Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzieki specu :good:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie dzięki tylko 50 zeta .... :polew:

Opublikowano

chłopaki na jakieś ulicy na ursynowie jest ta słynna myjnia samoobsługowa?? :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Nie dzięki tylko 50 zeta .... :polew:

no nie , 50 pln dałem już za łańcuch , jak dam specowi 50 pln to wjdzie juz 100 pln. a nowy łańcuch 115 pln , więc ch.uj nie interes :kox:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2009, 18:19_________________________________________________

chłopaki na jakieś ulicy na ursynowie jest ta słynna myjnia samoobsługowa?? :kox: :kox: :kox: :kox:

\

chcesz wypucować fure w stolycy żeby sie wylansować na Promce ?? :polew:

Opublikowano

Nie dzięki tylko 50 zeta .... :polew:

no nie , 50 pln dałem już za łańcuch , jak dam specowi 50 pln to wjdzie juz 100 pln. a nowy łańcuch 115 pln , więc ch.uj nie interes :kox:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2009, 18:19_________________________________________________

chłopaki na jakieś ulicy na ursynowie jest ta słynna myjnia samoobsługowa?? :kox: :kox: :kox: :kox:

\

chcesz wypucować fure w stolycy żeby sie wylansować na Promce ?? :polew:

chce wypucować, bo jest tak brudna ze masakra :D

Opublikowano

chce wypucować, bo jest tak brudna ze masakra :D

nie pucuj bo sie bedziesz za bardzo wyróżniać :wink4:

tam same brudasy bedą :kox:

Opublikowano

dzieki za spota!!!! :hi: :hi: :hi:

:kox: :kox: :kox:

milusie chłopaki z Was :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

milusie chłopaki z Was :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:naughty:

Ja sie dzis zakochalem na spocie... w Bullitcie :decayed:

Opublikowano

kolejny udany spocik. dzięki Alonie nie było gej party :)

A mówiłem, że chory jestem. 39.2, gardło, katar i ogolny brak sily na cokolwiek. Klima jest zdradliwa.... grrrr..

Ale juz dawka końska leków przyjęta i czekamy na efekty teraz... oby szybko działało :)

Opublikowano

Wódą się przelac i okład z młodych piersi :kox::decayed:

Opublikowano
milusie chłopaki z Was gwizdanie gwizdanie gwizdanie

Oj wiemy wiemy :P

Ja sie dzis zakochalem na spocie... w Bullitcie decayed

No widziałem że sie przytulasz z tyłu ,hyhyhy

Opublikowano

koledzy którędy najlepiej rano tak 9-10 wlatywać do Warszawy z Radomia żeby na Pragę dojechać w miarę spokojnie??

Opublikowano

No widziałem że sie przytulasz z tyłu ,hyhyhy

jak plecy nie bola znaczy ze jest OK :decayed:

Opublikowano

Bry Panowie :hi:

Wódą się przelac i okład z młodych piersi :kox::decayed:

ćwiartka spirytu , sok z dwóch cytryn , cztery łyżki miodu , 150ml wody. wymieszać , wypić , położyć się (wcześniej sie wykąpać)

na drugi dzień zdrów jak ryba tylko kacyk delikatny :good:

[br]Dopisany: 01 Lipiec 2009, 06:26_________________________________________________

koledzy którędy najlepiej rano tak 9-10 wlatywać do Warszawy z Radomia żeby na Pragę dojechać w miarę spokojnie??

o tej porze to wszędzie jest zaje.bane :thumbdown:

Opublikowano

sru :hi:

Opublikowano

koledzy którędy najlepiej rano tak 9-10 wlatywać do Warszawy z Radomia żeby na Pragę dojechać w miarę spokojnie??

Korytarzem powietrznym UL621 albo UP851. Przy wschodnim wietrze będziesz miał spokój bo wszystkie pasażerskie lądują wtedy od Ursynowa.

bry :decayed:

Opublikowano

Przy wschodnim wietrze będziesz miał spokój bo wszystkie pasażerskie lądują wtedy od Ursynowa.

dobra dobra ale weź sie o tej porze przewal z okęcia na prage :naughty::kox:

Opublikowano

C :hi:

Opublikowano

sru :hi:

through :hi:

dzieki za spota!!!! :hi: :hi: :hi:

Dzięki za odwiedziny..

Koleżanka dała radę na zakupach ? :D Bo jak poszła w długą, to jak wyjeżdżałem jeszcze nie wróciła.. :decayed:

Opublikowano

koledzy którędy najlepiej rano tak 9-10 wlatywać do Warszawy z Radomia żeby na Pragę dojechać w miarę spokojnie??

Korytarzem powietrznym UL621 albo UP851. Przy wschodnim wietrze będziesz miał spokój bo wszystkie pasażerskie lądują wtedy od Ursynowa.

bry :decayed:

no to idę montować skrzydła do mojego wagena [;piaseczno bardzo zaju?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.