Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A może chciała się umówić, a migdałek oporny był - kobiety, to mściwe bestyje :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A masz w swojej B5 ori czujnik to z checia przyjade :decayed:

ja ze swojego strucla wywaliłem wszystkie niepotrzebne elementy typu czujniki , odchudzam go :naughty:

Opublikowano

A masz w swojej B5 ori czujnik to z checia przyjade :decayed:

ja ze swojego strucla wywaliłem wszystkie niepotrzebne elementy typu czujniki , odchudzam go :naughty:

... żeby mógł ucieć przed natrętnymi kobietami ...

A może raczej je dogonić :decayed:

Opublikowano

... żeby mógł ucieć przed natrętnymi kobietami ...

przed tym nie da sie uciec :kox: :kox:

Opublikowano

Ja też odchudzam !

Osłonę pod silnikiem odchudzam regularnie o drobne elementy, coś od czasu do czasu wypierdzę przez wydech, tu uszczelka, tu śrubka, to kratka ze zderzaka i powiem Wam, że idzie skurw*iel co raz lepiej.. :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Z powodu upałów, dziś spot przeniesiony pod parasolki z przodu promenady :kox:

Opublikowano

Z powodu upałów, dziś spot przeniesiony pod parasolki z przodu promenady :kox:

Taaa!

I w programie ślinotok :slina:

Na widok zimnego piwa :wallbash:

Opublikowano

Ja też odchudzam !

Osłonę pod silnikiem odchudzam regularnie o drobne elementy, coś od czasu do czasu wypierdzę przez wydech, tu uszczelka, tu śrubka, to kratka ze zderzaka i powiem Wam, że idzie skurw*iel co raz lepiej.. :naughty: :naughty: :naughty:

ja osłone dopiero bede zakładał , ale też pewnie zaraz ją zgubie :>

ostatnio mi sie odchudza auto bo gubie gdzieś płyn chłodniczy :decayed:

Opublikowano

Spot rewela, dawno tylu beemek na raz nie widziałem :decayed:

Opublikowano

Spot rewela, dawno tylu beemek na raz nie widziałem :decayed:

Ty byś lepiej na zlot pojechał, :bicz: a nie tylko te spoty i spoty :decayed:

Opublikowano

Spot rewela, dawno tylu beemek na raz nie widziałem :decayed:

Ty byś lepiej na zlot pojechał, :bicz: a nie tylko te spoty i spoty :decayed:

popieram przedmówczynię :> :> :>

to niesamowite :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Wiciu kochanie, najlepsze życzenia urodzinowe :kox:

Zdrowia, szczęścia, pomarańczy niech ci A. nago tańczy :>

Opublikowano

to niesamowite :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

A u was jak zwykle rodzinna atmosfera. :D

Opublikowano
  • Autor

Witek 100lat :drunk:

Opublikowano

to niesamowite :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

A u was jak zwykle rodzinna atmosfera. :D

Zawsze :decayed:

Opublikowano

Witek 100 lat :>

bry brymowicze :hi:

Opublikowano

Jako, że nie mam już eSy Poziek powiedział,że nie mogę jechać na zlot ;( więc zostaję...

Opublikowano

Wiciu! Wszystkiego najlepszego! To kiedy stawiasz wódkę? :decayed:

Opublikowano

100 lat, 100 lat.. :drunk:

Opublikowano

100 lat Vi(p)ciu :>

:bry:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.