Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzisiaj na Torwarze laski myją szybki klubowiczom:

Już im powiedziałem, żeby nie tykały amierikańskiej Esy hiper/fast/furious/fancy/fakemeglujers style :naughty::decayed: :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzisiaj na Torwarze laski myją szybki klubowiczom:

hiper/fast/furious/fancy/fakemeglujers

/wolnossaken/ :decayed:

Opublikowano

/wolnossaken/ :decayed:

/loudszczekaczenizmegahiperszybkien/

Opublikowano

Krzyniek to ma dość niepokojący opis na GG :(

to by się zgadzało ale nie martwcie się wyliżę się :wink4:

jak skończę budowę to wpadnę "tym" na spota :cool1:

Opublikowano

nie tykały amierikańskiej Esy hiper/fast/furious/fancy/fakemeglujers

Co jak co, kwestionować możesz hiper, fast, furious i fancy ale meguiars na pewno jest prawdziwy!

Opublikowano

nie tykały amierikańskiej Esy hiper/fast/furious/fancy/fakemeglujers

Co jak co, kwestionować możesz hiper, fast, furious i fancy ale meguiars na pewno jest prawdziwy!

a wolnossaken nie jest prawdziwy ? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

nie gadac tyle tylko ruszac na torwar...ups promke

Opublikowano

nie gadac tyle tylko ruszac na torwar...(...)

Będę :good:

Opublikowano

nie gadac tyle tylko ruszac na torwar...(...)

Będę :good:

Wit.s czy Ci sie kur** kierunki poje.bały?

Opublikowano

nie gadac tyle tylko ruszac na torwar...(...)

Będę :good:

Wit.s czy Ci sie kur** kierunki poje.bały?

wszystko gra, nie gorączkuj się o Wicia :naughty::kox::decayed:[br]Dopisany: 18 Sierpień 2009, 18:36_________________________________________________Jeee jebacze, pisze do was z TORWARU ale imprezka :kox:

Opublikowano

nie gadac tyle tylko ruszac na torwar...(...)

Będę :good:

Wit.s czy Ci sie kur** kierunki poje.bały?

wszystko gra, nie gorączkuj się o Wicia :naughty::kox::decayed:[br]Dopisany: 18 Sierpień 2009, 18:36_________________________________________________Jeee jebacze, pisze do was z TORWARU ale imprezka :kox:

Tylko pozazdrościć, bo w Promce wieje ...[br]Dopisany: 18 Sierpień 2009, 20:49_________________________________________________Stałem w tym mega korku!!

http://www.zw.com.pl/artykul/1,393508_Plonacy_samochod_zablokowal_al__Jerozolimskie.html

Opublikowano

175367.jpg

A mógł kupić oooo, które nie posiada na desce przycisku "SAMOZAPŁON"...

Tak czasami bywa...

A co Panowie powiecie na to...?

policja.jpg

:kox: WRD KSP :kox:

Opublikowano

Niemożliwe.. Jechałem najwolniej. Potem problemy z kompem a na forum jestem pierwszy :)[br]Dopisany: 19 Sierpień 2009, 00:04_________________________________________________

A co Panowie powiecie na to...?

policja.jpg

:kox: WRD KSP :kox:

Hmm... Dla mnie standard ;) Moje byłe miejsce pracy :)) Siedzialem tam przez szybe :D

Opublikowano

Niemożliwe.. Jechałem najwolniej. Potem problemy z kompem a na forum jestem pierwszy :)[br]Dopisany: 19 Sierpień 2009, 00:04_________________________________________________

A co Panowie powiecie na to...?

policja.jpg

:kox: WRD KSP :kox:

Hmm... Dla mnie standard ;) Moje byłe miejsce pracy :)) Siedzialem tam przez szybe :D

Zartujesz - zobacz kiedy sie zalogowalem

Czekalem na Twojego posta :tongue4:

Opublikowano

Mam juz zdjęcia :decayed:

Opublikowano

Mam juz zdjęcia :decayed:

To dawaj - wrzucaj

Opublikowano

Jeszcze chwila.. Mała modyfikacja jest prowadzona.. Widze, że Kali juz do nas dołączył..

Opublikowano

jestem i ja :) jeszcze mnie przytrzymali na Cargo i zmarzłem straszliwie. ale co tam, twardkim trzeba byc :)

a przyznacie, ze volvo zawiodło nasze oczekiwania... zastanawiam sie jak dlugo myślał, że mam faktycznie 1.6 :P

Paweł dawaj fotki. Biegiem :)

Opublikowano

Jeszcze chwila.. Mała modyfikacja jest prowadzona.. Widze, że Kali juz do nas dołączył..

Spoko - ale walnalem drina i zaczyna mi sie chciec spac

Kali - mowisz o PIMP'ie w kozuchu :polew:[br]Dopisany: 19 Sierpień 2009, 00:55_________________________________________________

jestem i ja :) jeszcze mnie przytrzymali na Cargo i zmarzłem straszliwie. ale co tam, twardkim trzeba byc :)

a przyznacie, ze volvo zawiodło nasze oczekiwania... zastanawiam sie jak dlugo myślał, że mam faktycznie 1.6 :P

Paweł dawaj fotki. Biegiem :)

Koleś z Volvo dał d*py - moze pomyslal ze masz 1.6 i nie musi sie spieszyc na starcie :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.