Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na kazdym zdjęciu inaczej wygląda , obczajcie w kapeluszu i to ślubne :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 19 Sierpień 2009, 11:36_________________________________________________na pierwszym , drugim i piątym są trzy różne laski :polew: :polew: :polew: :polew:

Faktycznie każda laska inna :decayed:, i zapewne siostry to raczej nie są :kox:.. Zdjęcia jak z okładki Twojego Stylu :>..

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale laska ma odwiedzin na profilu :naughty::polew:

Opublikowano

na kazdym zdjęciu inaczej wygląda , obczajcie w kapeluszu i to ślubne :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 19 Sierpień 2009, 11:36_________________________________________________na pierwszym , drugim i piątym są trzy różne laski :polew: :polew: :polew: :polew:

Faktycznie każda laska inna :decayed:, i zapewne siostry to raczej nie są :kox:.. Zdjęcia jak z okładki Twojego Stylu :>..

podejrzewam że jedynym zdjęciem na którym widnieje Pani z profilu jest zdjęcie ślubne , więc nic specjalnego :thumbdown:

Opublikowano
:hi: ale wcześnie :gwizdanie:
Opublikowano

ja to sie po L-4 wogóle nie moge odnaleźć w pracy , kiedyś dzionek mijał mi jak z bicza strzelił , a teraz sie drugi dzień konkretnie opierdalam i jest masakra. siedze cały dzien , patrze na zegarek a tu dopiero 11:22 :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano

Chyba 12:22?

:polew:

Opublikowano

:hi: ale wcześnie :gwizdanie:

:hi: Ty lepiej zdjecia ogarniaj.. I ciesz sie ze jeszcze nikt nie komentuje.. :polew:

promamale.jpg

dsc7799male.jpg

Kali nie do końca to co chciałem, ale..

Opublikowano

Chyba 12:22?

:polew:

ale ja nie pisałem akurat o tej chwili Andy , cofnąłem sie kawałek :good:

zluzuj

Opublikowano

Powinienes zrobić małego zooma na PKiN i na niego bardziej wycentrować zdjęcie. Byloby lepiej. ale wiesz, można powtórzyć sesje kazdego dnia :)

Ale za to pierwsza fota mi się podoba, fajne kolory od słońca :)

8 biurek juz złożyłem i uznaliśmy z chlopakami w firmie, ze można dorabiac jako Specjalista ds. Montażu Mebli IKEA :polew:

Opublikowano

ale ja nie pisałem akurat o tej chwili Andy , cofnąłem sie kawałek :good:

zluzuj

Żartowałem :)

:notworthy::wink4:[br]Dopisany: 19 Sierpień 2009, 13:00_________________________________________________

Strasznie się drażliwy w tej pracy zrobiłeś :decayed:

Opublikowano

:hi: ale wcześnie :gwizdanie:

:hi: Ty lepiej zdjecia ogarniaj.. I ciesz sie ze jeszcze nikt nie komentuje.. :polew:

promamale.jpg

dsc7799male.jpg

Kali nie do końca to co chciałem, ale..

Zdjęcia już obczajone. :good:

d*py byście jakieś wrzucili !!! Albo niech ktoś do Ragusia zadzwoni !!!!!!! bo jego brak na tym wątku jest bardzo widoczny !

carmen%201.jpg

carmen-electra06.jpg

Carmen_Electra_2.jpg

carmen_electra_carmen19_550x422.jpg

Opublikowano

no zapowiada się miłe popołudnie :naughty::kox:

Opublikowano

można dorabiac jako Specjalista ds. Montażu Mebli IKEA :polew:

Biurka z ikei to moja 5letnia siostrzenica by złożyła.. :polew:

Opublikowano

można dorabiac jako Specjalista ds. Montażu Mebli IKEA :polew:

Biurka z ikei to moja 5letnia siostrzenica by złożyła.. :polew:

o stary...

zdziwilbys się jak potrafia zaskoczyc :polew:

Opublikowano

a żebyś widział.. :naughty:

Opublikowano

:bry:

kope lat ... fu.ck o meblach to tu jeszcze nie było :kox:

no chyba że takich mokrych kształtnych z full opcją :>

Opublikowano

:bry:

kope lat ... fu.ck o meblach to tu jeszcze nie było :kox:

no chyba że takich mokrych kształtnych z full opcją :>

:o NO prosze.. A juz myślałem że Cie ufo porwało..

Opublikowano

Żartowałem :)

wiem ze żartujesz , wiem , nie odważyłbyś się "nie żartować" :kox::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

wiem ze żartujesz , wiem , nie odważyłbyś się "nie żartować" :kox::polew: :polew: :polew:

Patrzcie, podskakuje :lol1:

Fikasz? :decayed:[br]Dopisany: 19 Sierpień 2009, 14:11_________________________________________________

Fajną mam liczbę postów, co? :kox:

Postaram się jej nie zmienić będąc aktywnym jedynie w tym wątku :evil:

Opublikowano

wp***dol mu.. :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.