Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Szalom Panowie :)

Dawno tu nie zaglądałem, jakoś tak spokojnie się zrobiło - chyba wszystkie laski.jpg nad morze pojechały :-)

Miłego!

JaroD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JaroD, wiesz.. im też się urlop należy.. Sam wiesz jak one ciężko pracują. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy ktoś może mi zVAG-ować klekota dzisiaj w Wawce? :mysli:

weź worek piniędzy i napewno ktoś sie znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzwonił do mnie mechanik z wymiany amorów, z lewej strony z górnego wahacza nie może wyciągnąć śruby poprzecznej (wahacze wymieniane rok temu - mówi, że ta śruba która jest tam włożona, jest cała zardzewiała ze zjechanym gwintem :shocked: - pewnie nie wymienili mi śrub, albo tylko tej jednej :wallbash:). Stwierdził, że jesli nie da rady jej wykręcić, to musi odpalać palnik, ale po takim zabiegu wahacz będzie do wymiany. - kur*wa nie ma innego sposobu ? Czy ten mechanik jest po prostu niedołężny ? :blink: Bo jak On ma zamiar popalić mi wahacze to ja pierdziele taką robotę..

_________________________________________________

gdzie wtryski mozna sprawdzić?

sprawdzają wtryski, ustawiają kąty, przeczyszczają wszystkie przewody doprowadzające, gwarancja satysfakcji etc.

http://www.imperiumx.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy ktoś może mi zVAG-ować klekota dzisiaj w Wawce? :mysli:

ale co chcesz - tylko diagnostyka błędów ? czy pełne logi stat/dynamik ? [br]Dopisany: 09 Lipiec 2009, 09:56_________________________________________________

Właśnie dzwonił do mnie mechanik z wymiany amorów, z lewej strony z górnego wahacza nie może wyciągnąć śruby poprzecznej (wahacze wymieniane rok temu - mówi, że ta śruba która jest tam włożona, jest cała zardzewiała ze zjechanym gwintem :shocked: - pewnie nie wymienili mi śrub, albo tylko tej jednej :wallbash:). Stwierdził, że jesli nie da rady jej wykręcić, to musi odpalać palnik, ale po takim zabiegu wahacz będzie do wymiany. - kur*wa nie ma innego sposobu ? Czy ten mechanik jest po prostu niedołężny ? :blink: Bo jak On ma zamiar popalić mi wahacze to ja pierdziele taką robotę..

_________________________________________________

sprawdzają wtryski, ustawiają kąty, przeczyszczają wszystkie przewody doprowadzające, gwarancja satysfakcji etc.

http://www.imperiumx.pl/

qr** jakiś kowal nie mechanik - odrdzewiacz penetrujący niech sobie kupi. da radę bez palnika - co najwyzej może to trochę podgrzac ale nie topić wahacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę sprawdzić ciśnienie na ABS-ie, mam wrażenie że czasem nieznacznie słabnie ciśnienie w hamulcach, przy okazji sprawdził bym błędy w tym standardowy problem z nadmucham na szybę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę sprawdzić ciśnienie na ABS-ie, mam wrażenie że czasem nieznacznie słabnie ciśnienie w hamulcach, przy okazji sprawdził bym błędy w tym standardowy problem z nadmucham na szybę.

a czy my tego nie sprawdzaliśmy już jakiś czas temu na spocie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stwierdził, że jesli nie da rady jej wykręcić, to musi odpalać palnik, ale po takim zabiegu wahacz będzie do wymiany. -

po odpaleniu palnika obydwa górne bedziesz miał do wymiany , bo popali ci gumy przy sworzniach. :thumbdown:

niestety innej metody na zapieczoną poprzeczną śrube niema. wiem bo przerabiałem :thumbdown:

fajans jakiś kowal nie mechanik - odrdzewiacz penetrujący niech sobie kupi. da radę bez palnika - co najwyzej może to trochę podgrzac ale nie topić wahacz

Jak ja wymieniałem to miałem do dyspozycji całą game odrdzewiaczy , smarów itp firmy Wurth i Berner , pracują u nas ekipy niemieckie które używają tylko chemii tych dwóch producentów.

i uwierz mi że nie dały rady :thumbdown: tylko w moim przypadku ta śruba nie była odkręcana od 1995 roku.

i z palnikiem to nie chcodzi o stopienie wachacza tylko gumy przy sworzniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można przeciąć kątówką po środku i po sprawie. Jest jeszcze taki środek jak zamrażacz, może on coś da radę.[br]Dopisany: 09 Lipiec 2009, 10:26_________________________________________________A co tam! Też se coś wrzucę :>

http://nasza-klasa.pl/profile/27254711/gallery/album/2/3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można przeciąć kątówką po środku i po sprawie. Jest jeszcze taki środek jak zamrażacz, może on coś da radę.

ja przecinałem w dwóch miejscach i ch.uj to dało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy ktoś może mi zVAG-ować klekota dzisiaj w Wawce? :mysli:

YO

Jak podjedziesz do mnie na Mokotów i wiesz jak to sprawdzic to mogę Ci użyczyć VAG'A

--------------

Czy jest już gotowośćna zlot ? Wóda kupiona ? Laski zamówione ? Żony w domach ? :decayed::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wóda kupiona ?

NIE

Laski zamówione ?

NIE

Żony w domach ?

NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wóda kupiona ?

NIE

Laski zamówione ?

NIE

Żony w domach ?

NIE

Niedobrze, albo żona czyta Twoje wiadomosci na forum ? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedobrze, albo żona czyta Twoje wiadomosci na forum ? :wink4:

nie , poprostu nie jade na zlot :kox: :kox: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można przeciąć kątówką po środku i po sprawie. Jest jeszcze taki środek jak zamrażacz, może on coś da radę.

ja przecinałem w dwóch miejscach i ch.uj to dało

Mechanik skapitulował, powiedział, że może wziąć palnik, ale trzeba będzie wymienić wahacze..

No więc teraz zakłada mi spowrotem prawą stronę i wyjeżdzam dzisiaj z wkurwem i na rozje*anym zawieszeniu :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Moskal i jak się to skończyło w końcu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mechanik skapitulował, powiedział, że może wziąć palnik, ale trzeba będzie wymienić wahacze..

No więc teraz zakłada mi spowrotem prawą stronę i wyjeżdzam dzisiaj z wkurwem i na rozje*anym zawieszeniu :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

no to chu.jnia :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...