Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

karwa , W Konstancinie jest kiosk z gazetami itp. i klientów obsługuje taka malutka niepozorna dziewczyna. Cały czas chodziła w jakiś swetrach/kożuchach.

A dzis założyła bluzeczke z dekoltem i zachodze patrze : JAKI CYC !!!!

az musiałem jej zwrócić uwage że niektórzy to w delegacji pracują :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzieki za spota!!!! :hi: :hi: :hi:

Dzięki za odwiedziny..

Koleżanka dała radę na zakupach ? :D Bo jak poszła w długą, to jak wyjeżdżałem jeszcze nie wróciła.. :decayed:

hehehe, no ona z mamą wracała z tych zakupów, bo ja jeszcze na spocie byłam :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

nie wiem w ogole jak to jest, że moje koleżanki najpierw mowią, że pojadą ze mna na spota, a pozniej tysiac innych pwoodow wymyslaja żeby jednak nie :polew: :polew: :polew: :polew:

w Trójmieście jest to samo :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
Ja sie dzis zakochalem na spocie... w Bullitcie decayed

No widziałem że sie przytulasz z tyłu ,hyhyhy

Dobrze, ze nie widziales jak go za rurke lapalem :decayed:

Opublikowano

Dobrze, ze nie widziales jak go za rurke lapalem :decayed:

dobrze ,że w nią nie wkładałeś :kox: :kox: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

yrB :hi:

Opublikowano

Dobrze, ze nie widziales jak go za rurke lapalem :decayed:

dobrze ,że w nią nie wkładałeś :kox: :kox: :polew: :polew: :polew:

Aydaho wkladal :polew:

Opublikowano

W końcu coś na temat :decayed:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Mogłbym być tam w jury.. ;p [br]Dopisany: 01 Lipiec 2009, 09:21_________________________________________________

Aydaho wkladal :polew:

To akurat możliwe.. :polew:

Opublikowano

Aydaho wkladal :polew:

to świntuch , w taki komin ?? :kox: :kox: :kox::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Bry :hi:

Opublikowano

sru :hi:

through :hi:

sru :decayed:

Opublikowano

sru :hi:

through :hi:

sru :decayed:

jebut :decayed:

Opublikowano

czy na odpietej przeplywce mozna przejechac kilka km? musze pojechac po nowa ale nie chce mi sie autobusem

Opublikowano

ćwiartka spirytu , sok z dwóch cytryn , cztery łyżki miodu , 150ml wody. wymieszać , wypić , położyć się (wcześniej sie wykąpać)

na drugi dzień zdrów jak ryba tylko kacyk delikatny :good:

tak zrobie. zobaczymy czy pomoże. siedze i tak w domu dzisiaj wiec przetestujemy tą metode. :)

a tak wogóle to yrb panie i panowie :>

Opublikowano

czy na odpietej przeplywce mozna przejechac kilka km? musze pojechac po nowa ale nie chce mi sie autobusem

można

Opublikowano

dzieki :good:

Opublikowano

zobaczymy czy pomoże.

pomoże pomoże, tylko pamietaj o spirytusie , nie może być wódki , i nie bój sie smaku , alkoholu prawie nie czuć choc jest w dużym stężeniu :kox: :kox: :kox:

Opublikowano



:kox:
Opublikowano

było :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.