże ... w p......upke :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Jebłem :kox: :kox:

Opublikowano

Wszystko co złe to wina Oniaka :tongue4::cool1:

chyba Wojtka - straszny to nerwus :decayed:

Wszystko przez teściową, że go nie powstrzymała :)

bała się że Wojtas ją potem ukaże ... w p......upke :polew:

Ale tylko paluszkiem :decayed:

Opublikowano

Ale tylko paluszkiem :decayed:

:doh1:

12h snu :)

:bry:

Opublikowano

oskar i adaś, dajcie mi ta fote ze srednia predkoscia z autobahna :evil:

Opublikowano

oskar i adaś, dajcie mi ta fote ze srednia predkoscia z autobahna :evil:

Jest na Adasia telefonie

Opublikowano

oskar i adaś, dajcie mi ta fote ze srednia predkoscia z autobahna :evil:

Proszu :naughty:

dsc01011mnf.jpg

Opublikowano

Z takimi srednimi porusza się nasz P-TEAM :cool1:

Opublikowano

oskar i adaś, dajcie mi ta fote ze srednia predkoscia z autobahna :evil:

Proszu :naughty:

dsc01011mnf.jpg

Z takimi srednimi porusza się nasz P-TEAM :cool1:

a ta żółta ikona powyżej informuje, że jeszcze nie gotowi na Karaoke :polew: :polew:

Opublikowano

A tak naprawde to byla srednia Strykow - pierwsze bramki. Pozniej nam spadla mocno przez dlugi postoj na orlenie i bramki.

...ale od bramek do bramek bylo caly czas ~200 :cool1:

Opublikowano

fly_bry_0.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew:

fly_bry_1.jpg

:kox: :kox: :kox:

Opublikowano

oskar, adas, adrian... ale z Was buraki :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

oskar, adas, adrian... ale z Was buraki :polew: :polew: :polew:

No coz - FAKT :wink4:

Opublikowano

Widac, ze z Warszawy :decayed:

Opublikowano

Jak wszyscy mają PENTHOUSE TEAM w podpisie to ja też :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.