Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przerabiałem to samo w eSie, palnikiem dało rade, wahacze w miare świeże do wymiany, teraz mam bemewe a tam śruby ze złota są i problemu nie ma :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mechanik skapitulował, powiedział, że może wziąć palnik, ale trzeba będzie wymienić wahacze..

No więc teraz zakłada mi spowrotem prawą stronę i wyjeżdzam dzisiaj z wkurwem i na rozje*anym zawieszeniu :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

no to chu.jnia :thumbdown:

Przerabiałem to samo w eSie, palnikiem dało rade, wahacze w miare świeże do wymiany, teraz mam bemewe a tam śruby ze złota są i problemu nie ma :decayed:

I w piz*u :thumbdown: :thumbdown:

pojade jeszcze do innego, jak będzie to samo to będziemy palić..

Opublikowano

Moskal i jak się to skończyło w końcu ?

skończyło się :

1. palnik

2. woda

3. młot tzw "Julian" waga 5kg :decayed:

pojade jeszcze do innego, jak będzie to samo to będziemy palić..

inaczej sie nie da , tylko niech ci przesmaruje potem jakimś konkretnym smarem te śruby żebyś za rok znowu nie miał problemów :good:

Opublikowano

Dobra.. tak czy siak pojade do innego.. Ten mnie już wystarczająco wkurwił z rana.. :angry:

Opublikowano

ja nie Vag-owałem tego nigdy, a ostatnio nie bardzo mam jak pojawiać się na spotach, na Vag-owaniu nie znam się zupełnie, więc wole się sam nie dotykać - więcej szkody niż pożytku może z tego wyniknąć

Opublikowano

teraz mam bemewe

naprawde nie masz sie czym chwalić , nie jest to powód do dumy :kox: :kox: :kox::polew: :polew:

Opublikowano

ciekawe kiedy do eSy wroci. wszyscy sie ciesza i takie pozytywne opinie sa o tym be em wu :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

teraz mam bemewe

naprawde nie masz sie czym chwalić , nie jest to powód do dumy :kox: :kox: :kox::polew: :polew:

:polew:

Opublikowano

teraz mam bemewe

naprawde nie masz sie czym chwalić , nie jest to powód do dumy :kox: :kox: :kox::polew: :polew:

:ssij:
Opublikowano

teraz mam bemewe

naprawde nie masz sie czym chwalić , nie jest to powód do dumy :kox: :kox: :kox::polew: :polew:

:ssij:

chyba właśnie tego chciał :decayed:

Opublikowano

Ale cipki Wy moje pociesze Was,żed podkładka pod rejestrację to A4 klub :tongue4:

Opublikowano

Ale cipki Wy moje pociesze Was,żed podkładka pod rejestrację to A4 klub :tongue4:

sponsored by ................ ??? :naughty:

Opublikowano

No ostatnim spociku w Promenadzie (07.07.2009) jeden z klubowiczów (czerwone B5 1,8T nr.rej. WM XXXXX) uświadomił mi, że przez klimatronik też można diagnozować :kox:

Odezwij się stary na PW, bo mam do ciebie kilka pytań odnośnie LPG.

Poooooooooooooooooooozdro.

Opublikowano

Ale cipki Wy moje pociesze Was,żed podkładka pod rejestrację to A4 klub :tongue4:

sponsored by ................ ??? :naughty:

baj Ajdahołu ofkors, senkju szefuńciu :hi:
Opublikowano

Ale cipki Wy moje pociesze Was,żed podkładka pod rejestrację to A4 klub :tongue4:

no , wybroniłeś sie chłopaku :good:

Opublikowano

Ale cipki Wy moje pociesze Was,żed podkładka pod rejestrację to A4 klub :tongue4:

sponsored by ................ ??? :naughty:

baj Ajdahołu ofkors, senkju szefuńciu :hi:

loj żartujem przeca :decayed:

Opublikowano

który to potracił niewidomego na Ursynowie - przyznać się ???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.