Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A co tam ze wspomaganiem po dolaniu płynu już nie skrzypi ???

Dzięki za info że nie mam prawego stopu ( założyłem fisa i nie pokazuje spalonej żarówki - czy Ty też tak masz ??? ) Pzdr PIXI :good:

Przy wjeżdzaniu do garażu coś zawyło, ale jakby ciszej. Będę nasłuchiwał przez kolejne dni - jeszcze raz dzięki za płyn :good:

Co do FISa to jak spaliła mi się lewa, przednia postojówka to FIS pokazywał "left parking light", więc myślę, że tylni stop także powinien pokazać.

JaroD

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

JaroD :notworthy: ... może ze względu na fontanne nie pokazał błędu przepalonej żarówki , a co do płynu to nie ma o czym mówić - obserwuj stan w zbiorniczku i powinno przestać wyć ide w kime , pzdr wszystkich PIXI :good:

Opublikowano

Bry

Juz nie pamietam kiedy bylem w pracy o tak poznej godzinie w srodku nocy :decayed:

Opublikowano

Capone znam to Clio. Często Cię widywałem na szosach.. :przebiegly:

Moskal jak odbierzesz auto to robię zapis na te fotele :tongue4::decayed:

Opublikowano

Capone znam to Clio. Często Cię widywałem na szosach..

Gdzie, kiedy, jak, co, dlaczego? :decayed:[br]Dopisany: 29 Lipiec 2009, 08:57_________________________________________________

Moskal jak odbierzesz auto to robię zapis na te fotele :tongue4::decayed:

To hiena!! :polew:

Opublikowano

dsc00186r.jpg

[br]Dopisany: 28 Lipiec 2009, 21:21_________________________________________________auto "kolegi" :)

dsc00177g.jpg

[br]Dopisany: 28 Lipiec 2009, 21:27_________________________________________________strona kierowcy też "odeszła"

dsc00182fcg.jpg

yrB :hi:

Moskal w jakim stanie miales poduszki pod silnikiem i skrzynią?? I za ile je oddasz? (tak wogole to w automacie są takie same poduszki pod skrzynią?? )

Opublikowano

Hieny ....

Centkowane ....

:decayed:

Opublikowano

Hieny ....

Centkowane ....

:decayed:

Jeszcze auta nie odebrał a już jest rozkręcone :polew:

_________________________________________________

Kurde, ale że aż lewe lusterko pękło :mysli::blink:

Opublikowano

Moskal jak odbierzesz auto to robię zapis na te fotele :tongue4::decayed:

To hiena!! :polew:

Eee.. tam od razu hiena.. Mi też sie może coś przyda o ile wcześniej nie kupie.. :)

Opublikowano

Moskal jak odbierzesz auto to robię zapis na te fotele :tongue4::decayed:

jak juz to tylko fotel kierowcy bo pasażera jest zwężony o jakieś 10-13cm :decayed:

dsc00187ldv.jpg

ale mam nadzieje że pójdzie do 1.8T które może kupie :good:

jesli nie starczy mi na 1.8T to chyba rozejrze sie za jakimś accordem , miałem chwilowo pozyczonego od kuzyna accorda 2.2 silnik z preludy , jechałem przedwczoraj do Torunia , wczoraj wracałem - nikt mnie nie wyprzedził a tu tylko 150 KM.

powiem wam że japoński 150KM troszke inaczej wygląda niż niemieckie , no i problemów z zawieszeniem niema :good:

To hiena!! :polew:

widzisz , takich ma sie kolegów :good::kox::polew: :polew:

MoorPH , pod silnikiem wymieniałem gdzieś z pół roku temu[br]Dopisany: 29 Lipiec 2009, 09:25_________________________________________________

Kurde, ale że aż lewe lusterko pękło :mysli::blink:

lusterko od zimy połamane :decayed:

Opublikowano

Właśnie koledzy, zapomnialem wczoraj sie upomnieć o to na spocie. Pada mi podświetlenie obrotomierza.. :/ Co to moze być? I czy da się to w jakis prosty (a najlepiej tani) sposób rozwiązać?

Opublikowano

Żarówka :decayed:

Albooo...... Pan ciemności rzucił na Ciebie klątwę Cienia :slina:

Opublikowano

Żarówka :decayed:

Albooo...... Pan ciemności rzucił na Ciebie klątwę Cienia :slina:

Aż strach się bać.. :polew:

To ile tam jest żarówek? I jak sie do tego dostać? Mam podświetlenie w zakresie od ok 4k obrotów, a prędkościomierz podświetlony jest od chyba 50km/h. :)

Do nowego kolegi który wczoraj byl na spocie ciemną b5 na NOL chyba. Szukasz sprężarki do klimy, ten szrot o którym mówilem jest w starej milosnej na trakcie brzeskim. Jak nie zapomne to zajade tam wracając z biura.

Opublikowano

To ile tam jest żarówek? I jak sie do tego dostać? Mam podświetlenie w zakresie od ok 4k obrotów, a prędkościomierz podświetlony jest od chyba 50km/h. :)

:no:

:szukaj: w kilku wątkach tam jest wszystko napisane a nawet więcej..

http://www.a4-klub.pl/smf/uklad_elektryczny/b5_all_oswietlenie_zegarow-t145.0.html

Opublikowano

To ile tam jest żarówek? I jak sie do tego dostać? Mam podświetlenie w zakresie od ok 4k obrotów, a prędkościomierz podświetlony jest od chyba 50km/h. :)

:no:

:szukaj: w kilku wątkach tam jest wszystko napisane a nawet więcej..

http://www.a4-klub.pl/smf/uklad_elektryczny/b5_all_oswietlenie_zegarow-t145.0.html

Dzieki Przemo.

Opublikowano

Dzieki Przemo.

MoorPH tyle czasu na forum i nie chce Ci sie szukać ??? nieładnie ,

I ty chcesz sie o klubowicza ubiegać ??? :thumbdown:

Nosfer powiedz mu ile ty sie musiałeś napocić żeby dostąpić tego zaszczytu :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Nie pamiętam, ale na pewno była to droga przez piekło.. :wink4:

Opublikowano

Dziękuję chłopaki za wczorajszą pomoc w rezaniu. :notworthy:

Teraz normalnie widzę drogę jak jest ciemno :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.