Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

300 to maks co za to mogę dać.. :D

no ja mam takie za 350 , wytłumione drzwi , kupe roboty i czasu wsadziłem a grają tak średnio no i jeden sie już wysrał :thumbdown:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

300 to maks co za to mogę dać.. :D

no ja mam takie za 350 , wytłumione drzwi , kupe roboty i czasu wsadziłem a grają tak średnio no i jeden sie już wysrał :thumbdown:

Trudno :decayed:

Na pewno bedzie lepiej niż na naszych 130mm :wink4:

A wsadziłem sobie tubę w bagażnik i teraz mi nie domaga przód :gwizdanie:

_________________________________________________

Ps. Kupiłem te Kayaby.

Opublikowano

HERTZ ESK 165 slyszalem ze daja rade (jesli chodzi o stosunek ceny do jakosci). nie wiem ile w tym prawdy

Opublikowano

ja Ci mogę sprzedać moje hertza hsk 16 cm, to sobie kupie lepsze :)

Opublikowano

ja Ci mogę sprzedać moje hertza hsk 16 cm, to sobie kupie lepsze :)

hał macz ? :naughty:

Opublikowano

Moskal nie rób sobie ze mnie jajec :decayed: 850zł za głośniki :evil:

Nie mam aż tak dobrego słuchu :D

300 to maks co za to mogę dać.. :D - właśnie kupuję amortyzatory sprężyny i poduszki pod silnik i skrzynię.. :wink4:

Nosfer ile za poduszki pod silnik i skrzynie placisz?

Opublikowano

Jeszcze nie wiem, przy wymianie amorów zobaczę która poszła. Wiem, że poduszka lewa FEBi 170zł / Lemf - 185zł .

Wcześniej wsadziłem zamiennik :no: - 3 miesiące...

Opublikowano

Siema Panowie

Będzie kto jutro na spocie? Ja po wielu próbach będę pierwszy raz i parę pytań będę miał. Mam nadzieję że pomożecie>

Pozdrawiam

Piotrek

Opublikowano

Ktoś pewnie będzie.. :dontknow:

Opublikowano

Ktoś pewnie będzie.. :dontknow:

będą dwie no prawie trzy stałe bywalczynie: Norbiasta, Spankyówna no i Pozia ale ta ostatnia to na Torwarze grilluje :gwizdanie:
Opublikowano

Ktoś pewnie będzie.. :dontknow:

Niech ktoś weźmie VAG-a :polew: :polew:[br]Dopisany: 06 Lipiec 2009, 12:55_________________________________________________Nosferku wiem kto ma 4 sprężynki od 1BE do sprzedania ale temat już chyba nie aktualny...

Opublikowano

Norbiastą i Pozię może nawet widziałeś..

fat-girls-and-fries.JPG

Spanky`ówna robiła fotę, zagryzając nogą z dzika.. Dziewczyny mówiły, że impreza była przednia. :nabijasie:

_________________________________________________

Nosferku wiem kto ma 4 sprężynki od 1BE do sprzedania ale temat już chyba nie aktualny...

Taaaa.. kupiłem

https://ssl.allegro.pl/item671743822_amortyzatory_audi_a4_passat_b5_firmy_kyb_sprezyny.html

Opublikowano

No mła standardowo będzie z waginą, ja podpinam Spankey zczytuje, Poziowy tłumaczy :decayed:

Opublikowano

HERTZ ESK 165 slyszalem ze daja rade (jesli chodzi o stosunek ceny do jakosci). nie wiem ile w tym prawdy

z du.py ten stosunek :thumbdown: , z prawej strony już pierdzi i to pod wzmakiem 4x60 , ogólnie kupa

ja Ci mogę sprzedać moje hertza hsk 16 cm, to sobie kupie lepsze :)

Adam nie wciskaj koledze lipy

Opublikowano

Adam ma HSK, a nie ESK :wink4: I chce mi je sprzedać za nieco ponad 200zł.. :naughty:

Opublikowano

z du.py ten stosunek :thumbdown:

Moze byc i taki :banan1:

Opublikowano

No mła standardowo będzie z waginą, ja podpinam Spankey zczytuje, Poziowy tłumaczy :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Norbiastą i Pozię może nawet widziałeś..

fat-girls-and-fries.JPG

Spanky`ówna robiła fotę, zagryzając nogą z dzika.. Dziewczyny mówiły, że impreza była przednia. :nabijasie:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Norbiastą i Pozię może nawet widziałeś..

fat-girls-and-fries.JPG

Spanky`ówna robiła fotę, zagryzając nogą z dzika.. Dziewczyny mówiły, że impreza była przednia. :nabijasie:

Wreszcie forum odżyło :laghing2:

Opublikowano

Adam ma HSK, a nie ESK :wink4: I chce mi je sprzedać za nieco ponad 200zł.. :naughty:

HSK , DSK , ESK , jeden ch.uj. Wszystko Hertz a to znaczy "kupa" , a jak myślisz dlaczego Adam chce Ci je sprzedać ??? bo jak sam napisał chce kupić lepsze , a lepsze są każde inne :)

jak masz kupic Hertza to daj sobie spokój i obejrzyj sie za powerbass-ami.

Norbiastą i Pozię może nawet widziałeś..

fat-girls-and-fries.JPG

sie chłopaki "upaśli" :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

bry :naughty:

katie_price_01.jpg

katie_price_02.jpg

katie_price_03.jpg

katie_price_04.jpg

katie_price_05.jpg

katie_price_06.jpg

katie_price_07.jpg

katie_price_08.jpg

katie_price_09.jpg

katie_price_10.jpg

audrina_patridge_01.jpg

audrina_patridge_02.jpg

audrina_patridge_03.jpg

audrina_patridge_04.jpg

audrina_patridge_05.jpg

audrina_patridge_06.jpg

audrina_patridge_07.jpg

audrina_patridge_08.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.